ZAKŁADY CHARYTATYWNE

Evo

Bellator
Featherweight
Ponawiam temat, który zniknął wraz z pożarem serwerów Cohones.

Chcesz się z kimś założyć o wynik konkretnej walki? Macie inne zdanie? Chcecie coś sobie udowodnić (lub zwyczajnie pomóc potrzebującym przy odrobinie dodatkowych emocji związanych z rozstrzygnięciem walki)?

Wpisz swój typ w taki sposób:

Zawodnik X (@swoja nazwa użytkownika) vs Zawodnik Y (@??? - nazwa użytkownika z którym się zakładasz lub pytajniki, kiedy wystawiasz zakład i czekasz na chętnego, który zakład przyklepie).

Co do zasady każdy zakład bez podanej i ustalonej między sobą indywidualnie stawki, to zakład o wartości 20 PLN.
Jeśli dwóch użytkowników dogada między sobą inną stawkę, np. 5 lub 50PLN nie ma żadnych przeciwwskazań.

Pamiętajcie - w tym temacie nie ma przegranych zakładów! Tutaj wygrywają potrzebujący.

Wygrany, oznacza po walce przegranego @nazwa użytkownika, wysyłając link do akcji charytatywnej/pomocowej np. na serwisie siepomaga. Przegrany wpłaca ustaloną wcześniej kwotę na aukcje, jako potwierdzenie wklejając zrzut ekranu lub jakiekolwiek inne potwierdzenie dokonania wpłaty.

Temat miał całkiem niezłe wyniki, zakładów było bardzo dużo, łącznie pomogliśmy w ten sposób kwotą co najmniej dobrych kilku tysięcy złotych.

Mam nadzieję, że uda się to kontynuować!
 
Anglia(@Kratta) - Polska(@???)

Mało patriotyczny zakład z mojej strony ale może ktoś wierzy w naszych kopaczy? :)
W przypadku X uznamy, że nie było zakładu.
 
Oleksiejczuk (@Evo) - Bakauskas (@andrzej_t.).
@andrzej_t.
Wysyłam link za Bakauskasa:

@ahmedos i czekam na link za Stipe ;)
 
@andrzej_t.
Wysyłam link za Bakauskasa:

@ahmedos i czekam na link za Stipe ;)
Poszło!

https://www.siepomaga.pl/wplata/ydSqrb09
 
  • Like
Reactions: Evo
@andrzej_t.
Wysyłam link za Bakauskasa:

@ahmedos i czekam na link za Stipe ;)
https://www.siepomaga.pl/ania

Tutaj link za Stipe. Aż mi się serce kraje jak przeglądam te zbiórki.
 
  • Like
Reactions: Evo
Gamou Fall (@robbo) - Piotr Pająk ( ?)
kto nie wierzy w naszego Bruce Lee ? ( 20 lat ostrego treningu w Klasztorze Shaolin, najlepsze tajskie i brazylijskie szkoły sztuk walki, smoki i latające dywany, wojownicy ninja itd. itd.)
max. 500 pln, oczywiście można za mniej

Pająk<Anal<Tańcula<Tybori
tak wygląda pecking order, same największe sławy, więc teraz kot z Ankosu dostanie bęcki od szarego końca tego łańcucha, proste i logiczne...
 
A tu ogólnie poza zakładami jakby ktoś chciał to mój ziomek z okolic potrzebuje 2 mln na leczenie białaczki. Jakby ktoś chociaż skubnął piątaka to byłoby super :)
 
A tu ogólnie poza zakładami jakby ktoś chciał to mój ziomek z okolic potrzebuje 2 mln na leczenie białaczki. Jakby ktoś chociaż skubnął piątaka to byłoby super :)

https://cohones.mmarocks.pl/threads/cohones-pomaga.32634/page-7
Wrzuć też tutaj.
 
@Evo dawaj linka, Holzmann przejebał, bałwan jeden.

@Clemenza08 @barthez01
Ja czekam na linki od Was, po gali zrobię przelewy
 

@Clemenza08 @barthez01
Ja czekam na linki od Was, po gali zrobię przelewy
Chłopak dziś zmarł... Anulujemy zakład..
 
Back
Top