FEN 18

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
Rozpiska gali Fight Exclusive Night 18: Summer Edition



Walka wieczoru

146 lbs: Kamil Łebkowski (MMA 16-5-0) vs. Dagir Imavov (MMA 10-2-1) | 3 rundy

Karta główna

185 lbs: Marcin Naruszczka (MMA 18-7-1) vs. Andrzej Grzebyk (MMA 10-3-0) | 3 rundy

146 lbs: Aleksander Georgas (MMA 9-4-0) vs. Bartłomiej Kopera (MMA 8-3-0) | 3 rundy

170 lbs: Tomasz Stasiak (MMA 5-0-0) vs. Łukasz Stanek (MMA 4-3-0) | 3 rundy

170 lbs: Igor Michaliszyn (MMA 4-1-0) vs. Tomasz Romanowski (MMA 5-6-0) | 3 rundy

265 lbs: Mateusz Łazowski (MMA 0-0-0) vs. Marcin Sianos (MMA 2-2-0) | 3 rundy

205 lbs: Wojciech Janusz (MMA 4-3-0) vs. Igor Poterya (MMA 3-2-0) | 3 rundy

154 lbs: Mateusz Rębecki (MMA 5-1-0) vs. Dmitriy Golbaev (MMA 2-1-0) | 3 rundy

Karta wstępna

185 lbs: Mateusz Symoczko (MMA 2-0-0) vs. Piotr Walawski (MMA 2-1-0) | 3 rundy

185 lbs: Marek Woroncow (MMA 4-0-0) vs. Filip Tomczak (MMA 4-1-0) | 3 rundy

170 lbs: Adrian Błeszyński (MMA 3-1-0) vs. Piotr Tutkowski (MMA 0-0-0) | 3 rundy
 
Gala będzie na 90% na lvbet bo juz pytalem.
Strasznie bidna ta rozpiska.. moim jedynym faworytem jest Grzebyk.
Ktoś wie coś więcej na temat tych zawodników ?
Łebkowskiego nigdy nie obstawię choćby bił się z Bonusem BGC , zjebał mi taśmę za 700zł z której miałem ponad 4 kafle...
 
Dobre info, dzięki. Na pewno oczekuję dobrego kursu na Grzebyka, bo pewnie Naruszczka będzie faworytem. Daj znać jak będą kursy, trzeba będzie coś skleić.
Wątpię żeby Naruszczka był faworytem (przypomnij sobie jego ostatnia walkę :D)
 
Ależ mnie kurs na Łebkowskiego zaskoczył Czas myśleć nad czymś
 

Attachments

  • Screenshot_2017-08-10-15-50-38-472_com.android.chrome.png
    Screenshot_2017-08-10-15-50-38-472_com.android.chrome.png
    126.4 KB · Views: 79
Wstępnie, bardzo wstępnie Łebkowski + Grzebyk + Georgas. Muszę się jeszcze temu przyjrzeć dokładnie.
Ciebie tez nie przekonuje Kopera ? :D Sprawdzalem wlasnie Mateusza Lazowskiego bo mnie zdziwilo ze jest faworytem w debiucie mma ale widze ze chyba sie wywodzi ze stojki i startowal juz amatorsko (almma) Chyba pojdzie kwit na niego.
 
Ciebie tez nie przekonuje Kopera ? :D Sprawdzalem wlasnie Mateusza Lazowskiego bo mnie zdziwilo ze jest faworytem w debiucie mma ale widze ze chyba sie wywodzi ze stojki i startowal juz amatorsko (almma) Chyba pojdzie kwit na niego.

Też ;) Rębecki też na pewno pójdzie. Chyba taśmę jakąś postawię tylko. Poczekam jeszcze na lvbet i ważenie.
 
Też ;) Rębecki też na pewno pójdzie. Chyba taśmę jakąś postawię tylko. Poczekam jeszcze na lvbet i ważenie.
pisalem z lvbet,dalej nie ma potwierdzenia ale na pewno dodadza fena.
Ja chyba puszcze:
Łazowski
Rębecki
Grzebyk
200zł = 760zł w sts
 
Coś Ty FENu nie ruszam. Czekam na Króla.
Grzebyka bym nie grał, jest lepszy ale czuje, że poleci z tego trash talku w brawl i skończy jak w walce z Bieńkowskim. Kibicuje mu bo trenuje w moim mieście ale Naruszczka to dziwny jest i wydaje mi się, że wygra przez coś pojebanego.
 
Coś Ty FENu nie ruszam. Czekam na Króla.
Grzebyka bym nie grał, jest lepszy ale czuje, że poleci z tego trash talku w brawl i skończy jak w walce z Bieńkowskim. Kibicuje mu bo trenuje w moim mieście ale Naruszczka to dziwny jest i wydaje mi się, że wygra przez coś pojebanego.
nokaut lewym sierpowym masz za 16 zl na lvbet
 
1) Łebkowski + Rębecki + Łazowski
2) Łebkowski + Rębecki + Łazowski + Georgas + Naruszczka

Naruszczka vs Grzebyk to dla mnie bardzo wyrównana walka. Tak jak pisał Kiras, Naruszczka może wygrać czymś dziwnym. Osobiście uważam, że wygra Grzebyk, jednak jakoś te kursy mnie namówiły do dodania Naruszczki. Zresztą to tylko taśma za drobne, bazuję na pierwszym kuponie.
 
1) Łebkowski + Rębecki + Łazowski
2) Łebkowski + Rębecki + Łazowski + Georgas + Naruszczka

Naruszczka vs Grzebyk to dla mnie bardzo wyrównana walka. Tak jak pisał Kiras, Naruszczka może wygrać czymś dziwnym. Osobiście uważam, że wygra Grzebyk, jednak jakoś te kursy mnie namówiły do dodania Naruszczki. Zresztą to tylko taśma za drobne, bazuję na pierwszym kuponie.
Naruszczka to dziwny zawodnik, to fakt ale dwie jego ostatnie walki nie porywaly. Grzebyka śledzę od pierwszej walki któRa zakończył w 15sek? :p Ma dobrą stojke, purpure w bjj i wydaje się kompletnym zawodnikiem. Kiras pisał że może wdac się w brawl jak z Bienkowskim, może być taka sytuacja ale Naruszczka nie ma tej siły nokautujacej co Łukasz :) chuj, zostaje przy mojej taśmie, tyle że też dodam Georgasa na jednym kuponie. Kopera to średniak który wg mnie powinien był przegrać z Sebastianem. W ostatniej walce został grubo zdominowany przez Dagmara. Kuba a może będą jeszczę inne typy warte obstawiania? :)
 
Ja daje Rębicki+Georgas+Łebkowski

Rębicki ma kogoś z Ukrainy, kogo powinien teoretycznie łatwo rozjechać. Georgas, mocno trenuje i jest w gazie, a Kopera co by nie mówić tłukł kelnerów. No i Lebkowski tego Imamova powinien gładko ujechać.
 
mnie przed graniem Naruszczki powstrzymuje jedno: nie trenuje on już u Mirka, a co by nie było najlepsze wyniki osiągał właśnie pod jego ręką,do tego klub zmienił jakoś miesiąc temu, gdzieś w środku przygotowań, a to rzadko wróży coś dobrego.
 
Rębecki dobry dzik :D (6:06 na filmiku )

Poddal tez Bandla fruwajaca balacha na ragnarok.
Puszczam jednak dubla
Grzebyk+Rebecki
Chociaz mysle dodatkowo nad:
Daguir+Grzebyk+Rebecki
 
Łazowskiego i rywala nie było na ważeniu, więc to trochę odchudza moje kupony. Przesłuchałem wywiady z Koperą i Georgasem i coraz bardziej skłaniam się w stronę tego drugiego. Podobnie ma się to w przypadku Naruszczki, trochę mi się nie podoba to podejście. Pierze brudy o przeszłości Grzebyka, mówi o jakiejś walce na gołe pięści i bez zasad, ostatnio całe zamieszanie z trenerem i wszystkim dookoła. Dlatego też żałuję tamtego kuponu z Naruszczką, ale dobrze, że za drobne :D

Co do oferty, to bieda kompletna. Przy poprzedniej gali FEN współpracował z LVBET i były wszystkie walki wystawione. Teraz widziałem na ściance logo Forbet, a ci wystawiają cztery pojedynki. Słabe to trochę jednak.

Dorzucam więc na koniec Grzebyk + Rębecki + Georgas + Łebkowski. Albo piniondz albo nic.
 
@Jakub Madej ja puscilem dubla Grzebyk+Rębecki ale mozliwe ze jutro puszcze jakas taśmę for fun za 5 dyszek.
Naruszczka tez mnie rozsmieszyl tym pierdoleniem o walkach na gole piesci lol ale plus dla niego ze pomogl Horwichowi ogarnac jakis dach nad glowa.

Łazowski był na ważeniu
 
Back
Top