Extreme Fighting Championship

halibut

UFC
Middleweight
Przyznam się, że gdy to piszę, po raz pierwszy oglądam gale EFC, na Extreme Sport.

Czy znajdują się tu ludzie zaznajomieni z tą afrykańską organizacja? Co o niej myslicie, czym sie charakteryzuje?

Jeżeli temat niepotrzebny gdyż zainteresowanie EFC jest zbyt małe - proszę o zamknięcie :)
 
EFC jest genialne, mają wszystko Buffera w ringu, Lenkę na mikrofonie, nawet mają swojego McGregora.
Poziomem sportowym daleko im do świata, ale trzeba przyznać, że naśladują inne organizacje najlepiej na świecie, a i show spod ich skrzydeł zawsze wychodziło przednie (porównywalne do tańców na rurze, walki rycerzy w ringu itp.).
Dziwne terminy organizowania gal odstraszają, znaczy nie wiadomo kiedy ani gdzie, a może to ja tylko tak mam.
 
Wlasnie jestem po pierwszej walce , Tysona Chelina. Ladna, technicznie. Teraz widze, ze w walce wieczoru bierze udział Garreth, rywal Jotko. Mam nadzieje ze pokarzą jeszcze dziś na Extreme Sport
 
Raczej nie ma problemów z transmisjami, streama na pewno znajdziesz i miłej nocki. Choć poziom walk pewnie Cię niezbyt przyciągnie, to zawodnicy bronią się innymi cechami, a gale bywają widowiskowe. No ale sam sobie wyrób własne zdanie, a nie słuchasz internetowego tetryka.
Miłej gali życzę.
 
Dziękuje, a poziomem raczej sie nie zawiode, nie nastawiam sie na klase Andersona Silvy :)

Wrecz przeciwnie, ekscytuje sie , zawsze gdy poznaje cos nowego, nieznanego w mma. A emocje potrafia byc swietne i bez technicznie wielkiego poziomu. Nawet bójka na ulicy potrafi porwać.


ps. muszę przyznać, że tam naprawdę mają Buffera, czarnego Buffera.
 
Robią fajne zdjęcia z gal, dobre ujęcia, które potem wstawianie są na fanpage na Facebooku.
 
Te gale serio są świetne. Zawodnicy co prawda czasem amatorzy jak Kimbo Slice(o co drugim komentator opowiada, że na codzien jest np strażakiem od 8 do 16 i po godzinach trenuje. To serio imponuje), ale to narpawde ma swój urok.
I fajny tutaj jest nawet ten kicz - zapowiedz przed gala "MMA to najszybciej rozwijajacy sie sport na swiecie. EFC to najwieksza organizacja MMA na swiecie, jest tu 100 najlepszych zawodników którzy walczą o miano NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA SWIATA!!"
 
@Szady EFC moze ma slaby poziom ale ma swoj klimat ,ogladalem juz parenascie gal , sa salbe walki ale tez sa dobre np.opperman-smith.
EFC to czysta kopia ufc praktycznie wszystko identyczne tylko oni maja hexagon ,czarnego Buffera ktory praktycznie zapowiada identycznie jak Bruce,nawet tale of the tape jest takie same :D
countdown tez podebrali od ufc ,
moj ulubiony zawodnik to Bernardo Mikixi
Bernardo-Mikixi-Posing-131028SS300.jpg
 
Zacząłem na extreme na kablówce, a potem na bieżaco oglądać :P
Dziwi mnie skąd tam większość ma takie atomowe pierdolnięcie, bo co drugi zawodnik to taki Heldo/Nelson moc w łapie jak skurwysyn.
 
Mam nadzieje ze dzisiejsza gala PLMMA zakoczny sie przed 21:30 i zdąrze na kolejną dawke EFC :D
 
Dla zainteresowanych - za chwile na Extreme Sport walka finalowa Garreta Mclellana, rywala Jotko :)
 
Nie, teraz była inna walka. Jeszcze jest czas. Niestety w necie ciezko znalezc video z tej walki. A to jego ostatnia dla EFC. Niezle musieli sie wnerwic ze taka gwiazda odeszla. To tak jakby M-1 stracilo Tybure czy KSW Mameda
 
Bernardo to Ogór ale taki jakiego az chce sie lubic. Zadziora i smiesnzie wyglada.

Garreth, trzeba przyznac, ma gadane. Fajna otoczka walki o honor
 
Zobaczymy jak beda gale. Znalazlem steeam na dzisiejsza gale CES MMA w USA i kilka jeszcze mniejszych jakie sie dzis odbywaja, znajde i na to. Ladna walka swoja droga teraz.
 
Zobaczymy jak beda gale. Znalazlem steeam na dzisiejsza gale CES MMA w USA i kilka jeszcze mniejszych jakie sie dzis odbywaja, znajde i na to. Ladna walka swoja droga teraz.
oczywiście że można zaleźć streamy, ale nie tak łatwo jak na gale UFC czy Bellatora....
 
Back
Top