Evans kontuzjowany, nowy rywal Szoguna na UFC 128

Tidzej

Bellator
Heavyweight
evans-by-mandel.jpg

(fot. Dave Mandel / Sherdog.com)

Podczas zakończonej kilka godzin temu gali UFC 126 włodarze tej organizacji podali do wiadomości, że pretendent do pasa wagi półcięzkiej Rashad Evans (MMA 15-1-1, UFC 10-1-1, #2 w rankingu MMARocks) doznał kontuzji kolana podczas obozu przygotowawczego i nie będzie w stanie stoczyć anonsowanej wcześniej walki z Mauricio “Szogunem
” Ruą (MMA 19-4, UFC 3-2, #1 w rankingu MMARocks). Jego miejsce zajmie kolega z obozu Grega Jacksona - Jon Jones (MMA 12-1, UFC 6-1, #8 w rankingu MMARocks). Jones, który w momencie walki będzie piątym najmłodszym pretendentem do pasa UFC ma tylko sześć tygodni na otrząśnięcie po pojedynku z Baderem i przygotowanie się na Szoguna. Gala UFC 128 odbędzie się 19 marca w Newark w stanie New Jersey.

Evans kontuzjowany, nowy rywal Szoguna na UFC 128

as i lay dying

Brutaal
Super Heavyweight
zaraz przyleci jakiś buc, i zacznie narzekać, że jeszcze nie obejrzał gali, a tu na glownej stronie taki spoiler i zarzuci redakcji nieprofesjonalizm :D

@Ruff Ryder pewnie chodzi o to, że jakby Jon Jones przegrał to raczej nie dostałby title shota.. wiec artykuł sugeruje, że Jones wygrał z Baderem

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Liczę na JJ , naprawdę widowiskowo walczy. Chociaż to może być trochę za dużo dla niego na chwilę obecną.

Tens

WSOF
Heavyweight
Gdzie wy w tytule spoiler widzicie? Jest jedynie napisane, że Evans jest kontuzjowany i Shogun zawalczy z kimś innym :-) Walka Shoguna z Jonsem to będzie coś wielkiego.

szato1304

Oplot Challenge
Middleweight
nie ma po czym się otrząsać, zdominował Badera w każdej płaszczyźnie, Jon zrobił sobie sparing w oktagonie, Shogun będzie miał ciężki orzech do zgryzienia :/

GLF

KSW
Heavyweight
Tens, widzisz nagłówek bez ostrzeżenia, klikasz i masz spoiler, że Jones wygrał w nocy walkę. Jak można tego nie rozumieć?

Tidzej

Bellator
Heavyweight
SPOILER: Robert Kubica doznał kontuzji, ale jeszcze nie oglądałem rajdu więc lepiej go schować za linkiem...

Ech, ludzie, wyrośnijcie z tej wrestlingowej mentalności spoilerów.

Tens

WSOF
Heavyweight
Chyba można się domyślić bez klikania, że ktoś z dwójki Jones/Bader dostał title shota.

GLF

KSW
Heavyweight
Tidżej, nie twierdzę, że nie masz racji. Problem w tym, że nie przestrzegasz regulaminu strony, której redaktorem jesteś.

EDIT:

Tens niby jak? Równie dobrze mógłby to być zupełnie kto inny.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Regulamin był pisany kiedy praktycznie (poza płaceniem za internetowe PPV na yahoo) nie było legalnej możliwości obejrzenia w Polsce UFC na żywo. Jak to się ładnie mówi, zaszła zasadnicza zmiana okoliczności
icon_wink.gif
.

Przemek

UFC
Lightweight
Co za rok się zapowiada.

Jones pokonuje Shoguna,Rampage Silve i mamy kolejną świetną walke Jones vs. Rampage :-)

mat

UFC
Heavyweight
Ciekawe jak wygra Bones, w koncu mowil ze ani mu sie sni walczyc z Rashadem. Przejdzie do ciezkiej?

Bhaal

Jungle Fight
Featherweight
A się właśnie zastanawiałem wczoraj co będzie jako ME na 128, a tu zostaje Shogun
icon_biggrin.gif

Mad

Oplot Challenge
Welterweight
Ucieszyłem się z tej wiadomości
icon_wink.gif
Jakoś nie bardzo chciałoby mi się oglądać walkę w Evansem. JJ ma dużo większe szanse niż Sugar. Duży zasięg, dobre zapasy. Jednakże dla mnie faworytem będzie Shogun. W stójce powinien mieć przewagę. Pytanie tylko jak pójdzie mu z obroną przed obaleniami… Jeśli walka trafi na ziemię (a pewnie tak będzie
icon_wink.gif
) i Shogun będzie pod JJ to raczej nie da sobie zrobić większej krzywdy. Zbyt duże doświadczenie oraz dużo lepsze bjj od JJ. Obstawiałbym TKO lub sub ze strony Shoguna. Szczerze wątpię, żeby walka miałaby się skończyć decyzją… Jak Wy widzicie tą walkę?

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
No to będzie ogień, ciekawe jak będzie wyglądała stójka Jonesa przy Shogunie. Jak Shogun nie weźmie jonesa do parteru i nie będzie walczył z góry to przegra według mnie.

WAR JONES !!

Tens

WSOF
Heavyweight
Dlamnie decydującym czynikiem będzie dyspozycja Shoguna. Brazylijczyk z walki z Machidą jest dla mnie faworytem za to ten z walki z Griffinem - powrót po kontuzji - przegra z kretesem. Bader wirtuozem z pleców nie jest, a wielkiej krzywdy zrobić sobie nie dał, a w to, że Jones podda Shoguna nie wierzę.

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Racja po tak długiej przerwie nie wiadomo jak się będzie Shogun sprawował. Właśnie dlatego stawiałem na Silve, bo jakby Belfort dostał walkę na przetarcie to spoko,ale od razu po powrocie taki przeciwnik to nie ma bata.

Nie zdziwię sięjak JJ poskłada Shoguna swoimi łokciami na glebie:-)

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Jesli Shogun nie przystopuje Bonesa, ktory sie wciaz jeszcze uczy i z czasem powinien byc coraz lepszy, to nie wiem kto mu ma dac rade w 205.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Sprawiedliwości w moich oczach stało się zadość :P Rashad w moim odczuciu nie zasłużył na pojedynek. Ale 6 tygodni to może okazać się za mało żeby przygotować się na takiego zawodnika jak Shogun.

Yagiel

UFC
Lightweight
No nie wiem czy nie za wcześnie, myśle, ze Jones powinien sie przejechać ze zwycięzcą walki Rampage - Machida.

GLF

KSW
Heavyweight
Ja ogólnie jestem lekko zdziwiony. Po pierwsze Jones nie ma na rozkładzie nikogo z top5 i ja chciałbym go zobaczyć np. z Forrestem. Po drugie dla niego rozpoczyna się dopiero czwarty rok zawodowstwa.

Tek koleś ma mega potencjał. Talent rzadkiej próby, ale widzę mankamenty, które Shogun powinien wykorzystać.

palaj

Oplot Challenge
Featherweight
Ogladajac wiekszosc walk obu zawodnikow dochodze do wniosku ,że JJ powinien wygrać.Uwazam nawet ,ze Shogun zostanie znokautowany.Nadchodzi nowy mistrz.

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Większość się spodziewała, że walka JJ Bader będzie o titleshota ;)