FAME 12. „Don Kasjo” z drugą wygraną na tej samej gali! Życiński bez problemów rozbił „Boxdela”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
BoxdelKasjo-1.jpg


Kasjusz Życiński odniósł drugie zwycięstwo na tej samej gali. Po pokonaniu decyzją sędziów Marcina Wrzoska w walce wieczoru FAME MMA 12, "Don Kasjo" bez najmniejszych problemów wypunktował Michała "Boxdela" Barona.

Baron ruszył na początku w stronę rywala i starał się go trafić, jednak Życiński przez cały czas pozostawał za szczelną gardą. "Don Kasjo" często atakował korpus przeciwnika. W ostatniej minucie Kasjusz Życiński przyspieszył, atakując mocnymi seriami.

"Boxdel" szybko skracał dystans i starał się atakować kolejnymi uderzeniami. "Don Kasjo" przez cały czas atakował korpus przeciwnika, a niemal wszystkie uderzenia przyjmował na szczelną gardę. W pewnym momencie Życiński trafił rywala potężnym ciosem, po którym zaatakował go mocną serią uderzeń. Baron kolejne uderzenia widocznie odczuwał, co pokazywało, że starcie zmierzało do końca.

Życiński całkowicie bez gardy rozpoczął trzecią rundę, unikając wszystkich uderzeń Barona. Mocny prawy "Don Kasjo" na szczękę przeciwnika. Seria ciosów na korpus "Boxdela". Bez najmniejszych problemów obaj dotrwali do końca walki.
 
Hah ale jak to możliwe?! "taki przeciętny zawodnik, wygrywa walkę i to nie jedna ale dwie.. Jednego wieczoru
 
Hah ale jak to możliwe?! "taki przeciętny zawodnik, wygrywa walkę i to nie jedna ale dwie.. Jednego wieczoru
We wrestlingu nie takie sukcesy notują. Tu widać booking też był odpowiedni :fjedzia:
 
Back
Top