Fighters Arena Łódź !

Steryd

Jungle Fight
Lightweight
Info z fightsport.pl:


"Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić w dniu 3 września w łódzkiej hali "Atlas Arena" odbędzie się gala MMA Fighters Arena Łódź, która jest nowym przedsięwzięciem na polskim rynku sportów walki. Organizacja zamierza mocno wejść na polski rynek korzystając już na początek z bardzo mocnych nazwisk mistrza olimpijskiego w Judo Pawła Nastuli (1-4) i jedynej jak na razie polskiej zawodniczki ujmowanej do niedawna w rankingach międzynarodowych Magdaleny Jareckiej (2-3).


W tym tygodniu (29 lipca) w sali konferencyjnej hotelu Borowiecki w Łodzi, odbędzie się konferencja prasowa organizatorów i na niej zostaną przedstawione pierwsze szczegóły przedsięwzięcia. O ile nam wiadomo partnerem medialnym gali będzie stacja Orange sport, która zaangażuje się w relacje z imprezy. Oczywiście udział Pawła i Magdy nie będzie tylko symboliczny. Dla obojga będą to powroty na ring MMA po 2 latach (Nastula) i ponad roku (Jarecka). Jak udało nam się dowiedzieć Paweł stoczy walkę z japońskim rywalem, natomiast Jarecka jeszcze oczekuje na rywalkę - tyle wiadomo nam na ten temat. Wiemy też że bardzo możliwe, iż wystąpi Daniel Omielańczuk (2-2). Inne szczegóły są dogrywane obecnie przez organizatorów i poinformujemy o nich wkrótce."


co o tym myślicie ??
 
bundy.gif
 
tsatsiki dobry gif
Dobra wiadomość zobaczymy Pawła będzie chciał się zrehabilitować po ostatniej porażce WAR!!! , transmisja Orange Sport:)Jocz mógłby zawalczyć
 
Back
Top