Fedor Emelianenko vs. Antonio Silva 29 stycznia? (UPDATE)

504.jpg


Jak informuje MMAWeekly Strikeforce stara się zestawić pojedynek najlepszego ciężkiego w historii Fedora Emelianenko (MMA 31-2, 4 w rankingu MMARocks) z Antonio Silvą (MMA 15-2, 12 w rankingu MMARocks) na swoją pierwszą dużą galę w przyszłym roku 29 stycznia w San Jose. Na razie nie wiadomo, czy będzie to ostatnia walka Rosjanina w kontrakcie ze Strikeforce, czy może jego menadżerowie z M-1 doszli do porozumienia z kalifornijską organizacją oraz stacją Showtime w sprawie przedłużenia umowy, której jednym z warunków było transmitowanie w USA gal M-1 Challenge.

Fedor powróci do klatki Strikeforce po porażce Fabricio Werdumem oraz przedłużających i powtarzających się po każdym jego występie renegocjacjach kontraktu. Silva w tym roku stoczył dwa pojedynki, w maju wypunktował Andreia Arlovskiego, a w grudniu po ogromnych kłopotach w pierwszej rundzie zastopował półciężkiego Mike’a Kyle’a.

Oprócz ww. pojedynku na gali w San Jose powrócą: mistrz Strikeforce w wadze półśredniej Nick Diaz (MMA 23-7, 11 w rankingu MMARocks) najprawdopodobniej przeciwko Evangeliście Santosowi (MMA 18-13, 23 w rankingu MMARocks), Jason Miller (MMA 24-7) w trzecim starciu z Timem Kennedym (MMA 12-3, 23 w rankingu MMARocks) oraz były futbolista Herschel Walker (MMA 1-0).

Rozpiska.

UPDATE: Jak podaje Mike Chiapetta z MMAFighting informacja o pojedynku jest przedwczesna, obie strony cały czas nie doszły do porozumienia.

Fedor Emelianenko vs. Antonio Silva 29 stycznia? (UPDATE)
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
“najlepszego ciężkiego w historii Fedora Emelianenko”


Venom, zaraz bedzie znowu wojna
icon_biggrin.gif
 

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Jeżeli tutaj będzie flame war w dniu, w którym Anthony Pettis wykonał jedną z najbardziej niesamowitych akcji w historii sportu będę niesamowicie zawiedziony.
 

Kazik

Jungle Fight
Bantamweight
Dokładnie, nie wiadomo ile Fedor będzie jeszcze walczył a oni go z Antkiem zestawiają no masakra……


Albo rewanż z Werdumem albo Reem, nie widzę innego wyjścia.
 

pst

Brutaal
Light Heavyweight
Tidżej - czuwasz niczym autorytet moralny nad kierunkiem owczego pędu :)


Szkoda, że nie Ubereem, ale dla niego to za szybko po walce na sylwestrowej gali dynamyte. Zawsze lepiej jak Fjodor walczy niż jak nie walczy.
 

GLF

KSW
Heavyweight
Lepszy Big Foot niż nic czy Zulu. Skoro Kyle posłał na deski Brazylijczyka to jest szansa na mocne KO.
 

Przemek

UFC
Lightweight
fedor teraz potrafi walczyc juz 1 w roku nawet wiec mógłby poczekać na Reema a tak zestawiają go z powolnym zombie..
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Czuje, ze naprawde moze byc mocne KO, jesli duma Rosjanina po ostatniej porazce bedzie podrazniona i jesli jeszcze bedzie mu sie chcialo.
 

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
chciałbym zobaczyć jeszcze ze trzy dobre walki fedora w tym roku, bo już powoli fiedzia o emeryturze raczej myśli i ciepłej politycznej posadzce.
 

Hang

WSOF
Light Heavyweight
Jak do końca kariery zobaczymy 3 walki Fiedi to będzie cud, a Ty to chcesz w 2011 ? :D dobry dżołk.
 

Fizolq

Oplot Challenge
Middleweight
Dobrze ze zawalczy cokolwiek:) niech mu sie ten kontrakt wypełni i oby nie podpisali nastepnego:)) i niech Fedor sobie szuka nowego Pracowawcy- albo Dana jakiegos emisariusza wysle- to jest juz naprawde męczące- miesiace leca a Fedor chyba swoich kibiców ma w d..uszy:(
 
G

Guest

Guest
Antonio Silva to jedyna konkretna możliwość – tak jak pisał z Reemem nie ma opcji żeby w tym czasie walczył – tym bardziej ze wystapi na gali DREAM 31 Grudnia, Werdum jeszcze nie jest gotowy. Wcale bym Bog Foota nie lekceważył – bo to bardzo dobry i kompletny zawodnik – nie będzie go tak łatwo znokautować.
 
Top