Epizod 2: Młody Borowik

Status
Not open for further replies.

Anonymous

NoLife FC
epizod_2.jpg


- Dzień dobry – przestraszonym głosem przemówił Dominik.
- No witam, witam – odezwał się z ironią w głosie Martin – Co tam Młody Borowiku słychać?
- A nic. Chciałbym z Panem przeprowadzić krótki wywiad. Wszak gala KSW tuż , tuż, a samo się nie nagra – wybełkotał Borowik.
- Dobrze Dominik. Jakoś dojdziemy do konsensusu. Nie głupiś , więc wiesz, że za darmo – umarło – kontynuował Martin – Tomasz (Nowowsielski – przyp.red.) rzuci 8 stówek i możesz podjeżdżać.
- To super –odetchnął z ulgą Dominik – Ale czy mogę pytać Pana o wszystko?
- Kontynuuj …- wpuszczając rozmówcę w maliny, rzekł Martin.
- No …wie Pan…te pytania o …wysokość bonusów…5 rund, Popka…- kontynuował Dominik.
- Masz coś jeszcze o co mnie nie zapytasz wcale? – zaśmiał się Martin
- Co to kurwa było?! – krzyknął do słuchawki Martin
- …..To ja…..- ledwie słyszalnie odpowiedział Dominik – Dobrze Pan żartuje, Panie Martinie…
- Ehhh, Młodyś Borowik jeszcze i wiele przed Tobą. Jednakże pamiętaj, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni – mentorskim tonem Martin przemówił.
- Jak mam to rozumieć? – bąknął Dominik
- Srak – pogrążał go Martin – Już wyjaśniam: Tomasz dorzuca drugie tyle (8+8=1,6 k – przyp. red), Ty Borowik, wiesz już jakich pytań masz nie zadawać. A że nie chwytasz w lot i śmiejesz się ze mnie – to podjeżdżasz ostatni z majkiem. I nie gwarantuję , że się w ogóle załapiesz.
- Ale Martin….
- Panie Martin – Martin zakończył rozmowę.
 
Co ja czytam :joe: Przegapiłem pierwszy epizod. Da ktoś linka?

Ten śmiech już widzę wrzucony któryś raz. O co z nim chodzi? To jakaś reakcja Dominika na coś z DZiB?
 
Na komórkach prawdopodobnie nie działa ta wrzuta nad :" Co to kurwa było" , więc wrzucam w wersji <Code>

Code:
http://www20.zippyshare.com/v/UDR74DDH/file.html
 
Słabo, chyba nikt z Poznania dawno nie dzwonił, a przecież Dominik też z Poznania.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top