Felony Fights (brutalne walki)

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
Czy ktoś tutaj zna takie zjawisko jak Felony Fights? Są ta brutalne walki, najczęściej kryminalistów, bez zadnych zasad i reguł. Filmowane a następnie wydawane na płytach dvd. Co do samych walk, są to zwyczajne bójki jeden na jeden, ale również takie cuda jak: 2 kobiety na 1 faceta, walka na bronie, czterech chłopa i każdy na każdego itd. Krótko mówiąc - Sodoma i Gomora. Poniżej zamieszczam przykładowy filmik tej ekhem"organizacji", jednego z najbrutalniejszych nokautów jakie widziały moje oczy.

Materiał jest dla ludzi o mocnych nerwach.

p

Oplot Challenge
Middleweight
Tragedia, takim idiotą trzeba się urodzić by tak masakrować człowieka...

Nie widziałem czegoś takiego, ciekawe czy doszedł do siebie ;/

Yazz

EFC Africa
Welterweight
związek ze sportem to ma chyba żaden.

także nie bardzo nawet chce mi się obrażać "aktorów" tego marnego widowiska...

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Heheh stare dobre FF :) zazwyczaj leją się jakieś leszcze ze skillem zero lub -1, ale zdarzali się tam też naprawdę konkretni fighterzy. Co do tego ciężkiego KO - całkiem sporo takich było, walkę na szczęście (mimo iż nie ma żadnych zasad a tym bardziej sędziego) w takich momentach przerywają, choć zdarza się że trochę późno (porównując to ze standardami sportowymi)

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
l.jpg

punkass często się tam pojawiał, podobnie zresztą jak logo tapout ;)

walczył też Shad Smith

http://www.ebaumsworld.com/video/watch/718769/

amen20

Maximum FC
Lightweight
Nie wiem czy wrzucanie takich rzeczy na forum to dobry pomysł, jeszcze przyjdzie ktoś z zewnątrz i zainteresuje się za bardzo.

ironical man

Legacy FC
Light Heavyweight
Bardziej swojskie mimo wszystko wydaje się być "kumitsu", a nie takie młyny na oślep jak w przypadku 90% w/w akcji.:-)