Fighters Arena Łódź 3

Oby tylko ludzie dopisali, bo na ostatniej FAŁ wiało pustkami. Mogliby zrobić imprezę w mniejszej hali, no ale społeczeństwo się od ostatniej gali rozwineło więc może zapełnią 1/6 Areny
 
@Ruff


Ale czy o to chodzi? Na tak dużej hali, jak wygląda zapełnienie jej w 1/6? Żałośnie.


Atlas Arena ma bardzo duży potencjał, ale na duże widowiska, jak KSW czy mecze siatkarskie.


Chciałbym, żeby szefowie Atlas Areny poszli po rozum do głowy i chociaż spróbowali zrobić galę w mniejszej lokalizacji.
 
Ja też tak uważam, Atlas Arena sprawdza się przy takich produkcjach jak KSW, a nie przy FAŁ czy nawet MMA ATTACK.Czym bardziej zapełniona hala, tym lepszy klimat, a to jest mozliwe tylko przy mniejszych miejscówkach.



No ale ja tam nie narzekam, bo do Łodzi mam rzut kamieniem ;)
 
Może Nastule zobaczymy na tej gali.



Fajnie że robią 3 gale zawsze mają ciekawe rozpiski choć patrząc na ostatnią frekencje na ich gali myślałem że dają sobie spokój lub chociaż zmienią miejsce na mniejsze...
 
Ciekawe z jakiego kraju będą zawodnicy w walkach "Łódź kontra reszta świata". Na pierwszej gali byli, to Węgrzy, a na drugiej Litwini. Na trzeciej mogliby, to być Rosjanie (taka namiastka Strefy Walk ;) ) lub Niemcy.
 
Fajnie, że robią kolejną galę na 1000 osób w hali na 15tysięcy - lubię taki rozmach :)
 
Mateusz1991r Polska vs Niemcy było na gali IFF wiec raczej odpada a wogóle coś słychać o IFF pierwsza gala bardzo mi się podobało
 
Back
Top