1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Federacja UFC wysłała ofertę dla Khalidova

Discussion in 'Forum MMA' started by PAPIEROWSKI, May 25, 2012.

 1. PAPIEROWSKI

  PAPIEROWSKI Oplot Challenge
  Lightweight

  Dołączył:
  Jan 11, 2012
  Komentarze:
  24
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Witam PAnowie Pro Troll mowil ze KSW czyli KUP SOBIE WALKE da wiecej kasy i Mameda nie bedzie w UFC  Federacja UFC jest zainteresowana podpisaniem kontraktu z Mamedem Khalidovem i wysłała już wstępną ofertę do jego menedżerów - dowiedziała się "Wirtualna Polska". Teraz z warunkami ma się zapoznać sam zawodnik. Jest to jednak dopiero początek drogi i niewykluczone, że czekają nas kilkutygodniowe negocjacje.


  Przypomnijmy, że chęć spróbowania sił w najsilniejszej federacji na świecie Khalidov zdradził jeszcze przed walką z Rodneyem Wallacem na gali KSW 19. Po efektownym nokaucie ogłosił swoją decyzję przed tysiącami widzów w Atlas Arenie i milionami zasiadającymi przed telewizorami. Sprawą zajęli się Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, właściciele Federacji KSW i jednocześnie menedżerowie Khalidova.


  Pierwsze kroki zostały już poczynione. - Faktycznie, jestem już po rozmowie z Joe Silvą, "matchmakerem" UFC. To była bardzo wnikliwa dyskusja. Rozmawialiśmy na temat długości kontraktu dla Khalidova, ilości walk w roku, kwestii sponsorskich i marketingowych. Poruszyliśmy po prostu wszystkie kwestie związane z walką w Federacji UFC - zdradza nam Lewandowski.


  Odpowiadający za  kontraktowanie nowych zawodników do UFC Silva oczywiście zna Mameda Khalidova z walk na ringach Federacji KSW. - Ucięliśmy sobie bardzo przyjemną pogawędkę na temat Mameda Khalidova. Joe zna Mameda bardzo dobrze. Wie, z kim walczył, wie, w jaki sposób walczył i jest zainteresowany jego obecnością na gali UFC. To nie ulega najmniejszej wątpliwości - przekonuje Lewandowski.


  Rozmowa zaowocowała ofertą dla Khalidova, ale nie jest to finał całego przedsięwzięcia pod tytułem "Mamed Khalidov w UFC". Teraz ofertę oceni sam zainteresowany, czyli Khalidov, a później może dojść do ewentualnych negocjacji


  - Po rozmowie Joe przesłał mailem wstępną propozycję, z którą teraz zapozna się Mamed. Cała korespondencja pomiędzy mną a Silvą została już przesłana na skrzynkę Khalidova. Nie wiemy, jak ją oceni, ale naszym zdaniem, pod względem finansowym, nie jest ona satysfakcjonująca. Na galach KSW Mamed może liczyć na dużo większe pieniądze. Sprawa nie jest jednak zamknięta. Moim zadaniem będzie wynegocjowanie u UFC lepszych warunków dla Khalidova. Jest gwiazdą, najlepszym zawodnikiem w Europie i dlatego uważamy, że zasługuje na więcej -
  kończy Lewandowski.
   
 2. ZbygnieW

  ZbygnieW Jungle Fight
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jan 13, 2012
  Komentarze:
  203
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Mamed raczej się zgodzi bo już sam się nie mógł doczekać, jeżeli go K&L nie będą próbowali przekonać że to zły pomysł to myślę że Mamed powalczy dla UFC
   
 3. Wrzucisz to jeszcze raz do nowego tematu i dostaniesz bana. Albo newsy userów albo komentarze pod ostatnim artykułem o Mamedzie.
   

Share This Page