(FEROCIOUS) JOE ROGAN

klimek1

Brutaal
Welterweight
78248-show-95083.jpg

Aż mnie dziwi, że do tej pory nikt o nim nie pomyślał. Wielka osobowość w UFC, komemtator, pasjonat sztuk walki, reporter, niesamowicie świadomy świata człowiek i charyzmatyczny color comentator. Oprócz tego TV host, dziennikarz i stan-up comedian. Ekstrawertyczny, głośny, często ze słowotokiem. Cały Joe Rogan!
rogan.jpg

vrXDcTFC.jpeg

3034165400117597861620.jpg

7EnwANc.jpg

Kiedyś to nawet bujną miał tę czuprynę :D
XAKEMO9.jpg

Nie do poznania, co nie?

Martial arts background:
2nd Degree Black Belt in Taekwondo
Blue Belt in Judo
Black Belt in 10th Planet Jiu-Jitsuunder Eddie Bravo
Black Belt in Brazilian jiu-jitsu underJean Jacques Machado

Podcasty:
http://podcasts.joerogan.net/

Osobista strona (stand-upy etc...)
http://joerogan.net/

Macie jakieś ulubione podcasty? Stand-up'y? Wywiady? Filmiki z treningów? :)

NAK

Jungle Fight
Lightweight
Według mnie brakowało go tutaj, Joe wydaje się mega w porządku gościem, pamiętam go jeszcze z programu fear factor- nieustraszeni.Dodałbym, że jest ambasadorem/propagatorem używania marihunaen w celach rekreacyjnych jak i leczniczych:)
3ca44f7da7cadcdd2daa1088eaf3e7a4.jpg

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Dzięki niemu dowiedziałem się co to DMT. Ogólnie wydaje mi się, że mamy podobne spojrzenie na sprawy religii.
Do tego wiadomo. Najlepszy komentator, wielki pasjonat naszego kochanego sportu.

klimek1

Brutaal
Welterweight
Według mnie brakowało go tutaj, Joe wydaje się mega w porządku gościem, pamiętam go jeszcze z programu fear factor- nieustraszeni.Dodałbym, że jest ambasadorem/propagatorem używania marihunaen w celach rekreacyjnych jak i leczniczych:)

On ogólnie ma bardzo otwartą głowę w kwestii różnych środków poszerzających percepcję, mnóstwo na ten temat na youtubie jest jego wypowiedzi, o LSD, ayahuasce itp.

yonigga

Weed Master
like za fajke wodna :fly:swój chlop jak jara towar