Fatalna promocja MMA Attack! KSW ma powody do zadowolenia.

skąd pomysł, że od TVN i od sponsorów nie było wpływów?



bo od sponsorów środki na pewno były. a TVN domagając się w realizacji intensywnej obecności marki nie mógł pozostać dłużny. nawet produkcja TV to spore koszty i na pewno iti wzięło ją na siebie.
 
byly takie, ze mniej moze za klatke zaplacili. tapout . TVN wzial transmisje, za reklame gali. i nic wiecej. dokladniej TVN Turbo.
 
@kokos80 jeszcze bodajże super express chyba, no ale ich sponsoring polegał na notace prasowej w gazecie
 
skąd macie informacje, że TVN nie wspierał w inny sposób MMA Attack? w większości przypadków tego typu przedsięwzięcia są wspierane finansowo.



sponsorzy byli - m.in. eurotronic i militaria.pl. z dupy się tam nie wzięli tylko za pieniądze.
 
Oj kokos tak gada, żeby gadać - tyle. Aczkolwiek co do tych sponsorów to 1 rzecz mnie trochę zdziwiła (aczkolwiek marketingu nie kończyłem , wiec mogę być w błędzie) oprócz militaria .pl jedynym sponsorem jaki był wymieniany był....mma attack ...



czyli trochę z tymi sponsorami jest coś na rzeczy.
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/wywiad-z-dariuszem-cholewa-po-gali-mma-attack
 
pogadamy jak kiedyś zaplanujesz, przygotujesz budżet i przeprowadzisz jakieś przedsięwzięcie większe i bardziej długoterminowe niż pójście rano po słodkie bułki :)
 
Back
Top