Dubstep z Orange Sport.

malinowsky

UFC
Lightweight
Panowie mam takie pytanko. Ostatnio na czacie w trakcie kilku gal nikt nie wiedział a dużo osób pytało. Chodzi o dubstep w przerwach między walkami, gdy OS wypuszcza ten swój czarno-biały HL. Jaka jest nazwa tego utworku może ktoś wie? Pisałem nawet do Jurasa, jednak narazie brak odpowiedzi:-)
 

Calo

WSOF
Bantamweight
ja też mam swoje pytanie - odnośnie tego kawałka w którym widać Jonesa, Silvę, Overeema, tekst leci mniej więcej: ,,please don't cry, please open your eyes". Macie gdzieś tego klipa? :)
 

Cactus

Moderator
Cohones
@malinowskyTo?http://www61.zippyshare.com/v/42022804/file.htmlhttp://www61.zippyshare.com/v/25480769/file.html
 

DesL

M-1 Global
Middleweight
Nie chce offtopować lub być niemiłym ale przecież ten dubstep, który zapuszczają w przerwach jest strasznie słaby... Nie słucham na codzień tej muzyki a znam szereg lepszych songów
 

Bardock

WSOF
Heavyweight
Te linki od Cactusa to mój upload. Już to kiedyś wrzuciłem wam w temacie Muzyka, ale niemal nikt nie zareagował. ;O
 

Bardock

WSOF
Heavyweight
Niestety nie, zgrałem po prostu ze streama. :P Chociaż są podobno programy do wskazywania tytułów piosenek, zaraz coś poszukam.
 

B00YAK

Bellator
Featherweight
Mój program nie wyszukał tych utworów ;/ może ma ktoś iphonea tam są lepsze niż w nokiach.
 

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Mi też jakoś specjalnie nie podeszła ta nuta chociaż kilka kawałków się słuchało właśnie, tak ten w ogóle do mnie nie przemawia ;p
 

malinowsky

UFC
Lightweight
Jak narazie Juras milczy, będę bacznie słuchał najbliższej gali łącznie z Prelimsami to może powie :) ma sie dowiedzieć w każdym bądz razie.
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Podbijam @Celo. Ta piosenka bardziej podoba mi się niż dubstep i zchęcią zapoznałbym się z jej dłuższą wersją.
 

Ocipiales...

BAMMA
Bantamweight
Ja z kolei przyłączam się do poszukiwań Calo. Jakby ktoś ustalił tytuł tamtego utworku, to byłbym dozgonnie wdzięczny za podanie tytułu bo próbuję go ustalić już od kilkudziesięciu gal.
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Bezskutecznie wpisywałem wszystkie możliwe warianty tekstu jaki tam leci w google -bezskutecznie :) Z tego wynika że fragment jest zrobiony pod Orange Sport, ale gdybym miał chociaż tego klipa! Malina - w jaki sposób kontaktujesz się z Jurasem?
 

Calo

WSOF
Bantamweight
lugasek, tak. Po między walkami zawsze są przerywniki (zamiast reklam) i są tam pokazane wycinki ze starszych walk z różnymi kawałkami w tle. BTW - gdzie w takim razie oglądasz UFC?
 

lugasek

UFC
Middleweight
Następnego dnia rano, pobieram gale.W takim razie pobieram ostatnia gale, musze zobaczyć o co tak walczycie:-)
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Z jakiego źródła pobierasz? tracker? razem z undercardem? pytam bo przez najbliższe dwa tygodnie mam imprezy i nie będe w stanie zarwać nocek na gale.
 

Piskorz

Maximum FC
Middleweight
Panowie jako były didżej znam pare stronek do wyszukania nutek... tylko podajcie, bo jestem na laptopie i nie słysze tekstu co oni tam śpiewają bo jakość dzwięku zerowa... byłbym wdzięczny a spróbuje coś poszukac :)
 

lugasek

UFC
Middleweight
Oglądam ostatnią gale UFC i nie mogę znaleść tego śpiewanego kawałka, wszedzie tylko ten dubstep. Ale filmik zmontowane świetnie, brawo dla Orange.:-)
 
Top