FAME MMA 15

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight
Jeszcze nie ma karty walk, ale mogę podać wam fajne bety, abyście złapali kursy otwarcia, być może nie będą aż tak niskie na faworytów.
Błoński vs Dubiel - Ten pierwszy już ma umiejętności dość wysokie na freaka, szybko się uczy, a Dubiel ma problemy z koordynacją ruchową, co samo mówi za siebie xd
Franio vs Paramaxil - Franio dynamicznie się rusza na worku, tak jak myslałem, rozpyka paramaxila dosyć latwo
Koro vs Filipek - Koro wygrał z pogromcą Filipka już w swojej pierwszej walce, gość się szybko rozwija, a filipek już od długiego czasu stoi w miejscu z progresem, on ledwo co wygrał z 44 letnim sobotą, co samo mówi wiele za siebie xD
 
Franio - dobra koordynacja, jak na początkującego, na paramaxila w zupełności wystarczy.
 
Jeszcze nie ma karty walk, ale mogę podać wam fajne bety, abyście złapali kursy otwarcia, być może nie będą aż tak niskie na faworytów.
Błoński vs Dubiel - Ten pierwszy już ma umiejętności dość wysokie na freaka, szybko się uczy, a Dubiel ma problemy z koordynacją ruchową, co samo mówi za siebie xd
Franio vs Paramaxil - Franio dynamicznie się rusza na worku, tak jak myslałem, rozpyka paramaxila dosyć latwo
Koro vs Filipek - Koro wygrał z pogromcą Filipka już w swojej pierwszej walce, gość się szybko rozwija, a filipek już od długiego czasu stoi w miejscu z progresem, on ledwo co wygrał z 44 letnim sobotą, co samo mówi wiele za siebie xd
A filipek nie ma walczyc z daro lew łaa?
 
Dawać Xayoo i będzie tripl izydor.
Konopski jest młody, może się okazać, że też ma koleś kozackie predyspozycje jak xayoo czy franio, więc nie wiem czy warto w ciemno stawiać. Ale zobaczę jak gardę trzyma i już będę wiedział, po gardzie np. takiego Mixera było już widać, że jest lebiegą xD
 
Konopski jest młody, może się okazać, że też ma koleś kozackie predyspozycje jak xayoo czy franio, więc nie wiem czy warto w ciemno stawiać.
Patrząc na profesjonalne podejście Xayoo i wypowiedzi, zachowanie Konopskiego uważam, że psychicznie wysiądzie, ale to takie przypuszczenia na świeżo.
 
Patrząc na profesjonalne podejście Xayoo i wypowiedzi, zachowanie Konopskiego uważam, że psychicznie wysiądzie, ale to takie przypuszczenia na świeżo.
No w sumie tak, jeszcze Xayoo ma do zbicia 12kg na miesiąc przed galą, więc znowu będzie z wody schodził i będzie miał przewagę w walce, no raczej też xayoo w ciemno dam, póki będzie kurs, chociaż 1,15 pewnie będzie lub coś takiego, więc tylko podatek zje :/
 
No w sumie tak, jeszcze Xayoo ma do zbicia 12kg na miesiąc przed galą, więc znowu będzie z wody schodził i będzie miał przewagę w walce, no raczej też xayoo w ciemno dam, póki będzie kurs, chociaż 1,15 pewnie będzie lub coś takiego, więc tylko podatek zje :/
Już jest @1.2
 
Gala już za 2 tygodnie, a właściwie to 13 dni. Betów nie zmieniam, widziałem jak paramaxil się rusza i jest to tragedia. Wyszło natomiast, że Franio trenował 2 lata boks, więc to powinna być bardzo mocna dominacja i można nawet stawiać na wygraną przed czasem.
 
Nie ma co prawda jeszcze na te 3 zdarzenia kursów, ale to pewniaki
Franio przed czasem
Xayoo przed czasem
Takefun vs. Zabielski - powyżej 1,5 rundy
Błoński 1.25
 
Konop na media treningu się nieźle pokazał, znacznie lepiej niż xayoo, ale xayoo z drugiej strony ostatnio też cienko się pokazał na media treningu, a w klatce błyszczał. Konop natomiast odgraża się tym, że jest nie do zajechania kondycyjnie i będzie pewnie chciał utrzymać dużą częstotliwość zadawania ciosów.
 
Ten Konop wygląda przecież jak mlodszy brat...
Xayoo @1.12Franio @1.3Wrzosek @1.18 Tańcula ze starym Murańskim @1.18, 4 mismatche, niby niskie kursy ale robi się z tego @2.03
O Tancule się nie martwię, nie będzie się czuł na siłach to nie wyjdzie po prostu.
Innych walk nie ruszam, homo nie wiadomo tam jest.
 
Ten Konop wygląda przecież jak mlodszy brat...
Xayoo @1.12
Obejrzałem media trening i... zrobiłem cashouta, tragicznie Xayoo się zaprezentował, te obrotówki LOL, nie wiem czy się zgrywał ale nie jest to materiał na 1.12
 
Ja osobiście wypłaciłem wcześniejszy kupon z walką Blonskiego. Uważam, że wygra, ale dochodzi tutaj no limit, a to już powoduje, że ten zakład jest dużo bardziej ryzykowny.
Xayoo mimo wszystko powinien wygrać, ale co by nie mówić na media treningu zaprezentował się kiepsko. Licze jednak, że tutaj fizyczność i 3x3 przeważy na jego korzyść.
Lil Masti - gdyby to było K1 to jeszcze bym się zastanowił na zasadach MMA raczej będzie dążenie do obaleń i bicie w parterze a tam większe doświadczenie ma Aniela.
Franek wyglądał na tarczach dużo lepiej ciężko coś innego typować jak jego wygraną
 
Obejrzałem media trening i... zrobiłem cashouta, tragicznie Xayoo się zaprezentował, te obrotówki LOL, nie wiem czy się zgrywał ale nie jest to materiał na 1.12
A co, miałeś go w solówkach? Jeżeli nie, to głupio zrobiłeś bo walka xayoo jest przedostatnia, więc mogłeś potem cashouta zrobić.
 
@MrRoshi masz betclica?

Z tej popeliny do gry myślę że Franio i Blonsky @1.70 razem.

Jak nie ufacie frikom to można puścić tasiemkę za niewygórowaną kwote:
1.Franio + Blonsky + Wrzosek + Takefun
2. Franio + Blonsky + Wrzosek + Takefun + Masti + Konopsky
 
Back
Top