Ewa Chodakowska - gwiazda Facebooka

Szady

MMARocks
Cohones


Osobiście mam do niej ambiwalentny stosunek - z jednej strony wiem, że daleko jej do eksperta od dietetyki i treningu; z drugiej - nie można jej odmówić tego, że motywuje masę ludzi (w większości kobiet zapewne) do pracy nad sobą.
Jeszcze takiego tematu na forum nie było, a ciekawi mnie wasze podejście do tej pani. "Hejtować" ją, czy przymknąć oko na jej wady i docenić to co robi?
 
Olać ją, jej filmiki i zamiast sie gapić w nią jak w obrazek ruszyć w teren lub na siłownie. Mam na fb znajome co gówno robią w kierunku poprawy własnej formy, ale lajkują i udostępniają każde słowo od niej.
 
Czy Jakub Mauricz, chyba w Grupie Początkującej, jakoś ładnie nie podsumował tej pani? Nie pamiętam dokładnie.
 
Nie hejtować za dużo bo jednak motywuje. Koniec końców większość lasek trafi na siłownię.
 
Chodakowska jest dla januszy. Może zajmować się motywacją czy innymi rzeczami, ale jeśli nie zna się na żywieniu (jak mówił Kuba Mauricz), to tutaj jest problem, bo wielu ludzi przecież łyka wszystkie jej posty i treść w nim zawartą jak pelikan.
 
No to oki ja nie mówię że to źle tylko dziwnie. Obstawiam,że kilka lat temu siedziało kilku menów w jakiejś agencji pr czy cuś i rozkminili,że w Polsce już jest taniec z gwiazdami i milionerzy ale nie ma trenera wszystkich polaków. Wiec kupili jakąś tam licencję i wybrali jednak trenerkę, żeby cycki miała bo koleś to dobry byłby w gotowaniu.. Zatrudniono panią Ewę chociaż chciała byc perfekcyjną panią domu na innej licencji ale tamta ją ubiegła i tak to już się toczy.
A że każda laska co nic nie je i ma geny ekto wygląda fit (powiedzmy) to i Ewa wygląda. Znać się nie musi tak samo jak na robieniu koktajli a nawet umieszczaniu tych głupich tweetów czy postów, jeśli w ogóle to robi. Kasy jest dużo do podziałkowania przy takim produkcie.
No więc jaki tu mieć do NIEJ stosunek?
 
Wczoraj naprawiałem lapka koleżance i pytam czy ma jakieś filmy żeby coś tam sprawdzić, miała, własnie Ewy. Ja w sumie nigdy nic do niej nie miałem. Skoro motywuje to niech motywuje, ale odkąd słucham tego "chama Mauricza" to jestem mądrzejszy ;)
 
Ta pani wogóle mi nie przeszkadza a znam pełno lasek które uważają ją za Boga i napierdalają nawet w domu jakieś wygibasy z nią. Dlatego ma duży plus u mnie za to. A zdanie Mauricza mnie nie interesuje. Każdy ma swoje. Tak więc stosunek do Ewy mam raczej pozytywny.
 
No to oki ja nie mówię że to źle tylko dziwnie. Obstawiam,że kilka lat temu siedziało kilku menów w jakiejś agencji pr czy cuś i rozkminili,że w Polsce już jest taniec z gwiazdami i milionerzy ale nie ma trenera wszystkich polaków. Wiec kupili jakąś tam licencję i wybrali jednak trenerkę, żeby cycki miała bo koleś to dobry byłby w gotowaniu.. Zatrudniono panią Ewę chociaż chciała byc perfekcyjną panią domu na innej licencji ale tamta ją ubiegła i tak to już się toczy.
A że każda laska co nic nie je i ma geny ekto wygląda fit (powiedzmy) to i Ewa wygląda. Znać się nie musi tak samo jak na robieniu koktajli a nawet umieszczaniu tych głupich tweetów czy postów, jeśli w ogóle to robi. Kasy jest dużo do podziałkowania przy takim produkcie.
No więc jaki tu mieć do NIEJ stosunek?
Mi także coraz mniej sie chce wierzyć w cudowne kariery "znikąd" np. takiej pani Ewy czy pana "20m2" z youtube'a...
 
To 20m2 to w ogóle jakiś dziwny wybryk natury. Tyle się o gościu mówi, a wcale jakichś oszałamiających liczb na YouTubie nie wykręca.
 
To 20m2 to w ogóle jakiś dziwny wybryk natury. Tyle się o gościu mówi, a wcale jakichś oszałamiających liczb na YouTubie nie wykręca.

To ciekawe, że się dużo mówi, bo ja dowiaduje się o nim z cohones :boystop:
 
Totalnie zlewam tą panią, pozytywnie się o niej nie wypowiem, negatywnie w sumie też nie.
Sam nie dał bym jej ani złotówki, bo pewnym jest, że nie zna się na temacie tak, jak to o niej piszą.
Maciory wpieprzające słodycze na kilogramy się jej osobą jarają, jak schudną np. 2kg... ze 110, na 108:awesome:
 
Ej ale ten 20m2 jest popularny tylko wśród celebrytów. Nic dziwnego bo przecież z takich programów został im tylko Wojewódzki chyba i nie ma gdzie się lansować. Dawniej był Majewski i jakieś inne klony a teraz lipa. A lans jest tylko w środowisku bo nikt inny tego nie ogląda.
 
Ej ale ten 20m2 jest popularny tylko wśród celebrytów. Nic dziwnego bo przecież z takich programów został im tylko Wojewódzki chyba i nie ma gdzie się lansować. Dawniej był Majewski i jakieś inne klony a teraz lipa. A lans jest tylko w środowisku bo nikt inny tego nie ogląda.
W sumie racja. Ja o typie dowiedziałem się dopiero jak wyszła akcja z zapraszaniem kandydatów na prezydenta.
 
W sumie racja. Ja o typie dowiedziałem się dopiero jak wyszła akcja z zapraszaniem kandydatów na prezydenta.


W sumie od kilku lat trwa jakaś inwazja celebrytyzmu i człowiek by się spodziewał że skoro jest zainteresowanie(jest??) to będzie masa tok szołów z wywiadami w stylu Wojewódzkiego. A tu nic.
 
Back
Top