EA SPORTS™ UFC®

Mi się świetnie gra Werdumem, Rockholdem, Natem, Mieshą, Dillashawem.Najbardziej mnie wkurza jak z paczek wypadają expy do pascala krausa i innych takich
 
Co za żenada, zrobiłem live ent bo myślałem, że dostanę Mieshę albo Holm a dostałem Conora i to w WW, co za zmarnowanie czasu
 
Ale mnie wkurwila dzisiaj ta gra. Mialem troche wolnego czasu pomiedzy roznym sprawami do zalatwienia i dostepe do wifi. Mysle pogram sobie, a tu taki chuj. Jedna walke udalo mi sie zagrac, non stop sie gra wylaczala
 
Csesc! Czy moze ktos mi podpowiedziec dlaczego nagroda/skrzynia za 250 walke dalej "pulsuje"? Czyzby cos jeszcze mialo z niej wyskoczyc? W sumie to dostalem bardzo mierna nagrode za ostatnia walke. Moze trzeba jeszcze spelnic jakis warunek zeby skrzynia "wypluła" reszte? ;-) czy to normalne przy ostatniej skrzyni?
 

Attachments

  • 640.jpg
    640.jpg
    53.5 KB · Views: 69
Csesc! Czy moze ktos mi podpowiedziec dlaczego nagroda/skrzynia za 250 walke dalej "pulsuje"? Czyzby cos jeszcze mialo z niej wyskoczyc? W sumie to dostalem bardzo mierna nagrode za ostatnia walke. Moze trzeba jeszcze spelnic jakis warunek zeby skrzynia "wypluła" reszte? ;-) czy to normalne przy ostatniej skrzyni?
To normalne, że świeci, pulsuje i wyleciała słaba nagroda. Nie ma nic więcej.
Też byłem trochę zawiedziony.
 
Wiadomo cos kiedy pojawi sie
jakas zacna aktualizacja i na ekranach komorek zagosci "dżoana dżedżejczak"? Czy trzeba czekac na ufc2 ? ;-)
 
Wiadomo cos kiedy pojawi sie
jakas zacna aktualizacja i na ekranach komorek zagosci "dżoana dżedżejczak"? Czy trzeba czekac na ufc2 ? ;-)

Cos slyszeliscie? Doczekamy sie? ;-) Patrzac na to jaka kariere robi Dżoana to wydaje mi sie ,ze to powinien byc priorytt dla tworcow gry :-)
 
Cos slyszeliscie? Doczekamy sie? ;-) Patrzac na to jaka kariere robi Dżoana to wydaje mi sie ,ze to powinien byc priorytt dla tworcow gry :-)

Mobilne UFC to takie "mniej kochane dziecko" EA Sports. Nie ma co się nasadzać na nowe aktualizacje. Jedna "konkretna" aktualizacja na rok to max czego można się spodziewać.
 
Back
Top