Fighters Arena Łódź – informacja o ważeniu

FAL.jpg

Informacja organizatora:
W imieniu organizatorów zawodowej Gali MMA FIGHTERS ARENA ŁÓDŹ, która odbędzie się 3 września w łódzkiej Atlas Arenie, mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na oficjalną ceremonię ważenia zawodników, która odbędzie się 2 września (czwartek) o godz. 18:00 w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ (ul.Pabianicka 245, przy sklepie SATURN).

Na ceremonii zostaną przedstawieni Państwu wszyscy zawodnicy Gali, z Pawłem Nastulą i Yusuke Masudą na czele. Gościem specjalnym będzie legenda japońskiego judo, mistrz olimpijski z roku 1992, trener Yusuke – Hidehiko Yoshida. Ceremonię poprowadzi “Profesor Zapasów” – Andrzej Supron.

Na koniec ceremonii, która potrwa ok. godziny, zaplanowany jest krótki briefing prasowy z gwiazdami walki wieczoru, a także Magdaleną Jarecką i jej przeciwniczką – Arune Lauzeckaite oraz gościem honorowym – Hidehiko Yoshidą. Organizatorzy przedstawią Państwu także ostatnie szczegóły dotyczące Gali.

Fighters Arena Łódź – informacja o ważeniu

KingDante

BAMMA
Middleweight
Zamiast inwestować kasę w zapraszanie gości honorowych i na Suprona to zakontraktowali by jakiegoś przeciwnika Nastuli na poziomie. Bardzo szanuje Pawła jako sportowca, ale żeby brać gościa, z wagi niżej i do tego – gościa, który naprawdę jest słabym fighterem nawet na LHW. Ludzie, którzy piszą że Pawłowi należy się taki przeciwnik po długiej przerwie chyba upadli na głowę, wystarczy przeczytać wypowiedzi Pawła odnośnie Pudziana, a następnie porównać przeciwników celebryty i taki Kawaguchi to jest inna planeta niż Masuda jeśli chodzi o walki w HW. To jest jakiś żart. Ja interesuje się już mma od wielu lat i miałem okazję być na pierwszych galach w PL, gdzie były różne match upy- ale to jest kosmos- to zestawienie to jest obraza dla Pawła Nastuli. Proszę redakcję o zrobienie wywiadu z Pawłem i zapytanie się o ten żenujący match up w kontekście jego szydery z Pudziana. Nie jestem fanem tego ostatniego, ale razi mnie to że ludzie- nawet wybitni- nie potrafią po prostu siedzieć cicho i skupić się na swojej karierze zamiast na komentowaniu karier innych. Co do organizatorów to porażka- na taki main event za darmo bym nie poszedł……….komedia

GLF

KSW
Heavyweight
Dante sam możesz zapytać: http://www.palat.com.pl/NASTULA/index.htm (zakładka kontakt).

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
KingDante trochę przesadzasz, spójrz kiedy Nastula ostatnio walczył, jak to wypadło, oraz kiedy jeszcze wcześniej walczył. Odpowiem: ponad 2 lata temu, słabo, znów prawie 2 lata wcześniej. Biorąc to wszystko pod uwagę, wybór takiego a nie innego zawodnika jest zrozumiały. Z drugiej strony zgodzę się z Tobą, że przeciwnik nie jest na miarę umiejętności Pawła oraz przede wszystkim naszych oczekiwań. Mam nadzieję, że to właśnie tak na przetarcie i po udanym powrocie Paweł będzie dostawał godnych siebie przeciwników

KingDante

BAMMA
Middleweight
To nie chodzi o moje oczekiwania, ale o to co Paweł mówił np. o Pudzianowskim. Mówił coś o robieniu w spodnie, a ten żółtodziób w MMA bierze walki z Kawaguchim(tak wiem, nie jest to tuz wagi ciężkiej ale inny świat niż Masuda), czy TImem Sylvią, a co robi nasz weteran PRIDE?? Komedia. Nie rozumiem Nastuli i jego menadżerów. Dla mnie Paweł jest przeciętnym fighterem MMA, co jest spowodowane tym, że późno rozpoczął starty w tej formule i dokonywał złych wyborów jeśli chodzi o matchupy, ale przez ten swój trash talk, jego następna walka nabrała wymiaru ŻARTU. Nie rozumiem kogo może bawić- interesować, mistrz olimpijski i legenda polskiego sportu bijący „małego” słabego Japończyka, przecież takie walki nie mają żadnego sensu- i dla mnie to jest karykatura MMA a nie walki freaków. Nie bawią mnie polscy bokserzy obijający kelnerów(diablo rządzisz)- ale oni chociaż biorą gości ze swojej wagi……..

Marco

Jungle Fight
Featherweight
Najpierw to trzeba postawić pytanie czy Nastula miał jakikolwiek wpływ na wybór tego przeciwnika…

d-amian-enp

Maximum FC
Welterweight
Nikt chyba tutaj nie zakłada nawet przegranej Pawła ale gdyby dostał przeciwnika z dużo wyższej półki i ten go poskładał to nie byłoby sensu robić takiego powrotu. Musiał na pierwszą walkę dostać słabszego przeciwnika ale nie można się też nie zgodzić z KingDante, słabszego a marnego to jest lekka różnica.

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Zgoda Paweł powinien dostać przeciwnika na przetarcie ale prezentującego jakiś poziom ;/
Nastek mówił że czuje sie na siłach stanąć do walki z Kitą i Grabowskim a tym czasem będzie walczył z kimś z kim poradził by sobie bez większych problemów cały top10 HW Polskiej i co najmniej top5 LHW.
Odważę się powiedzieć że nawet jeden z bohaterów freakshow na KSW14 dał by rade Przemek Saleta który jak sam przyznaje nie jest zawodnikiem MMA.