Fantasy Matchmaking KSW (TYLKO FREAK FIGHTY!)

Liber vs Doniu

Zenek Martyniuk vs Marcin Miller o miano jedynego Króla DISKO!

Cejrowski vs jakiś lewak

haha zenek to nawet na koncertach sie nie wysila i pierdoli po calosci spiewajac wszystko z play backu , a ty go na taki wysilek wysylasz ha ha
 
dzikjpg_qxarhrr.jpg
#teamStonoga
WAR ZBYSIU!!!
 
Dobra mam prawdziwy hit kurwa

Tomasz Narkun vs jego baba od polaka z podstawówki.

Erudyta polskiego mma miałby przewagę wzrostu, wagi, płci, zasięgu, techniki, siły, kondycji, sprawności fizycznej, ale nie miałby jednego - przewagi psychicznej. Stara belferka weszła do głowy Narkuna całe lata temu, a jej dawne dissy dalej powodują, że Tomasz budzi się w zdefekowanej pościeli.
 
Dobra mam prawdziwy hit kurwa

Tomasz Narkun vs jego baba od polaka z podstawówki.

Erudyta polskiego mma miałby przewagę wzrostu, wagi, płci, zasięgu, techniki, siły, kondycji, sprawności fizycznej, ale nie miałby jednego - przewagi psychicznej. Stara belferka weszła do głowy Narkuna całe lata temu, a jej dawne dissy dalej powodują, że Tomasz budzi się w zdefekowanej pościeli.
Jeszcze determinacja. Jak typiarka słyszy wywiady, które lecą w kraj, to na bank jest tak wkurwiona, że spod jej skrzydeł wyszedł taki ananasek, że najebałaby Tomkowi kokosów jakimś Quo Vadis lub inną grubą książką.
 
Dobra mam prawdziwy hit kurwa

Tomasz Narkun vs jego baba od polaka z podstawówki.

Erudyta polskiego mma miałby przewagę wzrostu, wagi, płci, zasięgu, techniki, siły, kondycji, sprawności fizycznej, ale nie miałby jednego - przewagi psychicznej. Stara belferka weszła do głowy Narkuna całe lata temu, a jej dawne dissy dalej powodują, że Tomasz budzi się w zdefekowanej pościeli.
Tak ryknalem z tego, że aż moja dziewczyna się przestraszyła. Przepiękne. Zaraz dam pełen wyraz swojego uznania dla tego pięknego komentarza
 
Pierwszy mikrofon Rzeczypospolitej - Lech Roch Pawlak vs pierwsza maczeta Rzeczypospolitej - Waszka G
 
Ta walka to byłby kurwa prawdziwy hit i zatrząsnąłby na pewno posadami polskiego kurwidołka we wszechstylowej walce wręcz.

Do klatki wzywam... zawodnika Federacji FEN, kickboxer znany z maltretowania i znęcania się nad własnym kotem, Marcin Szreeeedeeer!



Na przeciwko stanąłby nie kto inny, jak Płocki Filantrop, Meteopata, Farmaceuta i Arlekin, o dozgonnym szacunku do zwierząt, znany z zamiłowania do farbowania tego, co najbardziej reprezentujące i masturbowania się na temat najznakomitszej loży kurwiów z Cohones, przed Państwem Marcin Różal Różalski, reprezentujący DSF Kickboxing Challenge!

Walka na zasadach MMA w klatce KSW, czyli to co kurła Janusze lubią najbardziej!!!!18
 
Wojtek aka #freewojtek Mrozu Mrozowski vs Maciej Maciuś Samuraj Lewandowski

hit ppv, historia jest, trashtalk bylby piekny no nie da sie lepiej

tak btw musialem sprawdzic jak on ma na imie ten samuraj bo nie ogarnialem
 
Back
Top