Druga edycjla MLS 7 sierpnia w PłockuInformacja organizatora:

Druga edycja MLS (Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR) w Płocku odbędzie się 07. 08 2010 r. w Hali Sportowej przy ul. Korczaka 10. KARTA ZGŁOSZENIA ZAWODNIKA – http://www.plkb.pl/plkb_karta.doc (w karcie proszę o podawanie aktualnej wagi zawodnika / zawodniczki). Ważenie zawodników rozpocznie się od godziny – 9:00. Start zawodów planowany jest o godzinie – 10:00.
Poniżej dalsze informacje:Pierwszeństwo startu w rozgrywkach MLS posiadają zawodnicy w wieku od 14 lat do 21 lat, uprawiający amatorsko sporty walki: Kickboxing, Sandę, Muay Thai, boks, karate, MMA, jujitsu oraz grappling. Wszystkie pojedynki ligi będą rozgrywane na ringu. Umożliwiamy start w następujących stylach walki: low – kick, K-1, Muay Thai, Sanda, MMA, karate oraz boks. Jako organizatorzy MLS nie przewidujemy pobierania jakichkolwiek opłat startowych od uczestników ligi.

UWAGA!!!!
Bardzo ważna informacja dla wszystkich biorących lub planujących udział w MLS:

Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR jest organizowana pod patronatem i w oparciu o przepisy PZKB (Polski Związek Kickboxingu). Aby zawodnik / zawodniczka mogli brać udział w jakichkolwiek zawodach, które są objęte patronatem PZKB są zobowiązani spełniać poniższe warunki:

1. Zawodnik / zawodniczka musi obowiązkowo posiadać ubezpieczenie – NW.

2. Zawodnik / zawodniczka musi obowiązkowo posiadać KSIĄŻECZKĘ SPORTOWO-LEKARSKĄ ZAWODNIKA (do nabyć w siedzibie związku – Warszawa ul. Kopińska 12/16 lub otrzymać za zaliczeniem pocztowym).

3. W w/w książeczce powinny znajdować się nast. adnotacje:
- wklejone zdjęcie zawodnika / zawodniczki
- książeczka obowiązkowo musi być podpisana przez zawodnika / zawodniczkę
- powinna być wpisana przynależność klubowa wraz z pieczątką klubu, sekcji itp.
- wpisane badania lekarskie przez lekarza medycyny sportowej lub przychodni Sportowo -Lekarskiej (ważne 6 miesięcy)

4. W związku z możliwymi trudnościami z uzyskaniem wpisów w książeczkach sportowo-lekarskich, badania mogą być dołączone do książeczki sportowo – lekarskiej na zaświadczeniu. Zaświadczenie to powinno zawierać:
- imię i nazwisko badanej osoby
- pieczątkę lekarza sportowego lub przychodni medycyny sportowej
- data badania oraz adnotacja lekarza – „ jest zdolny do treningów i zawodów w: kickboxingu lub w boksie czy MMA”

5. Pod żadnym pozorem nie dopuszcza się do zawodów zawodników posiadających badania na tzw.” sztywnych kartach z adnotacją – ZDROWY”.

6. Zawodnicy niezrzeszeni w PZKB oprócz spełnienia powyżej wymienionych zasad powinni zapoznać się z regulaminami form, w których chcą startować, a które są dostępne na stronie: www.pzkb.pl

7. Poprawiane, przekreślane, podrabiane, nieuzupełnione jakiekolwiek wpisy w książeczkach sportowo-lekarskich unieważniają książeczki, co powoduje zakaz startu w zawodach pod patronatem PZKB.
8. Zawodnicy i zawodniczki walczący w formułach: low kick, Muay Thai, Sanda, boks, K-1 oraz MMA winni posiadać osobisty sprzęt ochronny do walki:
- ochraniacz na zęby
- ochraniacz na krocze ( kobiety ochraniacz na krocze + ochraniacz piersi)
- krótkie spodenki ( mężczyźni walczą z nagim torsem, kobiety w koszulkach ala stanik)
9. Pozostały sprzęt ochronny do walki zapewnia organizator MLS

Proszę wszystkich zainteresowanych o dokładne zapoznanie się i zastosowanie się do w/w procedur w celu uniknięcia jakichkolwiek niedopatrzeń ze strony trenerów, zawodników, organizatorów, które mogą skutkować nie dopuszczeniem do zawodów. Poszczególne edycje MLS zostaną rozegrane w terminach: 07.08.2010; 21.08.2010; 04.09.2010; 25.09.2010, 16.10.2010; 30.10.2010 13.11.2010; 27.11.2010; 11.12.2010.

Organizator:

Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu w Płock
[email protected]
601 388 767; 502 409 534


Druga edycjla MLS 7 sierpnia w Płocku
 

PERSON3k

Oplot Challenge
Welterweight
Będę startował we wrześniu, na razie szykuje formę .
icon_smile.gif
 

slivex

Shark Fights
Heavyweight
po 2 miesiącach treningów nie bede ryzykował ale w przyszłym roku możecie sie mnie spodziewać ;d
 
Top