Fantasy Premier League?

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Jak się dowiedziałem kilka godzin temu zarówno ja jak i ojciec założyciel strony defthomas gramy w http://fantasy.premierleague.com/ więc pomyślałem, że może jest nas więcej. Jeśli tak to pokażcie się i skombinujemy jakąś wewnętrzną ligę dla użytkowników.
 
Miałem drużynę rok temu, a w tym zapomniałem. Jak coś, to chętnie dołączę.
 
Kod do ligi: 1599488-409375



Jakby ktoś nie ogarniał to bierzecie legaues, join, private league i wklejacie kod.
 
uffffff



na górnej belce masz Leagues. Tam klikasz w Join a league, wybierasz private, klikasz next i pojawia się pole na wklejenie kodu. Wklejasz i jesteś :)
 
aliibiza.jpg




Moj dream team lol. W Fifie by sie pewnie sprawdzil ale w FF zdobylem cale 30 punktow :D
 
łeb ze mnie, zarejestrowałem i nie wiem gdzie dalej sie poruszac bo nic nie widze zadnego next chyba odpuszcze tą gierke
 
Dołączyłeś już do ligi?



W każdym razie drużynę rekrutujesz w okienku transfers a potem jak wykorzystasz budżet bierzesz zakładkę my team i ustalasz kto startuje. Pamiętaj tylko, żeby klikać confirm na każdym z ekranów.
 
Jeszcze jakaś doba została na zapisy jakby byli chętni. defthomas, czemu nadal nie ma Ciebie w tej lidze?
 
Mój Red Bull London FC właśnie uzyskał licencję na grę w MMA Rocks Ekstraklasie :-)



EDIT: Tylko ja mam poważną nazwę :-)
 
Mam pytanie, jak mam dołączyć do waszej ligi ? Mój team nazywa się " London Heaven " . Prosze się nie śmiać :)
 
W pasku na górze wybierz LEAGUES > Join league > (wyświetli się okienko) zaznacz w nim PRIVATE LEAGUE > klikasz NEXT > w następnym oknie wklej ten kod 1599488-409375
 
Ok mam to . Mógłby mi ktoś powiedzieć, co teraz powinienem robić ( transfery wykonałem ) ? Pozostaje mi czekać na mecz tak ?
 
żeby wyrównać szansę ustawiłem naliczanie punktów dopiero od tej kolejki, jakby ktoś się zdziwił, że mu znikło.
 
ktoś przygarnął sobie może do składu dzeko z man. city...... ?



bo facet dziś "delikatnie" przegiął... :-)
 
Niestety nie :) - jezeli United nie zagra w tej kolejce dobrego meczu to kolokwialnie mowiac obsram sie po pachy.
 
Ooo, zajebiscie - ja sobie kilka dni temu 'transfernąłem' Dzeko zamiast Balloteliego do 'timu', ja jeszcze liczę na Rooneya i Naniego...chociaż z drugiej strony Szczesny i Vermaelen... :/
 
@ Madman



czy ty nie kupiłeś meczu?:-) ostatnio patrzyłem trochę byłeś z tyłu, no a teraz...



i w tej kolejce dobrze pociśniesz, patrząc po wynikach...:-)
 
Cholera. Zapomniałem o tej grze i od 1. kolejki nic nie robiłem :)
 
@up



ale telefon do fryzjera pewnie masz..



czyli nic straconego jeszcze... :-)



frank lampard to moja największa wtopa jak na razie...:-)
 
Back
Top