Fame mma 10

Nawet jak zmienią werdykt i dadzą wygraną Kasjo czy choćby "no contest" to kupony na Kasjo i tak zostają ujebane.
Ja tak miałem ostatnio z Werdumem, a tam był ewidentny wał bo Ferreira odklepał, a sędzia nie widział.
Zmienili na "no contest" a kupony w Betclicu i Betway i tak zostały na minus, mimo, że interweniowałem w tej sprawie na lc.
 
Nawet jak zmienią werdykt i dadzą wygraną Kasjo czy choćby "no contest" to kupony na Kasjo i tak zostają ujebane.
Ja tak miałem ostatnio z Werdumem, a tam był ewidentny wał bo Ferreira odklepał, a sędzia nie widział.
Zmienili na "no contest" a kupony w Betclicu i Betway i tak zostały na minus, mimo, że interweniowałem w tej sprawie na lc.
Różnica jest taka ze betclic jest partnerem fame mma więc myślę ze mogliby to rozpatrzyć.
Mi juz ciśnienie zeszło, chuj z tym werdyktem. Ogólnie nigdy więcej nie postawie fame mma, za dużo niespodzianek.
 
ogarnij sie człowieku puki jeszcze masz czas ...bo to jest niewyobrazalne jak mozna robic ludzi w chu... takich jak ty ..a tych co wymieniles to sa typowe fanboje patologi fame
"puki" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Back
Top