EA SPORTS MMA

eliano55

Maximum FC
Welterweight
http://www.gametrailers.com/video/fight-mechanics-ea-sports/100425

Zasadniczo wydaje się iż gra jest bardziej płynna od UFC 2009 oraz że pozycjonowanie oraz wykonanie technik zostało rozwiązano ciekawiej. Nie jestem do końca pewien, czy UFC 2010 czy EA MMA jest lepsza pod względem płynności.
Użycie prawego analoga jako uderzenie (jak chcemy kopac naciskamy przycisk modyfikujacy) jest takie samo jak w Fight Night, czyli świetne.
Nic nie wiadomo o blokach, oraz unikach, co jest bardzo, jeżeli nie najbardziej, istotne w tego typu grach.
Nie powiedziano nic o obronie obaleń, o walce w klinczu, ale po tej krótkiej scence widać iż można łatwo i szybko skrócić dystans i w klinczu kontrolować przeciwnika.
Wydaje mi się iż do tego będzie używany również prawy analog tylko modyfikator na kopnięcia będzie tu słyżył do czegoś innego (albo np w stójce kiedy można oddawać ciosy jako wybór miedzy kolanami a krótkimi uderzeniami).
Świetny sposób na walkę o poddanie, bardzo fajnie będzie to wyglądało z kumplem przy piwku. Zwłaszcza podobało mi się duszenie za pleców, element pojawiającego się światła na obwodzie okręgu odpowiada własciwemu pozycjonowaniu i szukaniu momentu by wśliznąć rękę pod szyje, bardzo fajnie.

Chyba UFC 2010 ma się czego obawiać.
 
fajnie pomyślany ten system duszenia, ogólnie dla mnie EA MMA wygląda lepiej niż Undpisputed.
 
Back
Top