Fame mma 4

ja zalozylem konto na rzecz obstawienia fame mma i mam limit 1300 np
Na jaką walkę? Na każdy zakład jest inny limit. Na singla Kastiego po 2.95 miałem 966 zł, a na Manczester City 104 tys. Niestety na Kubicę tylko 47 groszy :childcry:
 
pewnie na FAME poszł takie pieniadze, ze zlimitowali wszystkich do 5-10 zł
hajsu teraz nie wypłacą, a zapewne go przejebią
polskie buki w akcji
Mordko na ufc tez mam limity po funta. Za duzo powygrywalem. Oczywiście support/chat nie moze nic pomoc i argument ze kazdy ma limity. Ogólnie zlodzieje pierdolone
 
Jak tam @FAMEMMA ? Ja mówiłem, że 50:50, a ty kurwa ze swoim "pewniakiem" kolejnym, jak tam liczenie banknotów? :mjsmile:
 
Bambro pograny za mnóstwo. Ten prostak obije nawet na zasadach k1 tego calego dona kasjo. To, ze typ walczyl kiedys sporo w amatorskim boksie nie ma nic wspolnego z jego obecna forma i nastawieniem. Poszedl w melanz juz pewnie lata temu i z formy gowno zostalo a teraz wpada po wyplatke i co otwarcie w wywiadzie mowil, ze mysli juz tylko o melanzu do wrzesnia. Ten caly ambro zas widac, ze wczul sie duzo bardziej, chociaz cwiczy regularnie i ze wejdzie z odpowednim nastawieniem. Łatwe pieniązki mężczyźni, grac i potem ladnie podziekowac.

Kasti bo sprawia wrazenie dosyc twardego i chyba ma w miare z czego pierdolnac a ten drugi, jongman czy jak mu tam wygladal na trailerze nawet cienko w tej stojce.

Wyjdź człowieku i nie wracaj
 
Kasjusz + Kizo 1.90
Linkiewicz 3.90

Kasjusz + Meduza 2.13

Na szczęście dwa pierwsze były za drobne, więc plus.
 
to pokaż gdzie podałeś stawkę ile zagrałeś i jaki typ dałeś

Przecież podałem wszystko, więc w czym problem, ja przegrałem kupony, ale nigdzie nie pierdoliłem głupot, że moje typy to 100% :fjedzia:
 
DavidMMA dlaczemu? Jak już wklejasz to wklej wszystkie moje typy. Na fame stracilem drobne, ale na ufc sie odkulem i to z pieknym plusem. Nie przypuszczalem, że Kasjo wyjdzie tak przygotowany. Tez pocwiczyl i wzial na serio te walke bo z Polakiem wygladal duzo gorzej. Myslalem, ze pojda w ruch lowkicki (i poszly) i co jakis czas jakas szybka bokserska akcja na gore ze strony Ambra i ze kondycja bedzie jednak zdecydowanie stac po jego stronie. Tak jak w 1 rundzie tylko cala walka. To jest bukmacherka a na dodatek gala z patusami a ty sie srasz, ze nie weszlo.
 
DavidMMA dlaczemu? Jak już wklejasz to wklej wszystkie moje typy. Na fame stracilem drobne, ale na ufc sie odkulem i to z pieknym plusem. Nie przypuszczalem, że Kasjo wyjdzie tak przygotowany. Tez pocwiczyl i wzial na serio te walke bo z Polakiem wygladal duzo gorzej. Myslalem, ze pojda w ruch lowkicki (i poszly) i co jakis czas jakas szybka bokserska akcja na gore ze strony Ambra i ze kondycja bedzie jednak zdecydowanie stac po jego stronie. Tak jak w 1 rundzie tylko cala walka. To jest bukmacherka a na dodatek gala z patusami a ty sie srasz, ze nie weszlo.


Z pieknym plusem tzn ile? Konkretyyy!?
 
kupon.png
 
2000 zł Kasti do wygrania 3 klocki
1000 zł Amber do wygrania 1 klocek
500 zł Makowski do wygrania 1,5 klocka
5000 zł Korean Zombie do wygrania 8 klocków
2000 zł Lobov do wygrania 3 klocki
Makowski+ Filipek+ Amber+ Ferrari+ Kasti 100 zł do wygrania 7 klocków
hejterzy jak przejebał Amber i Kasti to się uaktywnili, tyle w temacie, gala rozjebane!
 
Back
Top