E-Sport - zakłady bukmacherskie

w4ar

Bellator
Welterweight
E-sport League of Legends
Vitality vs H2K -1.42
Podobno jeden z bardziej pewnych typów dzisiaj. Drużyna H2K zlepek indywidualnych graczy(budget team ze wzgledu na brak pieniedzy), natomias przeciwnicy grają od roku razem jako team.
 
E-sport League of Legends
Vitality vs H2K -1.42
Podobno jeden z bardziej pewnych typów dzisiaj. Drużyna H2K zlepek indywidualnych graczy(budget team ze wzgledu na brak pieniedzy), natomias przeciwnicy grają od roku razem jako team.

W końcu jakiś post z esportu :D Zastanawiałem się chwilę nad założeniem osobnego tematu do esportu, bo ostatnio mocno w tym siedzę i sumie na lvbet coś tam stawiam. Na Vitality nie skorzystałem, ale Fnatic później postawił, co gładko pojechali Splyce. Zastanawiałem się chwilę czy nie postawić Space Soldiers na Majorze, po tych cyrkach, jakie tam się dzisiaj dzieją :D Odpuszczam ten turniej całkowicie chyba.
 
E-sport League of Legends

1.H2K vs Fnatic
Typ: Fnatic pierwsza wieża- 1.50
Jak wczoraj H2K to drużyna zlepiona na szybko ze względu na brak pieniędzy. Wczoraj szybko przegrali z Vitality. Fnatic natomiast to TOP3. Dzis powinni bez problemu zgarnąc pierwszą wieże.

2.G2 vs Roccat
Typ: G2 pierwsza wieża -1.50
Podobnie jak w przypadku pierwszego meczu. G2 powinno przeważyć jako lepsza drużyna.

3. Splyce vs UOL
Typ: Splyce -1.55
Wczoraj UOL zagrał bardzo słabo, a nawet tragicznie. Splyce przeciwstawiło się zespołowi z TOP jakim jest Fnatic. Biorąc pod uwage jak zaprezentowały się obie druzyny wybieram tą która zagrała dobry mecz z liderem.

4. Clutch Gaming vs Golden Guardians
Typ: Clutch Gaming - 1.40
Różnica w doświadczeniu powinna przeważyć.

5.Guardians vs Cloud9
Typ: Could9 -1.42
 
Z zakładów 1-3 weszło 2/3. Niestety G2 nie udało się zdobyć pierwszej wieży.

FlyQuest vs Team SoloMid
Typ: Pierwsza wieża 1.6 lub Team SoloMid -1.35
Jako top drużyna SoloMid powinna poradzić sobie bez problemu ze słabszym rywalem. Można zagrać dwa bety.

Team Aurora vs Galaktikos
Typ:Team Aurora
Gra powinna przemawiać na korzyść Aurory. Drużyna posiada doświadczonych zawodników którzy powinni sobie poradzić. Galaktikos wymieniło czwórkę graczy co w znaczacy sposob powinno wpłynąć na ich gre.
 
upload_2018-1-24_17-17-2.png


Powinien być łatwy mecz dla AGO i Kinguinów. 1.63 (1.44) w AKO warte rozważenia :popcorn:

Edit: Ale cyrki :|
 
Last edited:
Po nieudanej środzie znalazłem kilka ciekawych spotkań. Zagrałem w AKO (6.46), zobaczymy czy można się w to bawić dalej :D

YouthCrew Esports -vs- SuperMassive eSports
Typ: 2 (1.42)
Obiecałem sobie, że będę się przestrzegał spotkań BO1, ale młody skład YouthCrew Esports nie powinien stanowić problemu dla SuperMassive. W lidze bilans SuperMassive to 4-0, YouthCrew 1-3, dlatego powinno to być szybkie spotkanie na korzyść obecnych liderów. Ciężko dopatrywać się niespodzianki i obym się nie mylił.

Edward Gaming -vs- Oh My God
Typ: 1 (1.28)
OMG ostatnio spadek formy, wygrywają z drużynami mało znaczącymi na niskich szczeblach. Dwa zwycięstwa w ostatnich dziesięciu meczach mówią raczej wszystko. Za Edward Gaming przemawia doświadczenie, wysokie win ratio i mądre rozgrywanie spotkań BO3, dlatego też powinno tutaj być 2:0 dla EG.

HEY -vs- Elements PG
Typ: 1 (2.45)
Jest szansa na złapanie bardzo fajnego kursu. HEY to młody zespół, ale faza grupowa QIWI pokazała, że są w stanie radzić sobie z naprawdę solidnymi teamami. Ich grupa była mocniejsza od drugiej, a do półfinału wyszli z pierwszej pozycji, dlatego może to świadczyć o potencjale w tej drużynie. Na koniec ciekawostka - kursy bukmacherskie różnicą się od tych, gdzie ludzie stawiają swoje skiny. Tam na HEY mamy kurs 1.25 (u bukmacherów 2.45), a na Elemenst 3.64 (u bukmacherów 1.46).

AVANGAR -vs- forZe
Typ: 1 (1.45)
Najbardziej poniekąd obawiam się tego spotkania. AVANGAR co prawda pokazało się z dobrej strony na Majorze, ale mają po nim chwile słabości, jak przegrana w dogrywce z HEY czy porażka z GODSENT. forZe jednak nie stoi w szeregu obok tych drużyn i tutaj to AVANGAR powinno dyktować warunki. ForZe po wyjściu z łatwej grupy może się zderzyć z rzeczywistością i oby tak się stało.
 
Po nieudanej środzie znalazłem kilka ciekawych spotkań. Zagrałem w AKO (6.46), zobaczymy czy można się w to bawić dalej :D

YouthCrew Esports -vs- SuperMassive eSports
Typ: 2 (1.42)
Obiecałem sobie, że będę się przestrzegał spotkań BO1, ale młody skład YouthCrew Esports nie powinien stanowić problemu dla SuperMassive. W lidze bilans SuperMassive to 4-0, YouthCrew 1-3, dlatego powinno to być szybkie spotkanie na korzyść obecnych liderów. Ciężko dopatrywać się niespodzianki i obym się nie mylił.

Edward Gaming -vs- Oh My God
Typ: 1 (1.28)
OMG ostatnio spadek formy, wygrywają z drużynami mało znaczącymi na niskich szczeblach. Dwa zwycięstwa w ostatnich dziesięciu meczach mówią raczej wszystko. Za Edward Gaming przemawia doświadczenie, wysokie win ratio i mądre rozgrywanie spotkań BO3, dlatego też powinno tutaj być 2:0 dla EG.

HEY -vs- Elements PG
Typ: 1 (2.45)
Jest szansa na złapanie bardzo fajnego kursu. HEY to młody zespół, ale faza grupowa QIWI pokazała, że są w stanie radzić sobie z naprawdę solidnymi teamami. Ich grupa była mocniejsza od drugiej, a do półfinału wyszli z pierwszej pozycji, dlatego może to świadczyć o potencjale w tej drużynie. Na koniec ciekawostka - kursy bukmacherskie różnicą się od tych, gdzie ludzie stawiają swoje skiny. Tam na HEY mamy kurs 1.25 (u bukmacherów 2.45), a na Elemenst 3.64 (u bukmacherów 1.46).

AVANGAR -vs- forZe
Typ: 1 (1.45)
Najbardziej poniekąd obawiam się tego spotkania. AVANGAR co prawda pokazało się z dobrej strony na Majorze, ale mają po nim chwile słabości, jak przegrana w dogrywce z HEY czy porażka z GODSENT. forZe jednak nie stoi w szeregu obok tych drużyn i tutaj to AVANGAR powinno dyktować warunki. ForZe po wyjściu z łatwej grupy może się zderzyć z rzeczywistością i oby tak się stało.

Jednak się pomyliłem. Brak doświadczenia HEY trochę było widać na sam koniec. 3/4 trafione, próbujemy jutro znowu :D
 
SK Gaming - Cloud9
Typ: 2 (2.07)

Cloud9 po pierwszym Majorze w tym roku tak się rozpędziło, że ciężko ich będzie powstrzymać. SK całkowicie zmiażdżone w początkowej fazie kwalifikacji. Na siedmiu ostatnich mapach Brazylijczycy wygrali tylko jedną. Mimo ogromnej klasy SK, nie spodziewam się wyrównanego meczu, a kurs jest dla mnie bardzo atrakcyjny.
 
https://sportowefakty.wp.pl/esport/...iego-na-iem-pjongczang-elazer-w-polfinale-tur
@Jakub Madej nie wiedziałem że o Starcrafcie piszesz, akurat ten mecz to było 50/50 z nawet lekkim wskazaniem na Elazera, całkiem o nim zapomniałem przez te godziny transmisji bo pewnie kurs na Polska był koło 2.3 - 2.5

Ostatnio wgłębiam się w temat esportu. Jak przeglądałem zagraniczne portale, to raczej jasno wskazywali na Koreańczyka, Polaka wszyscy skreślali. Kurs był 2.5 jak patrzyłem. Teraz ze Scarlett jest w półfinale, kursy po 1.86. Ale nie jestem przekonany co do tego :P sOs w drugiej połowie drabinki raczej gładko sobie poradzi. Siedzisz w tym temacie bardziej?
 
Tak, interesuje się sc2 od ok. 5 lat. Oglądam większość dużych turniejów. Na studiach regularnie grałem na Pinnacle i zarabiałem przyzwoite pieniądze, z czasem bukmacherzy dobierali coraz lepiej kursy ale nadal na live dało się dobrze zarobić. Teraz jak pinek się wycofał przerzuciłem się w całości na mma, od czasu do czasu coś postawię ale unibet ma słabą ofertę, na tym turnieju wszedł mi Kelazhur jako dog na Heromarina ale z racji pory transmisji obejrzałem tylko gry Elazera.
zvz 50/50 typowy no bet
 
Tak, interesuje się sc2 od ok. 5 lat. Oglądam większość dużych turniejów. Na studiach regularnie grałem na Pinnacle i zarabiałem przyzwoite pieniądze, z czasem bukmacherzy dobierali coraz lepiej kursy ale nadal na live dało się dobrze zarobić. Teraz jak pinek się wycofał przerzuciłem się w całości na mma, od czasu do czasu coś postawię ale unibet ma słabą ofertę, na tym turnieju wszedł mi Kelazhur jako dog na Heromarina ale z racji pory transmisji obejrzałem tylko gry Elazera.
zvz 50/50 typowy no bet
Masz takie coś jak pinbet88 z tym, że grasz przez pośrednika jak sportsmarket czy asianconnect. Oferta w 100% tak jak na pinnacle.
 
Tak, interesuje się sc2 od ok. 5 lat. Oglądam większość dużych turniejów. Na studiach regularnie grałem na Pinnacle i zarabiałem przyzwoite pieniądze, z czasem bukmacherzy dobierali coraz lepiej kursy ale nadal na live dało się dobrze zarobić. Teraz jak pinek się wycofał przerzuciłem się w całości na mma, od czasu do czasu coś postawię ale unibet ma słabą ofertę, na tym turnieju wszedł mi Kelazhur jako dog na Heromarina ale z racji pory transmisji obejrzałem tylko gry Elazera.
zvz 50/50 typowy no bet

Ja od ostatnich dwóch tygodni coś próbuję działać w bukmacherce esportowej. Co ciekawe, podałem tu do tej pory typy, które nie weszły, a jak czegoś nie podaje, to wchodzi :D
 
Back
Top