Fight Exclusive Night 2 - 8 marca - Stadion Wrocław

FENmma

Oplot Challenge
Featherweight
FIGHT EXCLUSIVE NIGHT II - kolejna edycja konfrontacji sztuk walk MMA i K-1 połączona z bankietem i after party w wyjątkowym obiekcie jakim jest Stadion Wrocław - Klub Biznesowy i Diamentowy, który należy do grupy najpiękniejszych stref biznesowych w Polsce!

Dla naszych gości przygotowaliśmy 6 walk w formule MMA i 3 walki na zasadach K-1. Starcie prawdziwych gladiatorów ukoronowane będzie wyjątkowymi atrakcjami od pokazów mody, pole dance, capoeira i.in. przez występy genialnych muzyków czy licytację przedmiotów od sławnych sportowców na rzecz fundacji wspierającej młode sportowe talenty.

Wyśmienity catering dla gości, którzy zakupią bilety w strefie VIP będzie kolejnym miłym akcentem podczas tego wieczoru.

Z racji, że data 8. marca zobowiązuje, pamiętając o płci pięknej, przygotowaliśmy poza walkami współczesnych gladiatorów, również inne atrakcje, które pozostaną niespodzianką do dnia wydarzenia.

Na gali Fight Exclusive Night II pojawią się również ambasadorzy federacji FEN Damian Janikowski, Paweł Jędrzejczyk, Robert Burneika i inni.

★ FIGHT CARD ★

K-1 +95 kg: Radosław Pupin (Scorpion Krępice) vs TBA
K-1 55 kg: Marta Chojnoska (Corio Team) vs Sylwia Juśkiewicz (Shi-Kon Łódź)
MMA +93 kg: Janusz Dylewski (Dylu Team Iława) vs Michał Piszczek (Winners Boxing London)
K-1 80 kg: Piotr Rogosz (Scorpion Krępice) vs TBA
MMA 77 kg: Damian Komisarski (Lutadores Wrocław) vs TBA
MMA 70 kg: Patryk Grudniewski (Fight Factory Wrocław) vs TBA
MMA 66 kg: Witold Fedyna (Boi Team Wrocław) vs TBA
MMA 61 kg: Tymoteusz Świątek vs : Gerard Linder
MMA Open: Wojciech Bartnik vs TBA

★ DODATKOWE ATRAKCJE ★

ADAM THE GREAT - official Tomorrowland DJ!
Jey Jey Sax - Saksofon
Magdalena Środula - Skrzypce
Dj Incognito, Dj Liquid, Dj Bark
Fashion SHOW
Pokaz Pole Dance

Bilety do nabycia na Ticketpro!
Sprzedaż internetowa kończy się tydzień przed dniem wydarzenia i wtedy będzie można zakupić bilety już tylko w Empikach Saturnach czy Pure Jatomi Renoma i Pasaż Grunwaldzki.
Bilety VIP pod nr. tel. +48535537504; +48694661222; +48503154600

Zapraszamy na www.fen-mma.com
 
Tytuł troche myli bo wygląda jakby to sie odbywało od 2 do 8 marca,naprawde Pan Michał Piszczek zaszczyci nas swoja obecnoscia ? :D
 
Faktycznnie może trochę mylący tytuł, ale to już druga gala, a wydarzenie będzie miało miejsce 8 marca. Zapraszamy na Stadion Wrocław!
 
Zawsze kontrowersyjny Michał "Mikey Tiger" Piszczek. Wiele o nim znajdziesz w internecie. Na gali FEN2 można będzie się przekonać na żywo na co właściwie go stać.
 
Gala za niespelna dwa tygodnie a brak 6 uczestnikow w rozpisce. Nawet nie chce mi sie komentowac tego, ze gal w Polsce coraz wiecej, ale prawie na kazdej z nich po conajmniej kilka zestawien kompletnie bez sensu i znaczenia.
 
Wszystkie walki są już zakontraktowane, tylko jeszcze nie zostały oficjalnie ogłoszone. Zapraszam na www.fen-mma.comWczoraj na przykład oficjlanie ogłoszony został przeciwnik Wojciecha Bartnika - Michał Dembler
 
Back
Top