Działanie forum

JB_

FREESTYLE || GRECO
Cohones
MMARocks
Hejka wszystkim!

Jak zapewne zauważyliście - zauważyliście, zauważyliście, już nas przekląć zdążyliście nawet;) - forum oraz główna od ostatnich 2 tygodni działa bardzo źle: ciągłe awarie i wieczne "503". Niestety przez pewien czas jesteśmy na to skazani.

Problemy pojawiły się po przenosinach na nowy serwer - a dokładnie mówiąc, po przenosinach typera. Wraz z czatem, główną oraz Cohones jest to zespół naczyń połączonych, i bardzo trudno jest wszystko poustawiać, aby działało jak należy. Tak przynajmniej mówią informatycy - a ja tylko powtarzam za nimi, bo mało się na tym znam;)
Przez ostatni czas trwają prace optymalizacyjne, i jeszcze nieco trwać będą. Niestety. Proszę więc o wyrozumiałość.

To nie tak, że mamy jakieś archaiczne serwery za 5 zł i przez to strona ciągle leży;)) Sprzęt jest bardzo wydajny i starcza aż nadto. Problemem są ustawienia, konfiguracja połączonych usług. Tak więc, jeśli zauważycie, że www. leży nie rzucajcie kamieniami, tylko ewentualnie dajcie znać na [email protected]. Często jest tak, że po wprowadzeniu nowej konfiguracji wszystko działa jak należy przez kilka godzin, w czasie których mamy nadzór informatyczny, a błąd wyskoczy X czasu później itd. Robimy co możemy, żeby to było jak najmniej uciążliwe dla Was.

To tyle informacji. Mimo iż nie jestem odpowiedzialny za kwestie techniczne u nas, pomyślałem, że należy Wam się słowo wyjaśnienia.
 
Back
Top