Felony Fights (brutalne walki)

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
Czy ktoś tutaj zna takie zjawisko jak Felony Fights? Są ta brutalne walki, najczęściej kryminalistów, bez zadnych zasad i reguł. Filmowane a następnie wydawane na płytach dvd. Co do samych walk, są to zwyczajne bójki jeden na jeden, ale również takie cuda jak: 2 kobiety na 1 faceta, walka na bronie, czterech chłopa i każdy na każdego itd. Krótko mówiąc - Sodoma i Gomora. Poniżej zamieszczam przykładowy filmik tej ekhem"organizacji", jednego z najbrutalniejszych nokautów jakie widziały moje oczy.Materiał jest dla ludzi o mocnych nerwach.
 

p

Oplot Challenge
Middleweight
Tragedia, takim idiotą trzeba się urodzić by tak masakrować człowieka...Nie widziałem czegoś takiego, ciekawe czy doszedł do siebie ;/
 

Yaas

WSOF
Light Heavyweight
związek ze sportem to ma chyba żaden.także nie bardzo nawet chce mi się obrażać "aktorów" tego marnego widowiska...
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Heheh stare dobre FF :) zazwyczaj leją się jakieś leszcze ze skillem zero lub -1, ale zdarzali się tam też naprawdę konkretni fighterzy. Co do tego ciężkiego KO - całkiem sporo takich było, walkę na szczęście (mimo iż nie ma żadnych zasad a tym bardziej sędziego) w takich momentach przerywają, choć zdarza się że trochę późno (porównując to ze standardami sportowymi)
 

madafaka

Maximum FC
Middleweight
l.jpg
punkass często się tam pojawiał, podobnie zresztą jak logo tapout ;)walczył też Shad Smithhttp://www.ebaumsworld.com/video/watch/718769/
 

amen20

Maximum FC
Lightweight
Nie wiem czy wrzucanie takich rzeczy na forum to dobry pomysł, jeszcze przyjdzie ktoś z zewnątrz i zainteresuje się za bardzo.
 

ironical man

Legacy FC
Middleweight
Bardziej swojskie mimo wszystko wydaje się być "kumitsu", a nie takie młyny na oślep jak w przypadku 90% w/w akcji.:-)
 
Top