Extreme Fight Arena: Marcin Bilman vs. Rustam Bigaev!

Bosy

Slugfest / UFC

W pierwszej walce amatorskiej na gali Extreme Fight Arena 29 maja 2010 roku w Zielonej Górze zmierzą się:

Marcin Bilman to siedemnastoletni zawodnik klubu Crim Fight Club Zielona Góra. Wywodzi się z Karate Shotokan. Uczestnik mistrzostw wojewódzkich i Mistrzostw Polski w Karate oraz zawodnik posiadający rekord 2-0 w Kicboxingu w Light Contact.

Rustam Bigaev reprezentuje klub Tai Jutsu Kobyłka. Zawodnik pochodzący z Czeczeni wywodzący się z zapasów. W Polsce trenujący tradycyjne Jiu Jitsu oraz MMA. W amatorskim MMA walczył raz. Uczestniczył wielokrotnie w zawodach Jiu Jitsu.

Kategoria wagowa 55 kg.

Pełna rozpiska dostępna tutaj!

Extreme Fight Arena: Marcin Bilman vs. Rustam Bigaev!

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
aac00feabb87312364083fd4cc5a4c5c
chude kilogramy, weźcie się za michę…

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Co za progresywna gala. Jeszcze w Polsce nie rozkręciły się dywizje piórkowa i kogucia a ci się za muszą zabierają. 4 kciuki w górę.

dwe

Jungle Fight
Welterweight
Aż żal na to patrzeć, zdrowy mężczyzna nie powinien tak wyglądać
icon_wink.gif

cinoslaw

Oplot Challenge
Featherweight
Miguel Torres jest kategorię wyżej, ciekawe czy jemu by mówili że nie zdrowy mężczyzna nie powinien tak wyglądać … Heh … Przez Internet to wszyscy wyglądają jak Pudzian …

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Bosy spokojnie, przecież ewidentnie sobie żarciki stroją
icon_smile.gif

Swoją drogą karatece…na dodatek z shotokana…przeciw zapaśnikowi łatwo nie będzie

waldek

Oplot Challenge
Middleweight
Obawiam się, że record 2-0 w kickboxingu light contact i ewidentna niedowaga oznaczać może poważną kontuzję w starciu z zapaśnikiem trenującym jj.

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
Bosy

Jeśli miałeś na myśli jedzenie to się zgadzam, chude znaczy lepsze. Jednak w MMA i w portfelu chude znaczy gorsze.

wand

Oplot Challenge
Heavyweight
wejdzcie w rozpiske i zobaczcie tego gulara
icon_smile.gif
chyba im obiady na stolowce zabieral
icon_biggrin.gif

DJKrolikos

Oplot Challenge
Welterweight
Też mi się wydaje ze ten chłopak od Karate może mieć ciężko przeprawe, nawet gdyby był dużo lepszy w stójce to jakoś nie widze oczami wyobraźni nokautujących bomb, no ale jestem ciekaw.

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
Oczywiście nie należy brać komentarzy na poważnie. 50 kilogramów temu też ważyłem tyle co wymienieni dżentelmeni. Jedna mała waga ma też swoje plusy bo gdy skacze taki na spadochronie to ma dłuższy lot…

Gladiator

Oplot Challenge
Featherweight
Ta jedna walka Rustama Bigaeva to walka z Gladiatorem z Ostrołęki. Przegrał tę walkę, ale jest naprawdę dobrym zawodnikiem. Pozdrowienia

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
Waga czy niedowaga i tak jestem za Marcinem i życzę mu wygranej!

GraZz

Oplot Challenge
Middleweight
Krytykujacych sporo, a do walki nie ma komu wyjsc. Szacunek sie chlopakom nalezy za to, ze podejmuja walke i zostawiaja serce na treningach.

BlackStar

BAMMA
Lightweight
Ludzie ogarnijcie się:) chłopaki są młodzi, z czasem nabiorą masy, poza tym jeśli teraz będą walczyć na poważnie to za jakiś czas jak troszke przytyją mogą namieszać w lekkiej
icon_smile.gif

bear grylls

Jungle Fight
Middleweight
wiem, ze mma to nie kulturystyka ani nawet fitness ale to wyglada mocno niezdrowo w przypadku Bilmana

cinoslaw

Oplot Challenge
Featherweight
Nie przytyją bo to niscy ektomorficy, tacy są i tyle, a walkę chętnie zobaczę, tak naprawdę to o wiele bardziej czekam na nią niż na cięższe wagi.