Fifa 20 ps4/xbox/pc

mateusz19191010

UFC
Featherweight
Premiera 27.09
Wcześniej 18/19.09 będzie można zagrać 10h przedpremierowo w Fife 20 dzięki EA Access.

Zapraszam graczy do dyskusji
 
A jako pierwszy dodam, że Fife 20 na ps4/xbox w media expert można wyhaczyć za 218 zł dzięki kodu rabatowemu z newslettera.
 
Ja odpuszczam. Pierdolę tą grę. Co prawda mało gram, ale nie znam innej gry tak mocno nastawionej na trzepanie hajsu.
 
W Fife 19 nie wydałem ani złotówki na fifa points i grałem składem za 7 mln, monety miałem głównie z gry.
Ok to albo napierdalasz pół życia w grę i nie robisz nic innego albo wydajesz hajs. Ja sobie wszedłem po jakimś czasie pyknąć kilka meczyków i w najniższej dywizji dostałem trzech przeciwników, których skład w 75% złożony był z legend. Co z tego że typ gra słabo jak każdy oddany strzał w stronę bramki kończy się golem a jego piłkarzy nie dogoniłby Usain Bolt. Ja może wybitnej drużyny nie mam, ale też nie jakichś leszczy. Chuj nie gra, obrażam się na Fifę, w którą gram od 98. Chuj im w dupę. Tyle ode mnie :lol:
 
@respect
Zdziadzałeś, a swoją kiepską dyspozycję tłumaczysz sobie na różne sposoby, rozumie, ale nie pochwalam :)
 
Ostatnio kupiłem sobie PES-a 2019 i w moim odczuciu gra się przyjemniej niż w FIFĘ (aczkolwiek w edycję 2019 nie grałem). Po ściągnięciu i wgraniu Data Pack są wszystkie najważniejsze kluby i ligi. Także polecam.
 
@respect
Zdziadzałeś, a swoją kiepską dyspozycję tłumaczysz sobie na różne sposoby, rozumie, ale nie pochwalam :)
Nie stary, ja totalnie akceptuję moją słabą dyspozycję w fifie. Nie wypieram się tego. Tylko, że ta gra trochę mija się z celem moim zdaniem. Umiejętności w stosunku do składu mają coraz mniejsze znaczenie. Wiadomo, że jak ktoś ma w chuj skille to robi cuda nawet brązowym składem, ale według mnie dla takich zwykłych, przeciętnych graczy w tej grze nie ma za wiele miejsca. Albo łoisz jak zły godzinami albo pakujesz hajs albo zostaje squad battle :D
Tak jak mówiłem, mało jest gier, w które gram, ale nie znam innej, w której tak bardzo poziom zawodnika może być uzależniony od władowanej kasy.
Chyba wolę gry, w których każdy zaczyna z tego samego pułapu a rozwój zależy tylko i wyłącznie od umiejętności a nie grubości portfela.
Zupełnie nie mam nic do graczy, także nie odbierajcie tego osobiście.
 
Ok to albo napierdalasz pół życia w grę i nie robisz nic innego albo wydajesz hajs. Ja sobie wszedłem po jakimś czasie pyknąć kilka meczyków i w najniższej dywizji dostałem trzech przeciwników, których skład w 75% złożony był z legend. Co z tego że typ gra słabo jak każdy oddany strzał w stronę bramki kończy się golem a jego piłkarzy nie dogoniłby Usain Bolt. Ja może wybitnej drużyny nie mam, ale też nie jakichś leszczy. Chuj nie gra, obrażam się na Fifę, w którą gram od 98. Chuj im w dupę. Tyle ode mnie :lol:
Szczerze mówiąc to ja po prostu jestem dobry w Fife xdd fut champions zawsze min 17 zwycięstw, division rivals 2/1 liga. Dodatkowo grałem w kwali do turnieju Ekstraklasa Cup, w jednych z kwali 10 miejsce co akurat nie uważam za dobry wynik, bo zagrałem słabo ten ostatni mecz. Ale rozumiem twoje zdenerwowanie na Fife.
 
Szczerze mówiąc to ja po prostu jestem dobry w Fife xdd fut champions zawsze min 17 zwycięstw, division rivals 2/1 liga. Dodatkowo grałem w kwali do turnieju Ekstraklasa Cup, w jednych z kwali 10 miejsce co akurat nie uważam za dobry wynik, bo zagrałem słabo ten ostatni mecz. Ale rozumiem twoje zdenerwowanie na Fife.
Wierzę, serio. Dlatego mówię, że ta gra jest albo dla kozaków albo dla tych co chcą wydawać hajs. Dla tych przeciętniaków jest to trochę męczarnia a nie przyjemność. Szacun za osiągnięcia bo to nie są łatwe rzeczy.
 
Ja w 19stke gram praktycznie od premiery aż do teraz, 20stke też kupię od razu na premierę. Ale z tych powodów, o których pisze @respect ja sobie od dawna pykam przez sieć wyłącznie "sezony". Gram sobie klubem jakim chce, nie muszę się wkurwiac, że trafiam na kogoś kto ma 10x lepszy skład. Zaczynam od 10tej ligi i dużo zabawy mi daje przebijanie się do kolejnych lig, aż do najlepszej. :)
No i wiadomo, jeszcze dochodzą meczyki że znajomymi przez neta.
 
Gralita już w demko? Bo niektórzy pobrali na ps4 już w chuj godzin temu patrząc po jutubach.
 
Gralita już w demko? Bo niektórzy pobrali na ps4 już w chuj godzin temu patrząc po jutubach.
Demo dopiero będzie dziś albo 12. Youtuberzy wystawiają materiały, bo zostali zaproszeni w tym tygodniu do przetestowania i pokazania odbiorcom gry.
 
Demo dopiero będzie dziś albo 12. Youtuberzy wystawiają materiały, bo zostali zaproszeni w tym tygodniu do przetestowania i pokazania odbiorcom gry.
Nie o to chodzi. Jakieś małe pierdki mają nagrania, może dlatego, że są z innej strefy czasowej i tam demo już jest. Z tego co czytałem u nas ma być niby o 18:00.
 
Nie ma co się za dużo zagrywać w demo, jest to wczesna wersja, która będzie różnić się od finalnej.
Co Ty nie powiesz ziom xD Zawsze mam jaranko, mimo że wejdzie do listopada jakieś milion łatek, które zjebią grę. Taki cykl życia Fify. :crazy:
 
Back
Top