Fanklub Roksany Prucnal

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
ro.jpg

Temat dla fanklubu Roksany Prucnal, jednej z najsympatyczniejszych zawodniczek występujących w polskim MMA. Ta zaledwie 19-letnia dziewczyna, rokuje dobrze na przyszłość i jeśli nie przestanie trenować, to może daleko zajść. Warto już dziś ją śledzić.

a85dndun.jpg

Poniżej wywiad z Roksaną:

/zdjęcia z facebooka: https://www.facebook.com/LaLeCzKaRKS/photos_of

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Chyba śmiało można przyznać, że jest to najładniejsza zawodniczka w polskim MMA. No... może jeszcze z Leną o ten tytuł powalczyć, ale Leny to już dawno nie widziałem!

skunx

KSW
Heavyweight
No niekoniecznie. Dzewczyny lubią facetów z brzuszkami. Sam sie zdziwiłem ale w rozmowie potwierdziło mi to kilka koleżanek na raz. W końcu to tez taki dymorfizm płciowy jakby nie patrzeć obok włosów na klacie itp

Masu

UFC
Heavyweight
No niekoniecznie. Dzewczyny lubią facetów z brzuszkami. Sam sie zdziwiłem ale w rozmowie potwierdziło mi to kilka koleżanek na raz. W końcu to tez taki dymorfizm płciowy jakby nie patrzeć obok włosów na klacie itp

Nie, po prostu robisz za Duff. Designated Ugly Fat Friend.

[email protected]

KSW
Middleweight
Zła wiadomość - z mięśniem piwnym jesteśmy bez większych szans. ;)
Glupoty opowiadasz :) Jak ktos ma brzueszek i sie dobrze z ytm czuje, to laski tez sie dobrze z tym czuja :) a jak ktos jest chudy i sie zle z tym czuje, to laski tez sie zle z tym czuja. Kobiety sa plastyczne bardzo, posluchaj podcastow u Rogana z Chrisem Ryanem :)

Szady

MMARocks
Cohones
Piłem do tego, że chłopak Roksany chwali się kaloryferem na swoim FB, więc ona raczej woli tych bardziej fit. ;)

D

Deleted member 2903

Guest
Piłem do tego, że fagas Roksany chwali się kaloryferem na swoim FB, więc ona raczej woli tych bardziej fit. ;)
Przeciez to mloda dziewczyna jest, zmieni jej się, jak podrośnie :). Kaloryfer na brzuchu jej i dziecka nie wyzywi, więc dzisiejsze priorytety i ideały to stan przejściowy.

[email protected]

KSW
Middleweight
Piłem do tego, że fagas Roksany chwali się kaloryferem na swoim FB, więc ona raczej woli tych bardziej fit. ;)

Chwalenie sie kaloryferem jest jak chwalenie sie torebka. Laski kupuja te drogie torebki zeby imponowac innym laskom, a goscie robia 6paki zeby imponowac innym gosciom.

Szady

MMARocks
Cohones
Jasne, jasne, dlatego nie wyobrażam sobie na ten moment tworzenia związku z taką małolatą. :) Kiedyś byłem z 5 lat młodszą, to nieraz trudno było znaleźć wspólny język - inne zainteresowania, inne spojrzenie na życie, itd. Ale Roksana fajna jest, nie ma co gadać - i tego się trzymajmy. :)

D

Deleted member 2903

Guest
Jasne, jasne, dlatego nie wyobrażam sobie na ten moment tworzenia związku z taką małolatą. :) Kiedyś byłem z 5 lat młodszą, to nieraz trudno było znaleźć wspólny język - inne zainteresowania, inne spojrzenie na życie, itd. Ale Roksana fajna jest, nie ma co gadać - i tego się trzymajmy. :)
Zgadza sie sliczna dziewczyna:)

avalon

Shark Fights
Middleweight
Roksana jest chyba najładniejszą polską zawodniczką MMA, ale pamiętam burzę o jej brwi, mnie szczerze one śmieszą :D
przykładowe zdj.
maxresdefault.jpg

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
To było dawniej. Teraz jest naturalna i sto razy piękniejsza. Super dziewucha, zawsze to powtarzam.

No Panowie, czemu więcej jej fotek nie wrzucacie? Myślałem, że na tym to będzie polegać :D.

S

Scurvol

Guest
pamiętam burzę o jej brwi, mnie szczerze one śmieszą
8832.jpg

ja tez uwazam takie brwi za delikatne przegiecie, po prostu wg mnie chujowo to wyglada.
Kiedyś byłem z 5 lat młodszą,
5 lat to nie jest duza roznica miedzy facetem a babka. Nie wiem w jakim wieku Ty byles z 5 lat mlodsza jak miales 20? :wink:
Moja eks malzonka byla 5 lat mlodsza i zawsze mialem w sumie mlodsze panienki i mysle, ze brak wspolnych tematow nie jest spowodowany roznica wieku rzedu 5 lat tylko po prostu roznica charakterow i zainteresowan.