Fedor vs Velasquez ???

M10B11

Jungle Fight
Bantamweight
Vadim, the site mmamania.com published a story about you negotiating a deal with UFC for Fedor to fight Velasquez, can you comment on that? Is there any truth to that?

Really? No, we are not negotiating. But potentially it could be a good idea. I might have a chat with Dana White about it. We are considering several options for Fedor to be fighting in US, Fedor vs Velasquez could attract many people, I would guess even a 45,000 people venue. I think we could do it. Fedor is tremendously popular in Russia and Europe, UFC tried to put together some shows here but weren • t that successful. I think we have shown the world what kind of quality shows we can deliver.
 
i bardzo dobrze. To by bylo straszne upokorzenie Fedora, wyglądałby gorzej niz Lesnar, Velasquez by go zabił (zwlaszcza gdy jest pewnie wkurwiony po stracie pasa).
 
chyba w cymbergaja musieliby grać. Niestety, jakkolwiek szanuję legendę Fiedii, to jego miejsce w szeregu kolejno wskazywali mu Werdum. Silva i Hendo. Pozostańmy lepiej przy spokojnym kończeniu kariery, obijając Monsonów świata mma.
 
a ja chcialbym to zobaczyc. Jesli rzeczywiscie to ma byc koniec Fedora, to niech Cain skonczy Fedora raz na zawsze.
 
Ruskie twierdzą, ze po tej słabej walce Fedor wrócił i oh ah. Dla mnie na chwilę obecną Fedor nie ma czego szukać w UFC. Może z Nelsonem mógł by się pobić. Cain? Oni chyba Emperora bardzo nie lubią :D
 
Próbują zrobić szum wokół Fedora.. Miał szansę walczyć w UFC a teraz to nie jest atrakcyjny dla Dana bo by chciał za dużo kasy a jego legenda już zbladła przez porażki.
 
Dana miał racje ze panowie z M-1 to ludzie oderwani od rzeczywistosci. Ja bym się obawiał o Fedora z kazdym top 10 UFC, on sam jest po 3 przegranych i jednej wygranej z nikim. Natomist ruscy proponują zorganizowanie gali w Moskwie i to we współpracy z M-1 :-) Dana chyba sika ze śmiechu, na jego miejscu to bym nie brał Fedora do UFC nawet gdyby Ruscy godzili sie na wszystkie warunku bo po prostu poziomem odstaje. Chociaż śmiesznie by bylo go zobaczyć jak UFC prezentuje go pod ukraińską flagą :-)
 
Jeżeli Dana ztrudnił Toney'a to nie widze powodu dla którego nie miał by zatrudnić Fedora :) Szczególnie, że w najgorszym przypadku mógłby go po np. trzech porażkach zwolnić co na pewno sprawiło by mu sporą satysfakcję :-)Ja bym Fedora chciał zobaczyć w UFC choć osobiście szczerze w to wątpie, nie sądze by M-1 dogadało by się z UFC ;)
 
Pewnie by z Cainem przegrał, ale oglądalność byłaby spora...no może u nas, bo w USA walk Lesnara nikt w ciężkiej nie przebije.btw:xc0600211.jpg
:-)
 
Boże przecież to nie byłaby walka tylko egzekucja gdzie go do Velasqueza :-) Cain by go zjadł za nim byśmy zdążyli ogarnąć, że walka się zaczęła.
 
Taka walka nigdy się nie odbędzie. Fiodor nie jest do niczego potrzebny UFC. Niestety.
 
Akurat Danutka zgodzi sie na warunki finansowe tych pijawek :-) Nie zgodzil sie jak byl Fiodor niezniszczalny, a teraz mialby.
 
@1987SWAD


Tu nie chodzi o to, czy chcielibyśmy zobaczyć tą walkę. Bardziej o sensowność, a raczej bezsensowność tej informacji o próbie zrobienia współpromocyjnej gali UFC i M-1...
 
[strike]@1987SWADTu nie chodzi o to, czy chcielibyśmy zobaczyć tą walkę. Bardziej o sensowność, a raczej bezsensowność tej informacji o próbie zrobienia współpromocyjnej gali UFC i M-1...[/strike]


Przperaszam za doubla, oczywiście był nie zamierzony
 
Taki zawodnik by stanowił wielkie wyzwanie dla Fedora w szczycie formy, a co dopiero teraz ;/Co nie zmienia faktu, że Fjodor sparując z normalnymi zawodnikami i pozbywając się sadła mógłby spokojnie być w top 10 HW UFC, ale zupełnie nie wierzę w taki obrót spraw.
 
@1987SWAD
Już pomijając wszystkie aspekty tamtej walki to nie ma co porównywać upadającą gwiazdę- Fedora, z mistrzem ufc Juniorem bo jednak jest między nimi duża różnica i nie mów, że nie :-)
 
Back
Top