Fedor Emelianenko: UFC będzie żałować…

Madman

Bellator
Welterweight
Fajnie że Fedor nie chce do UFC bo mieli by za dobrze, a konkurencja powinna być.
Chciałbym żeby SF rosło w siłę i było realną konkurencją dla UFC.

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
UFC niczego nie będzie żałować. Zrobią odpowiedni PR i za 5 lat nikt oprócz nas (i garstki hardcorowych fanów) nie będzie pamiętał kto to Fedor.

Pyta

Oplot Challenge
Lightweight
Jak zawsze lakoniczne odpowiedzi Fedora.Jak z Dodą…albo lubisz albo nienawidzisz

Pat Bateman

UFC
Middleweight
W sumie nic śmiesznego nie powiedział, ale jak to oglądałem to się cały czas do monitora szczerzyłem (a jak śmiano wysłać na wywiad z Fedorem dziennikarza, który nie mówi po rosyjsku, skandal
icon_smile.gif
)…

SEEMANN

Jungle Fight
Featherweight
cały fedor…
icon_smile.gif
człowiek po prostu musi się uśmiechać jak go widzi… a co do treści wywiadu to był tak przełomowy że niektóre odpowiedzi nawet sam zgadłem.

malinowsky

UFC
Welterweight
“UFC niczego nie będzie żałować. Zrobią odpowiedni PR i za 5 lat nikt oprócz nas (i garstki hardcorowych fanów) nie będzie pamiętał kto to Fedor.”

No trochę przesadziłeś.

L

_Logan_

Guest
Można uwielbiać Fedora i niezmiernie go szanować gdyż nikt nie osiągnie tak szybko w MMA tego co on, nie podoba mi się natomiast jego podejście do tego sportu. Jedna maks dwie walki w roku ?? WTF Fedor ? Parafrazując klasyka : “Trzeba wiedzieć kiedy z oktagonu wyjść niepokonanym”

emcess

Jungle Fight
Middleweight
rofl – przeciez jak kiedys widzialem chyba tutaj artykul o tym, jakie fedor mialby dostac warunki bedac w ufc, to jak slysze, to co tu mowi, to mnie krew zalewa.
icon_biggrin.gif

grzeniuu

Oplot Challenge
Heavyweight
a ja jestem wrecz juz wkurzony tym wszystkim
jak widac fiedia tez ma to w dupie nie wiem takie mam wrazenie jakby mu to wisialo gdzie i czy bedzie walczyl wogole jeszcze to nie tylko vadim jest zly bo jakby on chcial to by mogl vadima przekonac a od tych kilku lat jest ciagle taka sama postawa normalny fajter na wysokim poziomie chce sie sprawdzac z najlepszymi on nie chce niby nie ma nic do udowodnienia ale z drugiej strony czy nie ma juz w nim tego pazura bycia numero uno ?
i z zalem ale zgadzam sie z yoshihiro

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
Yoshi gdzie masz hełm?
icon_smile.gif

Ciężko będzie utrzymać pamięć o zawodniku, nawet takim jak fedor. Starszych zawodników zna się głównie dzięki temu, że cały czas dają (zazwyczaj) mizerne walki na mniejszych galach, co zawsze jest wyszczególniane na portalach jako ciekawostka. Po drugie mma to sport przyszłościowy, największy fame tego sportu przypadnie dopiero w przyszłych latach, a jeśli Fedi nie będzie na scenie mma wtedy, to już mało kto będzie go kojarzył.

138kmLove

Oplot Challenge
Lightweight
UFC będzie żałować? To Fedor pewnie żałuje już teraz. Dana i Joe Silva latali za nim po zadupiach, oferowali mu zajebisty kontrakt, walke o tytuł Lesnara na wejściu a on odmówił kilkukrotnie. Fedor nie chce walczyć z najlepszymi, on chce siedzieć tam gdzie będzie czczony co w ufc nie miałoby miejsca.

sauron1387

Oplot Challenge
Middleweight
moim skromny zdaniem i mojej żony też, jedyny prosty wniosek jaki się nasuwa to: Ten gościu nie powinien udzielać wywiadów, on powinien walczyć
icon_biggrin.gif

flamehead

Jungle Fight
Bantamweight
Kufa weźcie go nie pokazujcie w wywiadach, tak samo zabawne jak kolejna rozprawa o alimenty z byłą żoną :/ zgryzota
icon_razz.gif

Wojownik

Oplot Challenge
Welterweight
Ludzie ! Co wy gadacie za bzdury na temat Fedora(trochę szacunku), że niby nie chce walczyć, a może się boi czy coś w tym stylu haha . Powiem tak jak dojdzie do walk z jego udziałem w UFC to będzie zawodnikiem liczącym się w pierwszej trójce. Zobaczycie !!!

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
Ciii !!!! On jest wojownikiem…

Jakoś nie widzę Fedorka w walce z obecnym mistrzem ufc ( a jestem wielkim fanem Jemenia.. Jomali.. Jamielie… Jemielnianenko
icon_smile.gif

Fizolq

Oplot Challenge
Middleweight
przede wszystkim to MY KIBICE, FANI MMA najwięcej stracimy na tym ze Fedora nie zobaczymy w UFC- każdemu z nas pewnie sie marzy aby zawalczył chociaż raz- przy dobrym PR to mógłby być rekord PPV – choćby kontrakt na 3 walki np bez klauzuli mistrzowskiej…niewiem, ale szkoda ze realia sa takie a nie inne

Kazik

Jungle Fight
Bantamweight
Fedor pewnie stoczy jeszcze kilka pojedynków poza UFC ( pewnie 3-4 w ciągu 4 lat) a później zrobi “karierę” w polityce. On już dobrze wie jak ma Sobie życie ułożyć. Szkoda tylko że nie zobaczymy go z najlepszymi.

Slapi

Brutaal
Lightweight
Hehehe wygadany to on jest =D
A to kiedy Fedor walczy zalezy od wielu czynnikow … stoczyl w tym roku 1 walke !!!
ale dla porownania :
- Gonzaga 2, Lesnar 2, Cain 2, JDS 3
- Rua 1 !! Evans 2, Rampage 2,
- Anderson Silva 2
- Georges St-Pierre 2, Koscheck 2
- BJ Penn 3 !!

Wiec jak widac srednia tych “najlepszych” to przewaznie 2 walki w roku .. wiec 1 walka Fedora wcale nie odbiega tak bardzo od sredniej.

bambaryla

Jungle Fight
Bantamweight
Gadanie Fedora zapewne ma przekonać samego Fedora, że nie został wydymany przez swoich menedżerów.
UFC proponowało Fedorowi największa kasę a ten stawiał wraz ze swoimi menedżerami absurdalne warunki aby UFC promowało jeszcze federacje M-1.

Na takie warunki aby promować konkurenta (czyli M-1) nie przystanie żadna firma. Niestety obecnie ruscy przez socjalizm zatracili zdolność myślenia ekonomicznego. Fedorowi przeszła nie tylko największa kasa koło nosa, ale także możliwość promocji swojego wizerunku w USA. Teraz Rosjanin nie wie gdzie ulokować swoje żale. Więc żali się na UFC.

No cóż ale jeśli Fedia tak prowadzi biznes to w polityce będzie tylko marionetką, która swoim wizerunkiem będzie firmowała posunięcia rządzących w Rosji.