Erko Jun strzał w dziesiątkę KSW

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Wiecie czemu? To jest ogromna szansa na ekspancje KSW w Niemczech
Gale UFC sprzedaja sie tam przecietnie i nie sprzedaja PPV, nie maja tez zadnych gwiazd.
A tu gosc, ktory jest bardziej popularny niz Pudzian czy Khalidov zawalczy w MMA, czegos takiego jeszcza na niemieckim rynku nie bylo. To jest szansa dla KSW na ekspansje w bardzo bogatym rynku, ktory czeka wlasnie na takie starcia!
UFC JEST W DUPIE!!!!
30707672_967707873353776_4938320939872944128_n.jpg
 
Ksw chyba mocno idzie w rynki bałkańskie. Najpierw gala w zagrzebiu, teraz ten kulturysta. Wiedzą co robią
 
Ksw chyba mocno idzie w rynki bałkańskie. Najpierw gala w zagrzebiu, teraz ten kulturysta. Wiedzą co robią

Gala KSW w Zagrzebiu ??? o czym ty mówisz ??? :zakręcony: To że podpisali kontrakt ze stacją z Chorwacji na transmisję gali to fakt ale chyba nic poza tym.
 
Nienawidzę krs1, ale transfer genialny i najlepszy w historii organizacji. Ma więcej lajków, niż wszyscy pozostali zawodnicy razem z krs1.:o o:
 
a to jest kluczowe mordo
Zgadza się, Wojek siedzi całe dnie na twitterach, insta i facebookach i wyszukuje zawodników. Tak wygląda skauting w krs1, teraz przy kawie sobie przegląda i patrzy, że Diana Belbita ma już ponad 2 razy więcej lajków od organizacji na insta, to myśli sobie "Zestawię ją z Owczarz, ładna i ma dużo lajków, a niech będzie" i tak oto niedługo pewnie ogłoszą taką waleczkę.
 
Zgadza się, Wojek siedzi całe dnie na twitterach, insta i facebookach i wyszukuje zawodników. Tak wygląda skauting w krs1, teraz przy kawie sobie przegląda i patrzy, że Diana Belbita ma już ponad 2 razy więcej lajków od organizacji na insta, to myśli sobie "Zestawię ją z Owczarz, ładna i ma dużo lajków, a niech będzie" i tak oto niedługo pewnie ogłoszą taką waleczkę.
De Friens ma tylko 1200 lajków, trzeba go zwolnić
 
Tak szczerze mówiąc to zobaczymy, jak bardzo prawdziwe są jego serduszka, osoby obserwujące i inne bajery związane z mediami społecznościowymi.
Nie jest ciężko zainstalować sobie w telefonie aplikacje do pobierania lajków i obserwatorów z pustych, często jakiś irańskich czy pakistańskich kont. Moje koleżanki bardzo często stosowały to u siebie, a ilość reakcji które zbierały nijak się miała do rzeczywistości.
Nie neguję ruchu, bo jeśli faktycznie jest tak popularny to to bardzo solidny sposób KSW na promocję na zagranicznym rynku.
Dziwi mnie jednak, że skoro jest tak popularny, to ani ja ani mój brat o nim nie słyszeliśmy, a obserwujemy miliony takich osób na Instagramie.
 
Tak szczerze mówiąc to zobaczymy, jak bardzo prawdziwe są jego serduszka, osoby obserwujące i inne bajery związane z mediami społecznościowymi.
Nie jest ciężko zainstalować sobie w telefonie aplikacje do pobierania lajków i obserwatorów z pustych, często jakiś irańskich czy pakistańskich kont. Moje koleżanki bardzo często stosowały to u siebie, a ilość reakcji które zbierały nijak się miała do rzeczywistości.
Nie neguję ruchu, bo jeśli faktycznie jest tak popularny to to bardzo solidny sposób KSW na promocję na zagranicznym rynku.
Dziwi mnie jednak, że skoro jest tak popularny, to ani ja ani mój brat o nim nie słyszeliśmy, a obserwujemy miliony takich osób na Instagramie.
To oznacza, że nie znasz niemieckiej sceny bodybuildingu i walk ulicznych. Co z Ciebie za fan?
 
  • Like
Reactions: jut
Tak szczerze mówiąc to zobaczymy, jak bardzo prawdziwe są jego serduszka, osoby obserwujące i inne bajery związane z mediami społecznościowymi.
Nie jest ciężko zainstalować sobie w telefonie aplikacje do pobierania lajków i obserwatorów z pustych, często jakiś irańskich czy pakistańskich kont. Moje koleżanki bardzo często stosowały to u siebie, a ilość reakcji które zbierały nijak się miała do rzeczywistości.
Nie neguję ruchu, bo jeśli faktycznie jest tak popularny to to bardzo solidny sposób KSW na promocję na zagranicznym rynku.
Dziwi mnie jednak, że skoro jest tak popularny, to ani ja ani mój brat o nim nie słyszeliśmy, a obserwujemy miliony takich osób na Instagramie.
gosc byl w mam talent, moze dlatego ma tylu fanow
taki Niedzwiedz gdyby nie wystep w TVN by mial dziesieciu fanow
do tego piosenkarzem jest, czlowiek orkiesra
na pewno warto w niego zainwestowac, takich freak fightow w Niemczech czy Belgii jeszcze nie było, wiec warto sprobowac
 
Tak szczerze mówiąc to zobaczymy, jak bardzo prawdziwe są jego serduszka, osoby obserwujące i inne bajery związane z mediami społecznościowymi.
Nie jest ciężko zainstalować sobie w telefonie aplikacje do pobierania lajków i obserwatorów z pustych, często jakiś irańskich czy pakistańskich kont. Moje koleżanki bardzo często stosowały to u siebie, a ilość reakcji które zbierały nijak się miała do rzeczywistości.
Nie neguję ruchu, bo jeśli faktycznie jest tak popularny to to bardzo solidny sposób KSW na promocję na zagranicznym rynku.
Dziwi mnie jednak, że skoro jest tak popularny, to ani ja ani mój brat o nim nie słyszeliśmy, a obserwujemy miliony takich osób na Instagramie.
Kupić to sobie można kilkaset lajków, ewentualnie kilka tysięcy. Kilka milionów to raczej ciężko. Na youtube też można wyświetlenia, lajki i komentarze kupować ? Jeśli tak, to Erko miliony na swoją promocję musiał wydać. Kilka milionów na portalach społecznościowych, wiele milionów wyświetleń teledysków. #teamErko hehe, zajebiste ma te kawałeczki:gospeldance:
 
Kupić to sobie można kilkaset lajków, ewentualnie kilka tysięcy. Kilka milionów to raczej ciężko. Na youtube też można wyświetlenia, lajki i komentarze kupować ? Jeśli tak, to Erko miliony na swoją promocję musiał wydać. Kilka milionów na portalach społecznościowych, wiele milionów wyświetleń teledysków. #teamErko hehe, zajebiste ma te kawałeczki:gospeldance:

Pierwszy raz w życiu przed chwilą usłyszałam jego piosenkę, więc nie wiem ile on mógł tam mieć ;)
Spekulowałam po socialach ;)
 
Nie jest ciężko zainstalować sobie w telefonie aplikacje do pobierania lajków i obserwatorów z pustych, często jakiś irańskich czy pakistańskich kont. Moje koleżanki bardzo często stosowały to u siebie

Kolega pyta o namiary na taka aplikacje
 
Back
Top