1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dos Caras Jr gwiazdą WWE

Discussion in 'Forum MMA' started by Wojsław Rysiewski, Feb 1, 2011.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Pamięta ktoś tego kolesia?

teraz jest gwiazdą WWE

kto by pomyślał :D

2. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,999
    Zdobyte Lajki:
    2,084
    Punkty:
    2,790
    To żeś mnie Venom zaskoczył :D No, ale nie badam historii rodzących się gwiazd WWE, bo jakoś mnie to nie interesuje już :D

Widzę, że pośród swych walk nie wygrał armabrem, który używa jako finishing move w WWE obecnie ;)

Powyższy film to jak na WWE bardzo duże wyróżnienie, tymbardziej gdy tak niedługo w WWE jest, jemu chyba lepiej w wrestlingu, może poczuć się gwiazdą, chyba to lubi :D

No, a Mirko...tak niegdyś walczył, praktycznie zawsze czekając na moment, błąd rywala, tu trafił go bardzo szybko, accuracy 100% ;)

3. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    2,790
    Fakt, WWE bardziej mu pasuje.

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Ja też nie badam historii gwiazd WWE, ale wczoraj w audycji Jordana Breena ktoś podał tę informację. Kto by pomyślał, że w 2011 roku kariera Dos Carasa będzie w lepszym miejscu niż kariera CroCopa.

5. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,999
    Zdobyte Lajki:
    2,084
    Punkty:
    2,790
    Hmmm, wyglądało by na to, że lepiej być w WWE i bawić się we wrestling?Innym torem się po prostu potoczyły, dla obu w lepszych. Jemu znaczne widać, że show bardziej leży w jego naturze, ta maska też swoją drogą trochę na ten temat już wtedy mówiła ;) No i umijętności z mikrofonem pozwalają mu na to co ma obecnie. Mirko jaki kockboxer i nie anglojezyczny miałby problem, żeby akurat w WWE być wyżej niż był/jest w MMA ;)

Nie chcę mi się szukać, choć cała ta informacja była dla mnie małym szokiem, Caras vel Del Rio wjeżdża na każdą galę superfurami, antykami i nowymi Bentleyami itp, ogólnie image bogatej gwiazdy, ciekawe czy to tylko image zupełnie czy może ma odpowiednie zasoby lub pochodzi z takiej rodziny ;) Może to niedorzeczne zastanawianie, ale nigdy niczego pewnym być nie można, choć jeśli to jego furki to musiałby mieć majątek szejka jakiegoś ;)

Bądź co bądź nie można powiedzieć, że w WWE są sami tacy, którzy nie mieliby odwagi stanąć do prawdziwej walki hehe :D

6. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,652
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Szczecin
    To, że wjeżdża w brykach to jest to, że ma taki gimmik (gra taką postać), co tego jest dobry przy mikrofonie i wygłasza niezłe speeche.

Każdy w wrestlingu, czy to Undertaker czy Del Rio czy Randy Orton czy nawet Lesnar, to oni nie mają możliwości kontrolowania swojej postaci i tego kto z nim będzie walczył, co powie na ringu, jak się zachowa. Wszystko piszą tak zwani bookerzy, writerzy.

7. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,999
    Zdobyte Lajki:
    2,084
    Punkty:
    2,790
    Mi nie musisz objaśniać, doskonale sobie zdaję sprawę ;) Czasem człowiek jak nie jest zagorzałym i wnikliwym fanem może zostać nieco zmylony przez gimmick. Tymbardziej, że nie tyczy to gimmicku typu nadprzyrodzonego, a po prostu tego czy ktoś jest bogaty, nie wiem kto takowy może byc w Meksyku na ten przykład;) ale wczuwa się odpowiednio hehe.

Chyba temat wyczerpany, niewielu to ruszyło :D

Share This Page