EA SPORTS UFC 2 - Pierwsze wrażenia przed premierą

Parter na pewno dużo trudniejszy do ogarnięcia od stójki. Klincz jest chujowy: kolana blokujesz r2, a łokcie r1 - musisz zgadywać bo chyba nie sposób zauważyć czy idzie kolano, czy łokieć i zdążyć się zasłonić. Obalenia bronisz r2 + prawa gała na dół, a łapania w klincz bronisz r2 + prawa gała do góry.
Z obaleniami jest taka chujówka, że jak gram przez neta i walczę np przeciwko Cormierowi, to bronię wszystkie obalenia tylko po to, żeby w następnej nie obronić ani jednego obalenia od np Barbozy i przegrywam przez decyzję będąc obalonym ponad 20 razy w ciągu 3 rund. Tak samo mam czasami w parterze, mimo że przeciwnik ciągle robi te same przejścia, które broniłem już nie raz w innych walkach i mam full stamine, to ni chuja nie idzie obronić.
W parterze normalnie bronisz łeb (R1) i korpus (R2), tylko są pozycje w których nie możesz się obronić. Przejścia w parterze bronisz R2 + prawą gałą w tą stronę, w którą przeciwnik daje prawą gałę (zazwyczaj to widać, że np przechodzi nogi w prawo lub lewo itp).
 
@RaphTaba np w dosiadzie trzymam te r1 i nichuja mi gardy nie chce trzymac, a dostane dwa strzaly i koniec walki
wkurwia to niesamowicie
To nie wiem, może masz już łapy za bardzo obite? Wiem, że z niskiego dosiadu nie da się bronić, ale też nie da się znokautować (a już na pewno nie dwoma uderzeniami). Jak się przeciwnik podniesie to normalnie R1 i zamiast robić przejścia (bo jak jebnie podczas, to przerywa próbę przejścia), to lepiej łapać uderzenia prawą gałą w lewo lub prawo.
 
http://attackofthefanboy.com/news/early-1-09-update-patch-notes-ea-sports-ufc-2/

Wyszedł nowy patch, zmiany w gameplayu wyglądają dobrze, zwłaszcza:
Added the ability to block when in any level of hit reaction to the legs or body. This should fix the “magic combo” issues

Do tego kilku nowych zawodników, ale niestety nikogo z naszych, a na Chrisa Dżotko zaczynałem po cichu liczyć. Ciekawe czy jeszcze zdąży się załapać do rosteru, póki developerzy nie zajęli się jeszcze kolejnym projektem i ulepszają / dodają content do tej gry.
 
Śmigasz w Ultimate Team czy Ranked Match?
Swoją drogą, czy ktoś jeszcze z forum grywa w miarę regularnie? Ja w zasadzie od premiery może miałem jedną "dłuższą" przerwę (może tydzień/dwa). Poza tym przynajmniej raz na parę dni kilka walk musi wpaść.
Ja pewnie jakos w pazdzierniku kupie w pakiecie z fifa 17 to popykamy
 
Hehe, parę minut temu wygrałem z gościem z Polski, który w dodatku akurat streamował na żywo na twitchu :)
 
UFC 2 dołączy za niedługi czas do EA Access, czyli pakietu gierek, które udostępnia EA za 79,99zł rocznie lub 14,99zł miesięcznie. Także konsolowcy mają trochę szczęścia, bo to dobry deal:cry: Origin Access to co innego na PC...
 
Ja pewnie jakos w pazdzierniku kupie w pakiecie z fifa 17 to popykamy
To co, kupujesz UFC 2?

Jakby co to daj znać. Posparujemy trochę online, to się nauczysz paru tricków i będziesz wymiatał, hehe :bleed:
 
To co, kupujesz UFC 2?

Jakby co to daj znać. Posparujemy trochę online, to się nauczysz paru tricków i będziesz wymiatał, hehe :bleed:
Trochę wydatków miałem, więc kupię raczej pod koniec miesiąca, po wypłacie ;-)
 
Back
Top