Fantasy MatchMaking: UFC on FUEL 6 w Polsce w 2013 roku

bladerunner

Oplot Challenge
Welterweight
;)postanowiłem poruszyć wyobraźnię do granic niemożliwości i zabawić się w Joe Silvę,Warszawa, Torwar lub Gdańsk, Ergo ArenaUNDERCARDKarol Bedrof vs Phil De FriesPeter Sobotta vs John HathawayMarcin Kita vs Dave Herman 2Tomasz Drwal vs Alessio Sakara (w rezerwie: Kyle Noke)Marcin Held vs Paul SassMaciej Jewtuszko vs Khabib Nurmagomedov (w rezerwie: Terry Etim)MAIN CARDBart Pałaszewski vs Ross PearsonKrzysztof Soszyński vs Jorgen KruthDamian Grabowski vs Shawn JordanMichał Materla vs Chris LebenJan Błachowicz vs Igor PokrajacMamed Khalidov vs Hector Lombardczy jest ktoś kto wybrałby się na taką galę? a może zaproponował inną rozpiskę?
 
zmieniłem już tytuł, nie chciałem nikomu robić nadziei a zwyczajnie zabawić się w Joe Silvę i poznać opinie, ewentualne typy czy zupełnie inne propozycje wymarzonych walk na taką galę
 
Aż mi stanął jak przeczytałem tylko "UFC on fuel w Polsce".A co do fightcardu to pewnie daliby więcej Szwedów, Niemców i Anglików na main card niż Polaków. Jeśli gala w Polsce miałaby się odbyć to właśnie taka bardziej "europejska".
 
bardzo fantasy, ja bym sie spodziewal 3 polakow na takiej gali ( w tym Soszynski i palaszewski lub wisniewski)
 
po dzisiejszej KSW pomyślałem sobie: kto wie, kto wie ;) ! może przynajmniej jedna lub dwie z wyżej zaproponowanych przeze mnie walk kiedyś się odbędzie ;) !
 
Back
Top