Fedor Emelienenko zwolniony ze Strikeforce

"ostatecznie odchodzi wciąż niepokonany" ???????


PiorunPL, daje Ci szansę, ale raczej nic z Ciebie nie będzie.
 
"ostatecznie odchodzi wciąż niepokonany" ???????



PiorunPL, daje Ci szansę, ale raczej nic z Ciebie nie będzie.


1-Werdum. jak by walczyłw stylu Overeem-Werdum II to by wygrał, proste, ale naraził sie na poddanei bo chciał dać dobre show.



2-BigFoot to 2 kategorie wyżej, 50 kg mięsnie i kosci więcej, ostatecznie lekarz przerwał za wczesnie, Fedor mógł kontynuwać walkę.



3- Hendo, Ewidentnie przerwana za wczesnei walka. - to nie jakiś Herb Dean decduje o wyniku tylko to co dzieje sie w klatce, Fedor mogł kontynuować, niestety nie dano mu szansyy. Atakowano go nielegalnmi ciosami bez żadnych konsekwencji.



Ja tu nie widze porażki.
 
Ja pierdziele Piorun twoje argumenty są po prostu co najmniej badziewne jakieś. Zacytuje tu znanego klasyka "to sie kupy, dupy nie trzyma".
 
Jezeli Fedor naprawde zostanie zwolniony, to bedzie mu juz znacznie latwiej podjac decyzje o zakonczeniu kariery. Smieszne i naiwne sa sugestie o odbudowaniu sie w innych organizacjach i powrót znowu pod skrzydla Zuffy. Fedor jesli stoczy jakies pojedynki po zwolnieniu ze Strikeforce, to beda to pojedynki czysto symboliczne. Fedor, nie ma serca i motywacji zeby walczyc o powrót do elity. Radosc z treningu nie ma nic wspólnego z ambicja powrotu na szczyt. Ja chcialbym, zeby zakonczyl kariere.
 
Aha, wszystko jasne - Marcin Najman wciąż jest niepokonany na ringach KSW:



1. Pudzian - to 2 kategorie wyżej, 50 kg mięsni i kosci więcej, ostatecznie sędzia przerwał za wczesnie, Najman mógł kontynuwać walkę.



2. Saleta - jakby Marcin walczył w stylu Malchasjana to by wygrał, proste, ale naraził sie na poddanie bo chciał dać dobre show.



:-)



EDIT: A, sorka zapomniałem dopisać:



"Ja tu nie widze porażki."
 
A Pudzilla nie przegrał z Sylvią bo odklepał z braku sił i z Thomsonem bo duszenie nie było dopięte do końca i technicznie było do dupy.:-)
 
@up



"Jezeli Fedor naprawde zostanie zwolniony..."



Dana White potwierdził zwolnienie Fedora po konferencji do UFC 133, w trakcie rozmowy z dziennikarzami.



Komentarze MistrzaPL dowodzą, że można pisać, będąc w stanie wegetatywnym. :)
 
Z tymi równymi i równiejszymi. Zdajecie sobie sprawę, że Fedor kosztował Strikeforce 1,5 mln za walkę, a Joe Stevenson nie zarabiał nawet 1/10 tego?
 
Tito UFC też dużo kosztował (może nie tyle co Fedor SF, ale też niemało), a ile razy przegrał i go nikt nie wywalił.
 
Cóż, myślę, że to pomoże Fedorowi w zakończeniu kariery, a tego bym chciał. Szkoda oglądać jak rozmienia się na drobne.
 
Back
Top