FANIE!!!CZYTAJ TO!!!!! PRZECZYTAJCIE NIE POŻAŁUJECIE~~~~

specto-bartek

Oplot Challenge
Featherweight
Z poniższym pytaniem zwracam sie do każdego fana mma który na bieżąco śledzi walki ufc , strikeforce i zna historię światowego mma jeszcze przed UFC

Pytanie brzmi- czy Jon Jones może zostac mistrzem HevyWeight!!!!!!!!!!!??????

A teraz trochę historii dla wyjaśnienia mojego pytania....

Jeszcze do niedawna Overeem był małym chłopcem wzrost 194 cm (1 cm więcej od jonsa) i bił się z takimi rywalami jak shogun, z którym przegrał dwukrotnie i z innymi którzy teraz są w light heavyweight ...obecnie chłop jest ogromny i zastanawiam się jak dobry.. czy miałby szanse z najlepszymi z ufc??

ta sama historia może powtórzyc sie juz niedługo...wystarczy ze jones przytyje 7 kg i może śmiało stawac przeciwko mistrzom heavyweight...ale jakie ma szanse co sądzicie???

Hang

WSOF
Light Heavyweight
Żałuję, że to przeczytałem ... i co teraz Bartku ? Okłamałeś mnie.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
58.+Facepalm.jpg

Nigdy więcej nie przeczytam tematu z więcej niż trzema wykrzyknikami...

Yazz

EFC Africa
Middleweight
"był małym chłopcem wzrost 194 cm"- nie podam swojego wzrostu z wiadomych przyczyn...

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
Ja Ci odpowiem. Tak ma szanse tylko musi poćwiczyć z Hardkorowym Koksem i to bez lipy. Do tego jeszcze 4 steki dziennie, pić dużo Rocket Fuel, 30 kilometrów rowerkiem, sparingi z najlepszymi specjalistami od zapasów i dwa treningi dziennie z Łukaszem od MMA i Darkiem od boksu. No i po pół roku będzie "mistszem świata".

A tak przy okazji kolego, wygonili Cię z Onetu Ci się tam umowa na trolowanie skończyła?

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
na 100 % ten autor zyje ze sprzedawania map na parkingach, cudownych jagód asai, czy protez dla babć, tytuł rozwala, nawet spoko pytanie, ale ten tytuł z dupy

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Narazie niech pomistrzuje trochę jako LHW champion. Bo jak Matt Hughes kiedyś powiedział mistrzem zostajesz nie gdy pokonasz mistrza, lecz gdy obronisz pas.

tsatsiki

WSOF
Featherweight
ja uważam że JJ po walce z QJem powinien zbijać wage do kategorii półśredniej, a jak przegra najbliższą walkę to najlepiej do lekkiej