Emulator UFC 2010

A inne gry działają? Może uszkodzony plik z grą? Często bawiłem się różnymi emulatorami i czasem tak bywało. Ściągałem grę z innego źródła i działało. Ale może też być to spowodowane ustawieniami, nie znam tego emulatora do PSP, ale pewnie jest tam masa różnych opcji do poustawiania i na pewno ma to wpływ na to czy dana gra się odpala czy nie.
 
Tak było UFC 2004 throwdown grałem jak jeszcze nie zabardzo się MMA interesowałem :). Żeby w emulatorze puscić UFC 2010 trzeba było by mieć naprawdę mocnego kompa.
 
yyy UFC Undisputed 2010 na emulatorze ? Pierwsze słysze, w ogole istnieje jakiś emulator i komputer który wyciągnie gre z 2010 roku ? Najlepszym jak do tej pory emulatorem gier na ps2 jest PCX2 odpala większość gier na ps2 ale to trzeba miec mocnego kompa, mi na laptopie dobrze chodzi UFC Sudden Impact z.. 2002 roku. A może mowa jest o jakies innej, tajemniczej grze z pod szyldu UFC i myle w ogole wszystko ? :D Kolega w ogole sie nie rozpisał.
 
Istnieje UFC 2010 na emulatorze psp. Wystarczy wpisać w internet. Działa bardzo dobrze.



PS. Też mam Sudden Impact
 
A no tak, kurde nawet nie wiedzialem o istnieniu na psp UFC. Myslalem ze mowa o tej na ps'a. Oj to nie pomogę. Jeszcze w emulacji ps2 dal bym rade pomoc.
 
Wszystko już dobrze działa. Musiałem zmienić wersję emulatora. Polecam, gra jest świetna!



PS. Jeżeli ktoś chce zainstalować emulator to służę pomocą.
 
w jakiej rozdzielczosci to dziala? ile klatek na sekunde na jakim komputerze? kompatybilne z padem?



nie ma mowy pewnie o graniu ze znajomymi?
 
Huson przyłączam się do prośby Erikaowwa. Mógłbyś podać linki do gry i emulatora oraz napisać jak to wszystko odpalić?
 
Ja sciagnalem emulator psp o nazwie jpcps v0.6, i ufc 2010 dla psp z torentow plik *.iso , ale sie nie odpala w tym emulatorze jakis blad wywala
 
Więc tak:



Link do emulatora:http://www.4shared.com/file/aDLkXMEF/jpcsp-2367-windows-x86.html?aff=7637829



Link do gry: http://tnttorrent.info/torrent/20c9efefe24ee59fc5dfecfb355c86a70f55103b.html



Instrukcja konfiguracji emulatora:



Usuniecię błedu Prometheus:
 
bociex



1.Zmień wersję emulatora.



2.Na jednym z filmiku jest usunięcie błedu Prometheus.
 
No dobra wszystko elegancko gierka się włącza wybieram zawodników zaczyna sie walka i sie zacina wiesz może co zmienić w ustawieniach?
 
Dobra z tym sobie poradziłem a jak u ciebie z fps w czasie walki bo ja mam w menu itp po 50-60 a jak walka to 9-11
 
u mnie wogole jak ustawilem jak na tym filmiku to sie teraz odpalic nie chce , tzn. 1 fps pokazuje i stoi bialy ekran:) , jak wrocilem do deafultowych ustawien, to w menu jeszcze ok ale w walce 5 fps.. i gra wygalada jak z pegasusa:), jaki masz sprzet ? ja mam dual cora tylko 2,6 , 8600 gt, 2gb, win 7, moze lepszy sprzet tu potrzebny , te emulatory zawsze kulaly...:/







w walce tez po jakies 15 jednak kurde slabo tak sie gra..., szkoda bo gra robi dobre wrazenie i mozna by pocykac troche:)
 
Ja mam athlona x4 2,6ghz , 3gb ram i karte radeona 4600hd 1024mb i na tych 9-12 da sie grac jakos ale duzo slow motion jest;D Huson a u ciebie jak to śmiga i jaki masz sprzęt?
 
E tam PSP, prawie jak komórka :P



UFC na ps2 było ...throwdown i sudden impact chyba dwie części. Kupiłem za 5 dych starą grę, gdy zbierałem na Xboxa, ale po tym jak go i UFC 2010 kupiłem to już PS2 się jedynie kurzył...



kiedyś się bawiłem w emulowanie, ale odkąd były problemy już z grami na ps2 to sobie darowałem, postanowiłem kupować.
 
W UFC na PSP całkiem fajnie mi się grało i chętnie bym teraz na emulatorze odpalił, bo moja konsola już dawno nie żyje ;) Zaraz wypróbuję :)



A co do PS2 to tam naprawdę fajna giera o Pride była.
 
o Pride?To nie słyszałem, a tak szukałem czegokolwiek ;D jednak PS to mi się bardziej z Fight Nightem kojarzy :)



Ja sobie nie wyobrażam grania na 19-22calach, a co dopiero 5?7?czy ile tam psp ma, bo już nie kojarzę;D 32 minimum musza być w odpowiedniej odległości ;D
 
A tam oceny, zwłaszcza redakcji:) Userzy dali 7,a Pride'owi 8, róznica już nie taka duża. A w Pride nie ma klatki:P



Ja grałem w Suddena i miałem frajdę, choć dużo krócej niż w Undisputed....no, ale nie ma co tych gier porównywać nawet, technologii tamtych, a obecnych. Najlepszy był Randleman skaczący rozgrzewająco przed walką na wysokość siatki :D



Z Pride mnie zaskoczyłeś...
 
Back
Top