{Fałszywy} Wywiad z Jonem Jonesem

Anonymous

NoLife FC
mqdefault.jpg




Poniżej przedstawiam wywiad, jaki przeprowadziłem w dniu 27. 03. 2014 r. z mistrzem dywizji półciężkiej UFC • Jonem Jonesem. Zapraszam do lektury!
Kaczka41: Dzień dobry.
Jon Jones: Co tak oficjalnie, bracie. Siemka!
K: Zawsze na luzie?
JJ: Taką mam naturę.
K: Czy nie przeszkadza Ci, że używamy Skypa, jako środka komunikacji?
JJ: Dla mnie to żaden problem, bracie.
K: Szkoda, że nie zgodziłeś się na opcję video
JJ: Może następnym razem.
K: Możemy zacząć?
JJ: Wal!
K: Ostatnio sporo podróżujesz, czy można mieć obawy, że odpuściłeś treningi ostatnio?
JJ: Faktycznie, po moim ostatnim pojedynku, który wygrałem, zrobiłem sobie dłuższą przerwę od ciężkich treningów, ale już wszystko wróciło do normy.
K: Chodzi Ci o foto relacji z Twoich treningów u Jacksona, które możemy zobaczyć na Twoich stronach w sieci, tj. Facebook, Twitter oraz Instagram?
JJ: Dokładnie! Wierzy się, że już jestem w pełnym gazie i nie oszczędzamy się z zespołem (w Jackson gym • przyp. kaczki).
K: Na co kładziesz główny nacisk w swoich ostatnich przygotowaniach?
JJ: Do walki zostało już niewiele czasu (miesiąc • przyp. kaczki) i uwierz mi , że nie jest łatwo.
K: Mógłbyś rozwinąć?
JJ: Lepiej będzie, jak nie poznasz za dużo szczegółów, bo potem musiałbym Cie zabić (śmiech).
K: Zaryzykuję.
JJ: Oprócz standardowego treningu kondycyjnego mój przyjaciel Greg ( trener • przyp. kaczki) ćwiczy ze mną sporo w parterze i przygotowuje gameplan pod mojego przeciwnika.
K: Jakie wg. Ciebie są mocne strony Glovera?
JJ: Co mam Ci mówić, bracie, to po prostu kompletny zawodnik. Ma mocną stójkę i naprawdę dobre bjj. Bilans jago walk pokazuje , że to solidny fighter, także.
K: A ma jakieś słabe strony?
JJ: Każdy ma (śmiech). Ale niech to zostanie w mojej głowie tylko.
K: Przenieśmy się do gali UFC 165 i Twojego pojedynku z Aleksandrem Gustafssonem. Jak wspominasz tamto starcie?
JJ: Dla mnie każdy kolejny oponent, to po prostu nowe wyzwanie, to wszystko.
K: Ale, czytałeś pewnie komentarze po Waszej walce, mówiące, że to była ciężka przeprawa, co? Dodam, że byli i tacy, którzy widzieli zwycięstwo Szweda.
JJ: Serio? Podaj mi ich adres! Tylko żartuję (śmiech). Generalnie Aleksander to dobry uderzacz i używał tej płaszczyzny sporo. Powiem Ci, że zaskoczył mnie dobrą obroną przed obaleniami. To znaczy, że był dobrze przygotowany do walki. Wiesz, mówi się , że każdy przeciwnik znajdzie moment, by osłabić mocne strony oponenta.
K: Czyli byłeś lepszy w tej walce?
JJ: Prawie w każdej z pięciu stoczonych rund.
K: Mogę zadać Ci prywatne pytanie?
JJ: To nie problem.
K: Skąd ten Twój pociąg do broni?
JJ: Wiesz, jako dzieciak, zawsze z braćmi lubiliśmy bawić się w policjantów i złodziei, ale dopiero teraz jest czas, gdzie mogę realizować swoje marzenia z dzieciństwa.
K: Kto był złodziejem?
JJ: Zgadnij? (Cisza)
K: Pewnie Ty (śmiech)
JJ: Nie masz racji. Mimo, że byłem młodszy to razem z Chandlerem (młodszy brat Jonesa • przyp.kaczki) staraliśmy się złapać Arthura (starszego brata Jonesa • przyp.kaczki).
K: A to stąd ta pomoc w ujęciu sprawcy kradzieży torebki tamtej pani ? Dobrze ,że nie miałeś gnata ze sobą (śmiech).
JJ: Wówczas nie miałem pozwolenia na broń.
K:Mogliśmy zobaczyć, że byłeś na rodeo ostatnio. Lubisz taki sport?
JJ: Wielki respekt dla jeźdźców. Weź bracie usiądź na byka. Weź chłopie spójrz na byka chociaż!
K: Ok, mimo, że z chęcią zająłbym Ci więcej czasu, to ustaliliśmy wcześniej maksymalnie 10 minut na rozmowę. A czas już minął przed chwilą. Także , czego Ci życzyć , mistrzu?
JJ: Pieniędzy (śmiech). Ok, wydaje się, że możemy mieć wpływ na naszą przyszłość i odpowiadamy za nasz los. Jednak, wszystko zależy od Stwórcy i to on decyduje, co się wydarzy. Ja staram się postępować wg. zasad Boga, a ewentualne błędy powodowane są tym, że nikt nie jest doskonały i musimy przezwyciężać swoje chwilowe słabości.
K: Wielkie dzięki za rozmowę. Narazie
JJ: Najlepszego. Niech Bóg Cię błogosławi.
 
Dobre Kaczka! :-)



Jestem sceptycznie nastawiony co do autentyczności, ale...



muszę jednak dodać, że pytania wymyśliłeś dużo bardziej kreatywne i mniej szablonowe, niż możemy zobaczyć na ITC. Malina powinien szykować posadę! :-)
 
hahaha japierdole :-)



Ale troll kaczor pokazał idealnie pewną cechę takich pisanych wywiadów udzielanych małym portalom z dalekich krajów przez gwiazdy - znamiona braku autentyczności. Oczywiście nie piję do nikogo konkretnego, więc no offence, generalne zjawisko.
 
Nie wierzę w to co zobaczyłem , Kaczka wierzyłem , że jesteś świrem ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa , ale twój przypadek otwiera nowy rozdział i etap w rozwoju psychiatrii :-)



Oczywiście , jeśli masz jakiś dowód co do autentyczności to PRZEPROSZĘ oficjalnie ! czekamy ....
 
Ja nie byłbym taki pochopny w stawianiu diagnoz. Podejdzcie do tego bardziej humorystycznie. Fox Sports ma "Texts from last Fight", a Kaczka ma wywiad z Jonesem. Jedno i drugie jest na swój sposób zabawne, a ze strony Kaczego na pewno bardzo kreatywne.
 
K: Czy nie przeszkadza Ci, że używamy Skypa, jako środka komunikacji?
JJ: Dla mnie to żaden problem, bracie.

K: Szkoda, że nie zgodziłeś się na opcję video
JJ: Może następnym razem.
Rozjebało mnie to totalnie. :-)

Przecież nawet jakby doszło do takiego wywiadu to serce Kaczego by nie wytrzymało wrażeń. :-)
 
{ } nie ja dodałem jakby co.



Co do dowodów - postaram się dostarczyć jakieś.



Ps. Ale Wy (szeroko pojęta działalność dziennikarska) też nie zawsze (nigdy?) dostarcza takowe.
 
NIe znam się na tym twitterze jeszcze ale(chyba) zapropsowałem wywiad,JJ pewnie przyzna mi racje :)
 
Nie sądziłem, że czarni do białych mówią bracie szczerze mówiąc ;-D i odwrotnie, poza skrajnymi przypadkami.



To raczej czatowanie z Jonesem, nie wywiad, nie dość, że internet, a nie rozmowa bezpośrednia to i bez wideo ;-) ale pytanie jak do tego podchodzić ma czytający? Przejąć się czy pośmiać? Bo w sumie ciężko powiedzieć by to miało być humorystyczną czy np. mocno fantastyczną,kreatywną twórczością? :)



A JJ'a jako osoba raczej nie zachęca do poznania bliżej i na wywiady nawet z materiałem filmowym i prawdziwym reporterem nie będę, bo nie spodziewam się nic ciekawego usłyszeć, proste slogany, na które właśnie umysł drugiej jednostki może wpaść, bo gość nie ma poza stylem walki zbyt wiele oryginalnego do powiedzenia ;-)
 
jeszcze Boga poprosil zeby jego (siebie) poblogoslawil, kurwa incepcja piekna. :)
 
Kaczka = Dżon Dżons , drogi kolego to nie są żarty , jeśli prawdą jest , że masz rodzinę to przyszedł czas by zacząć coś ze sobą robić . Powstanie pierwszego fanatycznego fana u nas w kraju zawodnika UFC , czego Kaczka nie kogoś w KSW , być może mówili by o tobie , pisali , nagrali materiały video , incydent na stadiony naradowym byłby niczym , kiedy wyskoczyłbyś na któregoś z zawodnika KSW i prosił o autograf pod tatuażem z jego podobizną , czy próba wejścia do ringu by uchronić go od ciosów - to było by COŚ!!!



To twoja misja , a nie jakieś tam wywiady z Dżonem , marnujesz swój potencjał :-)
 
Najlepszy jest wywiad z samym sobą a potem dyskusja z samym sobą pod owym wywiadem :D




+10




Masz tu świeżak konto 2 tygodnie i śmiesz mnie doradzać??



Matka wie, że ćpiesz?


Wiecej zrobił przez 2 tygodnie na forum, niz ty przez cala swoja kariere :)
 
Kaczka gdzież bym śmiał , patrząc na twoją liczbę postów i status , powiem to !! WYBACZ MNIE!
 
kaczka, rozumiem, ze tym calym szitem chcesz udowodnic, ze chuja warte sa wszelkie pisane wywiady?
 
Możę chce się w końcu na etat gdzieś załapać? Wywiad pisany, dlatego nadal obstaję przy ITC, ale nie wiem, czy szukają kogoś. :-)
 
Back
Top