Freakowi zawodnicy posiadający pasy bjj.

Status
Not open for further replies.
Potem jak już dyskusja się uaktywniła, to też zacząłem wyrażać swoje zdanie, bo przecież nie mogę zabronić pisać innym czy zablokować działu tak, abym tylko ja mógł pisać.
no to ja też piszę że Kubańczyk albo malczński leje takiego Adesayne czy Hollowaya, Gacka albo prime Silve
Szanujmy się można trolować ale lekko ale takie coś to jest czysty debilizm i teraz zaczynasz odwracać kota ogonem
 
ze wy nie macie wstydu pisac takich glupot i porownywac polskich influencerów z mistrzami ufc



oni by mieli by takie szanse jak ten mlody z kita

smiejemy sie z facebookowych grup o mma a takiej odklejki jak w tym temacie nie widzialem nawet tam
 
ze wy nie macie wstydu pisac takich glupot i porownywac polskich influencerów z mistrzami ufc



oni by mieli by takie szanse jak ten mlody z kita

smiejemy sie z facebookowych grup o mma a takiej odklejki jak w tym temacie nie widzialem nawet tam

Chłop mający mniej niż 80kg dostał wpiernicz od profesjonalnego zawodnika mającego ok. 110kg. Gamrot by pewnie zbił Kitę, bo jest lepszym zawodnikiem, bo waga nie ma przecież znaczenia, tak? Zresztą Kita przegrał z Praselem, a kiedy Kita bił tego młodego to Prasel sobie jeszcze chyba w pilkę grał xD
 
Niebieski pas błońskiego zweryfikowany
Ejejjdjdjd.jpg

Swoje zdanie o pojedynku grapplerskim pomiędzy wiewiórem a Gaethje oczywiste podtrzymuję.
 
Last edited by a moderator:
ale nie w parterze, w parterze pokazywał się z niezłej strony jak na niebieski pas
Miał kilka minut kontroli i ani razu nie próbował go poddać :jimcarrey:
Nie mam wątpliwości że Gaethje klepałby z wiewiórem ale przyznaj szczerze prędzej to Marian poskładałby Błońskiego w parterze niż odwrotnie
 
Miał kilka minut kontroli i ani razu nie próbował go poddać :jimcarrey:
Nie mam wątpliwości że Gaethje klepałby z wiewiórem ale przyznaj szczerze prędzej to Marian poskładałby Błońskiego w parterze niż odwrotnie
No wiadomo, że marian, a gdzie pisałem, że nie? To, że marian nie trenuje od czasu przyjścia do wca parteru nie znaczy, że jest w tej płaszczyźnie słaby, wcześniej nabył w ASWW odpowiednie umiejętności. Natomiast nie wiem jak możesz sądzić, że Gaethje klepałby z Wiewiórem, wiewiór nawet hassana nie poddał. Po prostu Wiewiór by Gaethje klinczował przy siatce i obalał, klinczował i obalał, potem przetrzymał i tak przez 3 rundy wygrałby na pkt, poddaniem by raczej nie zagroził.
 
No wiadomo, że marian, a gdzie pisałem, że nie? To, że marian nie trenuje od czasu przyjścia do wca parteru nie znaczy, że jest w tej płaszczyźnie słaby, wcześniej nabył w ASWW odpowiednie umiejętności. Natomiast nie wiem jak możesz sądzić, że Gaethje klepałby z Wiewiórem, wiewiór nawet hassana nie poddał. Po prostu Wiewiór by Gaethje klinczował przy siatce i obalał, klinczował i obalał, potem przetrzymał i tak przez 3 rundy wygrałby na pkt, poddaniem by raczej nie zagroził.
Tutaj :awesome:
Ziółkowski nie robił tak długo parteru, tylko Kickboxing, że nawet Błoński, który dość dużo robi treningów bjj mógłby go poddać
A temat Justina walić nie chcę dostać bana :fjedzia:
 
Kacper Błoński pokazuje swoją wyższość robiąc 2 treningi dziennie nad zawodowcami leniuchami typu Marian Ziółkowski, który raz na jakiś czas przyjdzie na trening jak nie ma walki ustalonej, a jak ma to i tak się obija obibok, Okniński miał rację. Po ostatniej jego walce też sądzę, że Ziółkowski nie robił tak długo parteru, tylko Kickboxing, że nawet Błoński, który dość dużo robi treningów bjj mógłby go poddać lub utrzymywać przez dłuższy czas dominującą pozycję w tej płaszczyźnie.
Własnie Blonski pokazał jaki z niego zajebisty grappler nie będac wstanie nic zrobić Dubielowi z góry :juanlaugh:
A ty mówisz o poddaniu Mariana :siara:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top