Dubstep z Orange Sport.

Mi też nie działa. Chyba pozostaje nam jedyne wyjście. Zapętlić sobie kilkukrotnie ten fragment :D
 
mi chodzi o inny, wtedy kiedy jest Benson, takie fajne dropy, moc w chuj. :)
 
http://www61.zippyshare.com/v/25480769/file.html

Ile razy jeszcze trzeba to wkleić? Bendo naparza wtedy w worek. :D
No chyba, że to już ja mylę nuty.
 
@SaenchaiNie, ale na 90% znam te piosenke, jutro poszperam bo teraz musze odalić się kilka kroków od miejsca, w którym się znajduje, aby udać się spać.
 
no Bardock to to, tylko tytul bylby spoczi, wtedy jakos normalniej by sie to ogarnelo. dziekowa!!! :)
 
ten track którzy tak wszyscy szukali między innymi ja to Ben Cocks - Fight On (Main Mix) nie wiem jakim cudem tym razem mój program zadziałał, ale nie mogę znaleźć dokladnie tej wersji " Main Mix " :(
 
Tutaj są wszystkie mixy tej piosenki:http://www.audionetwork.com/production-music/fight-on_30935.aspxWersje z wokalem znanym z Orange Sport to "Fight On (1466/4)" oraz " Fight On 6 (60) (1466/69)".
 
ło, zastanawiam się własnie od 30 minut co to za kawałek, szukam wpisując texty które udało mi sie z niego zrozumieć w goole i ni chuja nie znalazłem, olałem sprawę..mowie sobie wejde na cohones, widzie na gorze temat "dubstep z orange" wchodze, patrze a tu chlopaki tez rozkminiaja to samo co ja HEHEHE!!!!Dzieki wielkie CACTUS!!!!! teraz bedzie u mnie leciec z dwie godziny zanim pojde spac ;)
 
CACTUS to jest jednak przekozak.Dzięki wielkie!!Wnoszę o przyznanie Cactusowi specjalnej rangi na forum: DYREKTOR INTERNETU :) O ile sam Cactus jest zainteresowany. Nie ma chyba rzeczy której by nie znalazł w czeluściach sieci :)
 
Jakby ktoś chciał download.http://teststorage2.audionetwork.com/Preview/tracks/mp3/v5res/ANW1466/04.mp3
 
Back
Top