Ekipa Rocksow na KSW 20

Ja 20tke odpuszczam i na 21 też się nie wybiorę. Jak dotąd byłem tylko na jednej gali KSW i dobrze wspominam tamten wypad. Atmosfera na hali jak najbardziej na plus i jeśli ktoś się waha czy warto to ja polecam



W ogóle po co odpowiadacie jak Wam temat nie pasuje? Chcecie się wykazać umiejętnościami ciętej riposty? Jak Waszym zdaniem to głupi wątek to udzielajcie się w innych tematach
 
kogos z redakcji portalu moze nie byc we wrzesniu, a przeciez zaden redaktor nie napisal jeszcze w tym temacie


Tak, Venom będzie sędziował pojedynki przed telewizorem. Gdybyś częściej zaglądał na forum, to nie wyjeżdżałbyś z takimi kwiatkami. Ale, przepraszam, Ty przecież nie jesteś "no-life'm" i masz prawo nie wiedzieć. Pojawiasz się raz na jakiś czas, urządzasz prowokacje religijne, chcesz przemeblować całe forum i wzamian żądasz szacunku do własnej osoby. Przemyśl to.
 
Bylem na KSW 17 w Łodzi, fajna organizacja imprezy,wszystko dopięte na ostatni guzik, ale ceny z kosmosu za 0.5L wody zaplacilem 5zl wyobrazacie to sobie? podchodze i mowie" poprosze wode" dostaje odpowiedz "5zl" no i myslalem ze da mi ta butelke 1.5l mysle- dobra nie taka tragedia ,po chwili patrze a ona bierze ta butelke, odkreca i leje w 0.5 L plastik jak do piwa , zrobilem galy jak te nieszczesne "5zl" wzielem to wode i delektowalem sie jej kazdym lykiem, najdrozsza woda w zyciu :) Na KSW 18 w Plocku juz jakos nie bylo takiego klimatu, aczkolwiek mialem lepsze miejsca bo centralnie na srodek ringu i o wiele blizej niz w Łodzi, na KSW19 nie bylem, brak srodkow, na KSW20 sie nie wybieram ,pieniadze sa ale za daleko, czekam na KSW w Warszawie , zawsze mam 2 miejsca wolne takze na trasie Radzyn Podlaski -Warszawa moglbym kogos zabrac jezeli 21 gala odbedzie sie w Wawie
 
KSW od dłuższego czasu traktuję tak pół żartem, pół serio. Dla mnie to się fajnie sprawdza w formie szoł telewizyjnego, .które chętnie obejrzę, ale co najwyzej w szkiełku, siedząc wygodnie na fotelu, popijając Perłę chmielową. Za to bez zastanowienia wydam kesz na MMAA (o ile dojdzie do skutku).
 
Czas pomalu czynic przygotowania do wyjazdu. Pakowac sie, by po piatkowym wazeniu na molo, zasiasc we wspolnym gronie w Arce... ( czyt.Argo Arena)
 
Za daleko. Może skocze do Stolicy bo mam rzut beretem,ale szczerze mówiąc, gale wolę oglądać przed TV.
 
Back
Top