Fedor odwiedza nowojorski sobór Ikony Matki Bożej „Znak”

Tjo

Moderator
Cohones
Fiedia-z-Ikoną.jpg

Fedor Emelianenko to człowiek głębokiej wiary. Będąc w Nowym Jorku nie mógł zapomnieć o wizycie w soborze Ikony Matki Bożej „Znak”. Jest to miejsce kultu bardzo ważne dla osób wyznania prawosławnego mieszkających w Stanach Zjednoczonych. W świątyni znajduje się cudowna Kursko-Korzenna Ikona Matki Bożej „Znak”, która po rewolucji październikowej została wywieziona z Rosji. Na zdjęciu o. Leonid, Fedor z cudotwórczą ikoną i o. Andrei.

Fedor Emelianenko: „Zobaczyłem i dotknąłem Kurską Ikonę Matki Bożej, dla mnie jako prawosławnego to ogromny zaszczyt i radosne wydarzenie.”

Fedor odwiedza nowojorski sobór Ikony Matki Bożej „Znak”

Koper2007

Shark Fights
Featherweight
Ej, po prawo to rozpoznaje Rasputina, ale Fedor to ten w środku czy ten po lewo?

Kurde tak sobie mysle, moze by tak przejsc na prawoslawie ?

Nieważne w co wierzysz ważne, abyś był dobrym człowiekiem.

konkur

Brutaal
Bantamweight
Andrei wyglada jak gangsta.

VaeVictis - to zalezy w jakich kregach sie obracasz. Religia sama w sobie nie ma zadnego praktycznego uzasadnienia, ale jest dobra do przystosowania sie do danej grupy spolecznej. Jezeli cos na tym zyskasz, go for it.

seban28

BAMMA
Featherweight
Albo jak Kuzyn Avi w "Przekręcie", który udawał Żyda, bo to pomagało w handlu diamentami :)

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Diamenty brzmia lepiej niz Fedor, ktory podobno sie skonczyl. Wiec moze faktycznie Judaizm bedzie lepszy. Musze to jeszcze przemyslec.:-)

Soundandsteel

Brutaal
Super Heavyweight
Wyznaje te sama zasade co Koper2007. Wiara jest bez znaczenia bo i tak summa summarum liczy sie to jakim byles czlowiekiem. A to szczescie to az emanuje ze strony Fedora. Zreszta jak zwykle
icon_wink.gif

P.S.: Lesnar jest lepszy.

Kraver

Legacy FC
Middleweight
Ten news powinien mieć kategorie “z dupy wzięte”, bo tyle mnie to obchodzi. Fiedzia chyba nie bierze Silvy na serio mając czas na pielgrzymki
icon_neutral.gif

szato1304

Oplot Challenge
Middleweight
koleś już mnie irytuje z tą wiarą, rozumiem wierzyć itd ale bez przesady, lekka przeginka jak na mój gust

drvh

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Szato, a co Ci do tego? Nie pasuje – nie czytaj. Proste rozwiązanie i wszyscy będą szczęśliwi.

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
drvh nie napinaj się tak. każdy może wyrazić swoją opinię, nie każdemu się to musi podobać.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
a co tu jest do podobania. Chyba nie wziął specjalnie ze sobą fotografa żeby mu zdjecia robil jak odwiedza sobór

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
drvh - Dokładnie tak jak mówi Bubi. Każdy ma prawo do własnej opinii ale to nie powód żeby być odrazu opryskliwym.

Mnie szczerze mówiąc już też trochę od tego mdli, bo gdzie go nie widzę to otoczony jest religijnymi motywami. Szanuję jego wiarę jak każdą inną, ale to nie znaczy że muszę się zgadzać z afiszowaniem jej. To że coś toleruję nie znaczy że mam ochotę na to patrzeć.

Kostucha

Oplot Challenge
Welterweight
OoOoOo supeeeerrrr zrobili miejsce na forum, w którym można używać słowa na „F” i nikt nie będzie się czepiał
icon_biggrin.gif

O. Leonid oraz o. Andrei to niezłe zakapiory z wyglądu. Tak na moje oko to o. Andrei (ten po prawej) przypomina trochę Kena Shamrocka z brodą.

Pyta

Oplot Challenge
Lightweight
Fiedzia odkąd spotkał o.Andrieja ten mu wytłumaczył co jest najważniejsze w życiu. Nie bynajmniej przerzucanie opony od kamaza

szato1304

Oplot Challenge
Middleweight
no właśnie drvh nie napinaj się, po to jest możliwość pisania komentarzy aby móc wyrazić swoją opinie, swoją drogą nie czytałem wystarczyła mi fota, szanuje Fedora jest legendą samą w sobie, szanuję również jego poglądy i nie mam nic do wiary, chrześcijaństwa itd ale takie afiszowanie swoich poglądów i wiary trochę irytuje przynajmniej mnie i to wszystko

Kostucha

Oplot Challenge
Welterweight
Pyta Fiedzia przerzuca opony od kamaza jedną ręką.
Swoją drogą nie widziałem jeszcze żeby Fedor był kiedykolwiek [email protected]$#ny , tzn. przed walką stoicki spokój po walce stoicki spokój, jakby się zdenerwował to chyba murowany kataklizm, coś w rodzaju tsunami.

magik

ONE FC
Welterweight
Kostucha: jak mu Crocop brata hajem zczyscil to sie wkurwił strasznie z tego co pamiętam
icon_wink.gif

Mi tam nie przeszkadza, może sobie nawet bronić krzyża Fiedia jak chce. Byle na ringu pokazał moc.

Yagiel

UFC
Lightweight
w sumie, to niech sobie Fedor wierzy co chce, ale czy to jest powód aby nas o tym informować? :) Trochę mi to zaleciało wiadomościami z tvn24 itp gdzie wydarzenia religijne są w top 5. Jestem negatywnie do takich rzeczy nastawiony a i często jest tak, że gdzie pojawia się temat religii - pojawia się konflikt :) Ale liczę, że społeczność mmarocks, mimo odmiennych ideologii, będzie wzorem dla innych :)

G

Guest

Guest
I teraz Bóg nad nim czuwał w klatce. Fedor zwycięży tak mu dopomóż Bóg.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pokój z wami.

seban28

BAMMA
Featherweight
A jesli jego przeciwnik wyznaje Boga katolickiego to kto zwycięzy? Który Bóg ma lepsze bjj?