Dziwny i wspaniały świat Halibuta.

Status
Not open for further replies.
Mahonek swego czasu miał swój temat, uleczyło to trochę forum więc czemu by nie zastosować takiej opcji z halibutem. Ale do tego trzeba mu wyłączyć pozostałe topici. Wołam @Szady ego bo on ma w tym wprawę :)
 
Mahonek swego czasu miał swój temat, uleczyło to trochę forum więc czemu by nie zastosować takiej opcji z halibutem. Ale do tego trzeba mu wyłączyć pozostałe topici. Wołam @Szady ego bo on ma w tym wprawę :)

Ech, moze Ty powiedz ktore tematy w newsach tak strolowalem, ze nie da sie tego czytac az trzeba mi je zamknac? Poza tym o Mamedzie, bo tam pisałem dużo, chociaż na temat. A chcialem isc spac :/
 
Z tą różnicą, że kaczka czasami był zabawny.

Ja nie jestem komikiem by rozbawiać ludzi. 90% moich wpisów to wpisy poważne, chyba, że robie sobie jaja z Grzechem, to pozostałe 10%.
Kaczka robił sobie jaja na forum i to nas różni.
 
Z tą różnicą, że kaczka czasami był zabawny.
I jego posty były/są inteligentne. Kaczka nie napierdalał o sobie w co drugim zdaniu. Nie starał się wpleść do każdej wypowiedzi swojej historii, bo zwyczajnie wiedział, że każdego to gówno obchodzi.
 
I jego posty były/są inteligentne. Kaczka nie napierdalał o sobie w co drugim zdaniu. Nie starał się wpleść do każdej wypowiedzi swojej historii, bo zwyczajnie wiedział, że każdego to gówno obchodzi.

Stary - prześledz tematy w których się udzielałem. Newsy, o pogotowiu sercowym nie mówie bo logiczne ze tam sie pisze m.in o sobie, bo od tego jest ten temat.
Ale w newsach - zapodaj w jakich tematach, w których postach pisałem o sobie, wplatałem swoje historie? O Cormierze? Nie, a to ostatnio najczęściej komentowałem. O Cyganie? Nie. O , znajdziesz o Mamedzie - jak razem z innymi zaczeliśmy pisać swoje doświadczenia z muzułmanami. Prosze, w jednym temacie znajdziesz, przykład który był bardzo na miejscu.
Znajdz mi w innych - jak mówisz "w co drugim zdaniu" więć raczej nie będzie to dla Ciebie problemem. I tyle. A ja nie potrafisz wskazać takich przykładów - to znaczy, że ich nie ma :)
 
Kaczka -> Kiedyś rozmawialiśmy już o wysyłaniu na forum prywatnych zdjęć użytkowników.
 
Kaczka -> Kiedyś rozmawialiśmy już o wysyłaniu na forum prywatnych zdjęć użytkowników.

To zdjęcie sam wrzucałem na forum - Kaczka tym razem nie winna.

A temat w sumie zostaw, może oczyści atmosfere w jakis pokretny sposób ;p
 
I jego posty były/są inteligentne. Kaczka nie napierdalał o sobie w co drugim zdaniu. Nie starał się wpleść do każdej wypowiedzi swojej historii, bo zwyczajnie wiedział, że każdego to gówno obchodzi.

Nadal czekam, nie bądź gołosłowny :)
 

Aż podasz przykłady, że w każdym temacie w newsach co drugie moje zdanie to wpleciona moja historia :) Bo jak się okaże - będziesz musiał się mocno naszukać by znaleźć jedną na 200 postów, i to w tematach do tego przeznacoznych(pogotowie sercowe) - czyli, że piszesz nieprawdę :)
 
Aż podasz przykłady, że w każdym temacie w newsach co drugie moje zdanie to wpleciona moja historia :) Bo jak się okaże - będziesz musiał się mocno naszukać by znaleźć jedną na 200 postów, i to w tematach do tego przeznacoznych(pogotowie sercowe) - czyli, że piszesz nieprawdę :)
Stary, ja mam inne rzeczy do roboty, nie siedzę na garnuszku ZUSU tylko zarabiam, daj mi spokój:)
 
To proponuję do pierwszego posta:

hali2.jpg
 
Ja sie zgadzam z orestem i nic nie bede szukać. To sie rzuca w oczy po prostu, ale nie wiem czy to mozna historiami nazwać, ale ogólnie wpierdalaniem wszędzie "ja" "moja" "mój" itd itp
 
Stary, ja mam inne rzeczy do roboty, nie siedzę na garnuszku ZUSU tylko zarabiam, daj mi spokój:)

Nie no, chyba mogę potrollować swój własny temat ? ;p

@kaczka41 - o niebo lepiej

Ja sie zgadzam z orestem i nic nie bede szukać. To sie rzuca w oczy po prostu

Wydaje Wam się. Tylko w Pogotowiu Sercowym i HP o sobie pisze, i moje "historie", nigdzie więcej :) A jeśli już to bardzo rzadko się zdarzy :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top