Fabricio Werdum dąży do rewanżu z Juniorem dos Santosem

Uliczny Fajter

Jungle Fight
BantamweightFabricio Werdum dość szybko opuścił szeregi UFC po tym jak został znokautowany przez obecnego mistrza wagi ciężkiej Juniora dos Santosa na UFC 90. Teraz, gdy wrócił będzie starał się aby doszło do rewanżu z • Cigano • o czym mówi w filmie powyżej podczas treningu przed UFC 143. Nie będzie łatwo uzyskać szansę walki o pas ponieważ na drodze stoi mu jeszcze Roy Nelson.
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
Z Nelsonem powinien sobie poradzić. Potem dopiero będzie ciężko. Marzy mi się starcie z Mirem.
 

bax

Maximum FC
Featherweight
No właśnie z Mirem bym go chętnie zobaczył, pojedynek dwóch chyba największych magików bjj w HW, tylko pytanie, czy walka w ogóle by się przeniosła na glebę. A z Royem może mieć Werdum bardzo ciężko i walka z Mirem może się nigdy nie odbyć.
 

Anonymous

NoLife FC
Ostatnio mówił w wywiadzie z Arielem,że chce zdobyć pas oraz ,że chce rewanżu z JDS i najlepiej jak będzie to walka o pas ze wspomnianym powyżej :-)WAR Stary Aliego!
 

Matiatus

Brutaal
Bantamweight
Dążyć to on może ale nic więcej, wydaje mi się że nie ma szans na top5 a co już mówić o pasie.
 

Anonymous

NoLife FC
Szanse ma. Tylko musi stójkę trenować .A jak mu to idzie - zobaczymy dziś w nocy. Jeśli słabo z Nelsonem sie zaprezentuje , to o JDS może zapomnieć.
 

Matiatus

Brutaal
Bantamweight
Nawet jak wygra z Nelsonem w ładnym stylu to od razu JDS nie dostanie, będzie musiał stoczyć jeszcze z dwie walki. A już np z Mirem nie dawałbym mu za dużych szans.
 

Anonymous

NoLife FC
A ja akurat Z Mirem daję mu sporo szans, bo:- stójkę Mir ma taką sobie;- zapasy - średnie;- parter po stronie Werdumaale jeden i drugi należy do mojego top 5 ulubionych zawodników, więc takiej walki nie chciałbym oglądać
 

Matiatus

Brutaal
Bantamweight
"- stójkę Mir ma taką sobie;"
A Werdum ma dobrą ? co prawda zrobił ostatnio postępy ale bez przesady jego stójka dalej nie jest najwyższych lotów myślę, że Mir spokojnie by sobie poradził chociaż po ostatniej jego walce ma co to tego wątpliwości. Parter miał też być po stronie Big Noga a jak się skończyło wszyscy widzieliśmy. Ja bym Werdumowi nie dawał sporych szans zresztą zobaczymy jak poradzi sobie z Royem.
 

19BrainiaC96

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Kibicuje z całego serca! Miłe by to było zaskoczenie gdyby Ali nie dał rady a Werdum zdobył pas :).
 

MMAteusz

Maximum FC
Lightweight
Jakby Mir był tak przygotowany jak na Nogueire to myślę że Werdum nie miałby z nim problemów.
 
Top