Endomondo. Cohones - MMARocks.pl Challenge 2018!

Tjo

Moderator
Cohones
Cohones.jpg


Zapraszamy aktywnych użytkowników portalu MMARocks.pl i forum Cohones do rywalizacji na Endomondo. Piona!

Wyniki 2015 - https://www.endomondo.com/challenges/23579842

Wyniki 2016 - https://www.endomondo.com/challenges/26469406

Wyniki 2017 - https://www.endomondo.com/challenges/31774359

Zaczynamy 2018 - https://www.endomondo.com/challenges/36068108


RYWALIZACJA:
Cohones - MMARocks.pl Challenge

Masz Jaja! Rusz się sprzed monitora i żyj z naturą! Ćpaj sport, krajobrazy i przyrodę! Biegaj, Jeździj Na Rowerze, Wędruj Po Górskich Szlakach! Napierdalaj!

To trzecia edycja rywalizacji użytkowników portalu MMARocks.pl i forum Cohones. Dyscypliny: Bieganie, Jazda Na Rowerze, Kolarstwo, Kolarstwo Górskie, Kolarstwo Stacjonarne, Wędrowanie, Nordic Walking, Bieg Po Bieżni, Marsz Po Bieżni, Pływanie, Kajakarstwo.

Napierdalanka Kilometrów w 2018! Zapraszamy do walki z samym sobą oraz warunkami na trasie i szlaku!
 
Last edited by a moderator:
Kurde ja nabijam sporo km, ale zwykle nie biore ze sobą telefonu, muzyki słucham z małej MP3-ójki i tyle mi do szczęścia potrzebne. W pierwszej edycji brałem udział, ale też nabiłem na endo może z 1/4 wszystkich km zrobionych w 2015. Tak czy inaczej życzę wszystkim jak największej ilości zrobionych kilometrów.:kis:
 
  • Like
Reactions: Tjo
Wynikiem końcowym powinny być przebyte kilometry razy waga, miałbym wtedy przewagę :lol:
 
Jako że 2018 nie ma tematu to wrzucam tutaj, może jeszcze się ktoś znajdzie.

https://www.endomondo.com/challenges/36068108
a @duubertowa i @defthomas upominam, żeby ruszyli tyłki :lol::nono:

0a5e363985412.png

ja mam bardzo powolny start w tym roku, dopiero co wsiadłem na rower ale mam sporo do przejechania i zrzucenia hehe w planach więc lada moment zaczne was gonić :bleed:

Dopisywać się i napierdalamy! Może jakaś nagroda typu ranga "Pedał roku" dla zwycięzcy w kategorii jazda na rowerze itp? @Cloud @defthomas

No nie wiem :D
 
Troszke zboczę z tematu, ale mam taki problem na Endomondo, ze ciagle gubi sygnal gps i nie zlicza mi km, tez tak macie? Ze 2-3 lata temu uzywalem tej aplikacji to nie bylo problemu, a teraz pobralem i godzine jazdy na rolkach, a ona mowi ze przejechalem kilometr :confused:
 
Mi pokazuje wszystko prawilnie co do metra. Może masz chińską fałszywkie hehee. Pewnie wina telefonu albo mieszkasz w lesie
 
Kurcze nie bierę udziału w tym wyścigu bo się boje, ze mi się bateria skończy jak będę na gpsie a jak wtedy zrobię zdjęcia z wyprawy? Dziś już raz byłem i endo włączyłem dopiero na drogę powrotną. A zaraz się zbieram na przejażdżkę nr 2 po ścieżkach i cywilizacji zamiast krzaków
 
Troszke zboczę z tematu, ale mam taki problem na Endomondo, ze ciagle gubi sygnal gps i nie zlicza mi km, tez tak macie? Ze 2-3 lata temu uzywalem tej aplikacji to nie bylo problemu, a teraz pobralem i godzine jazdy na rolkach, a ona mowi ze przejechalem kilometr :confused:
Mam tak samo, gdy zapomnę wyłączyć oszczędzanie baterii :lol:
 
Back
Top