FFF 1

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Co wy na to? :D

upload_2019-6-5_18-6-51.png


upload_2019-6-5_18-7-23.png
 
Pudzianowski + Trybson/Najman mniej niż 2.5 rundy + Kanakov D. = 2.35

Dla mnie pewniak weekendu.
 
Jedyne co mogę powiedzieć ze nigdzie nie będzie decyzji ....mój faworyt to collins sam nie wiem czemu
 
Co wy na to? :D
Mi jest zwyczajnie przykro, ze to robisz. Mialem przez chwile nadzieje, ze bedziesz zastepowal w Redakcji Mateusza Smotera. Najwyrazniej jednak w MMA Rocks nie ma juz miejsca na takich ludzi, ani nawet na ich nastepcow. Zycze dobrego samopoczucia w trakcie ogladania "walk" Najmana i "brata Pudziana" podczas gdy Marcin Held bedzie walczyl z Brandao.
 
Mi jest zwyczajnie przykro, ze to robisz. Mialem przez chwile nadzieje, ze bedziesz zastepowal w Redakcji Mateusza Smotera. Najwyrazniej jednak w MMA Rocks nie ma juz miejsca na takich ludzi, ani nawet na ich nastepcow. Zycze dobrego samopoczucia w trakcie ogladania "walk" Najmana i "brata Pudziana" podczas gdy Marcin Held bedzie walczyl z Brandao.

Przepraszam więc, że cię zawiodłem. Ale w jakim sensie miałbym kogokolwiek zastępować?
 
Mi jest zwyczajnie przykro, ze to robisz. Mialem przez chwile nadzieje, ze bedziesz zastepowal w Redakcji Mateusza Smotera. Najwyrazniej jednak w MMA Rocks nie ma juz miejsca na takich ludzi, ani nawet na ich nastepcow. Zycze dobrego samopoczucia w trakcie ogladania "walk" Najmana i "brata Pudziana" podczas gdy Marcin Held bedzie walczyl z Brandao.
O ja pierdole straszne, to ogladaj Helda w takim razie. Kazdy oglada co lubi a jak ci nie pasuje ta gala to poprostu nie wchodz tutaj w tematy z nia zwiazane.
 
Mi jest zwyczajnie przykro, ze to robisz. Mialem przez chwile nadzieje, ze bedziesz zastepowal w Redakcji Mateusza Smotera. Najwyrazniej jednak w MMA Rocks nie ma juz miejsca na takich ludzi, ani nawet na ich nastepcow. Zycze dobrego samopoczucia w trakcie ogladania "walk" Najmana i "brata Pudziana" podczas gdy Marcin Held bedzie walczyl z Brandao.
Held, Strus, Omielan czy cała Łódź sprzedali 500 biletów
co to wina MMARocks, że ludzie nie chcą ich oglądać?
 
Trybała wygra przez TKO / KO - 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież to darmowa kasa !
 
tylko jak Najman zacznie klepac od razu to moze byc poddanie
to fakt tez to przeanalizowałem ... nawet jak będzie TKO , to najman zacznie w tym czasie klepać i mogą to uznać jako poddanie , więc opcja Trybson w 1 rundzie po kursie 1.6 wydaję się rozsądniejsza
 
Buki rozliczają tak, jak przeczyta announcer w klatce.

Według sherdoga było tak:
TKO (Submission to Punches) <- KSW 12
Submission (Punches) <- MMAA

Można by podpytać na twitterze. Wiecie, kto pełni tę funkcję?
 
Najman M. - zwyciezy przez duszenie gilotynowe kurs @50 a to wcale takie nierealne nie jest było 100 ale już spadło bo ludzie stawiają.
 
Back
Top