Doping muzyką - Jak muzyka wpływa na naszą motywację?

Poprosiłem o wypisanie go już kilka godzin temu do tej drugiej firmy i tak o 14:00 już go w bazie nie było. Mogę jedynie przeprosić, że niedostatecznie informowaliśmy w przeszłości, że koszulki sprzedawane nie są na naszym sklepie, ale na innych sklepach, a my po prostu reklamujemy nasz produkt :) w chwili obecnej wszystko co nasze jest u nas, więc żaden spam nigdy nie wyjdzie do użytkowników. Też mnie to niemiłosiernie irytuje.

Muchas gracias senor Cloud :beer:
 
Nie dość, że na każdym kroku i pod każdym artykułem widnieją po 3 reklamy sklepu z odżywkami MMAROCKS, to jeszcze, jak klikam w artykuł to muszę przejść dalej na stronę sklepu, gdzie widnieje mi menu w całej okazałości co nie dość, że rozprasza czytelnika to wkurza samym chamstwem promocji.

Czy ktoś z Was wgl zajmował się marketingiem wcześniej czy bierzecie tą wiedzę z poradników youtube/postów z fejsa ? Może społeczny tygrys wam takie rady podrzuca ?

Jakbym chciał zrobić zakupy w waszym ku**a sklepie to bym wszedł jak czegoś mi potrzeba, poprzez REKLAMY WBUDOWANE KTÓRE SĄ WSZĘDZIE.

NA CH*J KU**A ROBICIE REDIRECTY I PUBLIKUJECIE ARTYKUŁY NA STRONIE GDZIE WIDNIEJE MENU SKLEPU.

MOŻE BYŁBY TO DOBRY POMYSŁ JAKBYŚCIE KU**A SKŁADANKI BRAVO TOP 100 SPRZEDAWALI 15 LAT TEMU A NIE TERAZ JAK CZŁOWIEK SOBIE CHCĘ WEJŚĆ COŚ PRZECZYTAĆ.

Polecam z tym podejściem następne kroki :
-Ulotki fizyczne "hej kup coś od nas, mmarocks"
-Wmawianie sobie dalej, że rynek suplementów nie został przejęty przez inne firmy
-Wmawianie sobie, że bez produktów flagowanych marką i wypromowanych na czymś zarobicie sos
-Reklamy zasłaniające całą stronę
-Reklamy czasowe 30s bez możliwości wyłączenia
-Zakup wibratorów dla osób wymyślających ten marketing

Róbcie ku&&a fajne promocje, dajcie reklamy i tyle. Towar się będzie sprzedawał.

No albo dalej kontynuujcie takie zagrania to po prostu zmienię portal.

Podpisano,
Wkurzony Czytelnik
 
Nie dość, że na każdym kroku i pod każdym artykułem widnieją po 3 reklamy sklepu z odżywkami MMAROCKS, to jeszcze, jak klikam w artykuł to muszę przejść dalej na stronę sklepu, gdzie widnieje mi menu w całej okazałości co nie dość, że rozprasza czytelnika to wkurza samym chamstwem promocji.

Czy ktoś z Was wgl zajmował się marketingiem wcześniej czy bierzecie tą wiedzę z poradników youtube/postów z fejsa ? Może społeczny tygrys wam takie rady podrzuca ?

Jakbym chciał zrobić zakupy w waszym ku**a sklepie to bym wszedł jak czegoś mi potrzeba, poprzez REKLAMY WBUDOWANE KTÓRE SĄ WSZĘDZIE.

NA CH*J KU**A ROBICIE REDIRECTY I PUBLIKUJECIE ARTYKUŁY NA STRONIE GDZIE WIDNIEJE MENU SKLEPU.

MOŻE BYŁBY TO DOBRY POMYSŁ JAKBYŚCIE KU**A SKŁADANKI BRAVO TOP 100 SPRZEDAWALI 15 LAT TEMU A NIE TERAZ JAK CZŁOWIEK SOBIE CHCĘ WEJŚĆ COŚ PRZECZYTAĆ.

Polecam z tym podejściem następne kroki :
-Ulotki fizyczne "hej kup coś od nas, mmarocks"
-Wmawianie sobie dalej, że rynek suplementów nie został przejęty przez inne firmy
-Wmawianie sobie, że bez produktów flagowanych marką i wypromowanych na czymś zarobicie sos
-Reklamy zasłaniające całą stronę
-Reklamy czasowe 30s bez możliwości wyłączenia
-Zakup wibratorów dla osób wymyślających ten marketing

Róbcie ku&&a fajne promocje, dajcie reklamy i tyle. Towar się będzie sprzedawał.

No albo dalej kontynuujcie takie zagrania to po prostu zmienię portal.

Podpisano,
Wkurzony Czytelnik

Odezwij się do mnie w tej sprawie na priv, wyjaśnimy to!
 
@OskarWWA jak nie klikałem, że chcę dostawać ifono promocjach i nie dostaję, wystarczy nie wchodzić w tematy dot. sklepu.

A jak z poziomu strony mam to zrobić ? Przecież to się wyświetla jak zwykły news. Na forum wchodzę kilka razy w roku.

Odezwij się do mnie w tej sprawie na priv, wyjaśnimy to!
To nie czat na wp żebym do Ciebie na priv pisał. Jak jesteś z redakcji to się ogarnijcie z tym wpychaniem na każdym kroku SKLEPU MMAROCKS.
 
@Cloud jest szansa, że pojawią się bluzy Cohones?

Możemy pomyśleć o bluzach ale tak szczerze to myśleliśmy tylko o koszulkach. Może zrobię ankietę na ten temat :)

Nie dość, że na każdym kroku i pod każdym artykułem widnieją po 3 reklamy sklepu z odżywkami MMAROCKS, to jeszcze, jak klikam w artykuł to muszę przejść dalej na stronę sklepu, gdzie widnieje mi menu w całej okazałości co nie dość, że rozprasza czytelnika to wkurza samym chamstwem promocji.

Czy ktoś z Was wgl zajmował się marketingiem wcześniej czy bierzecie tą wiedzę z poradników youtube/postów z fejsa ? Może społeczny tygrys wam takie rady podrzuca ?

Jakbym chciał zrobić zakupy w waszym ku**a sklepie to bym wszedł jak czegoś mi potrzeba, poprzez REKLAMY WBUDOWANE KTÓRE SĄ WSZĘDZIE.

NA CH*J KU**A ROBICIE REDIRECTY I PUBLIKUJECIE ARTYKUŁY NA STRONIE GDZIE WIDNIEJE MENU SKLEPU.

MOŻE BYŁBY TO DOBRY POMYSŁ JAKBYŚCIE KU**A SKŁADANKI BRAVO TOP 100 SPRZEDAWALI 15 LAT TEMU A NIE TERAZ JAK CZŁOWIEK SOBIE CHCĘ WEJŚĆ COŚ PRZECZYTAĆ.

Polecam z tym podejściem następne kroki :
-Ulotki fizyczne "hej kup coś od nas, mmarocks"
-Wmawianie sobie dalej, że rynek suplementów nie został przejęty przez inne firmy
-Wmawianie sobie, że bez produktów flagowanych marką i wypromowanych na czymś zarobicie sos
-Reklamy zasłaniające całą stronę
-Reklamy czasowe 30s bez możliwości wyłączenia
-Zakup wibratorów dla osób wymyślających ten marketing

Róbcie ku&&a fajne promocje, dajcie reklamy i tyle. Towar się będzie sprzedawał.

No albo dalej kontynuujcie takie zagrania to po prostu zmienię portal.

Podpisano,
Wkurzony Czytelnik

Dzięki za uwagi! Rozumiem Twoje argumenty i postaram się do nich odnieść. Menu z boku to dziś standard w treściach na sklepach by ludzie wyszukiwali sobie produkty gdy skończą czytać artykuł dotyczący danego suplementu lub kategorii suplementów. Jest to ważny element artykułów i niestety nie możemy go ukryć. Po drugie sprawdza się, bo mnóstwo zakupów jest właśnie z tej sekcji i gdyby tego menu nie było, to ludziom nie chciałoby się szukać produktów po całym sklepie :)

Artykuł jest też na stronie sklepu, bo o to w tym chodzi by część materiałów pojawiała się tam, by zachęcić do przejścia i zapoznania się ze sklepem. Jeśli już go znasz to super! Ale mnóstwo naszych fanów go jeszcze nie zna i nie wie, że mamy coś takiego jak "Sklep". Jednak to nie jest jak napisałeś "strona gdzie widnieje menu", a już sam sklep. Więc artykuły wrzucane są na sklep i stąd to menu :) Dajemy wydaje mi się dobry darmowy content w tych artykułach, więc przejście na niego na sklep nie jest jakimś wielkim poświęceniem jeśli ktoś zainteresował się tematem.
 
kiedyś dużo biegałem, słuchając piosenki, której jakoś koło 2003 używał Sakuraba jak wchodził do ringu w pride. takie instrumentalne, orientalne plumkanie. niestety nie mogłem znaleźć po latach. wątpię, żeby ktoś tu to kojarzył, ale a nuż...
 
kiedyś dużo biegałem, słuchając piosenki, której jakoś koło 2003 używał Sakuraba jak wchodził do ringu w pride. takie instrumentalne, orientalne plumkanie. niestety nie mogłem znaleźć po latach. wątpię, żeby ktoś tu to kojarzył, ale a nuż...
 
Ja tam go rozumiem, sytuacja rzeczywiście była trochę zagmatwana ale teraz idziemy do przodu już z tematami. Dzięki @MMAkłowicz za dotychczasowe wsparcie i zakupy, damy ci znać zaraz z Tomkiem jak się wypisać z tych powiadomień SMS.
To mi też dajcie znać jak uwolnić się spod smso-spamowego jarzma.
@Cloud bluzy bluzami, ale ja ponownie apeluje o koszulki termoaktywne do biegania/na trening. Weź to pod uwagę w ankiecie.
 
To mi też dajcie znać jak uwolnić się spod smso-spamowego jarzma.
@Cloud bluzy bluzami, ale ja ponownie apeluje o koszulki termoaktywne do biegania/na trening. Weź to pod uwagę w ankiecie.

Napisz mi na maila ([email protected]) numer telefonu, a prześlę do firmy zajmującej się wysyłaniem tych wiadomości :) hmm termoaktywne to grubszy temat, ale na wiosnę wierzę, że będziemy mieli je w swojej ofercie.
 
To mi też dajcie znać jak uwolnić się spod smso-spamowego jarzma.
@Cloud bluzy bluzami, ale ja ponownie apeluje o koszulki termoaktywne do biegania/na trening. Weź to pod uwagę w ankiecie.

Też myślę że to jest do zrobienia na wiosnę, dzięki za fajny pomysł :beer:
 
Back
Top