Doo Ho Choi - Korean Superboys

user_usunięty

UFC
Middleweight
Myślę, że jeden z najbardziej widowiskowych piórkowych z takim ciosem zasluguje na fanklub.
Urodzony 6 kwietnia w Korei Południowej jest razem z Edgarem moim ulubionym zawodnikiem z tej kategorii wagowej.
Poniżej materiały dotyczące Koreańczyka:


Choi-3.gif


tumblr_nf9rkgqGuJ1tbl8wbo2_400.gif

tumblr_mog681lbd41qaa8d1o4_r1_250.gif

Czekam na kolejne walki
 

Olos

-=PRIDE FC=-
Ale Brazol mu wczoraj stanął w miejscu jak słup i zebrał bułe. Ale widze z innych walk, że jest kotem.
 

Bardock

WSOF
Heavyweight
Propsuję typa, 3 walki w UFC i 3 zwycięstwa w 1 rundzie przez nokaut, to jest kurwa cuś. :D Najlepsze lata dopiero przed nim, także będzie co oglądać w jego wykonaniu. BTW szkoda, że tak rzadko walczy, liczę na więcej występów do roku.
 

Betonowy Krzychu

Bellator
Heavyweight
Na tych gifach wygląda to tak, że w pewnym momencie myśli sobie "to teraz mu jebnę kolanem" i potem po prostu to robi a koleś leży na glebie. Trzeba obserwować, może być o nim głośno. No i wizerunek mocno inny od tego co jest teraz na topie.
 

dizel77

UFC
Middleweight
"I haven't even shown half of my skills yet. That's because I haven't met an opponent who could draw out most of my skills in me. In that sense, Cub Swanson is a good opponent. I think I will be able to show how intricate and superior my striking really is."
"A lot of people mistake my ability to counter-punch on pure athleticism and my reaction speed. They say my accuracy is just a talent I was born with, but they are very wrong. It is very difficult to punch reactionary without setting up the positioning of my opponent. People have to understand that my whole movement and the way I stalk my opponents with my footwork is creating the opportunity of the counter punch before I even throw a punch. You must predict the opponents movement if you want to land the perfect punch. That is the only way you can be truly accurate.
If I have to make a comparison, I am like a sniper waiting for the exact moment for my opponent to start putting his finger on the trigger. I force my opponents into doing that. Every movement I do is setup to create a route where I will be able to start hunting him. By the time they know they are in a trap, it is too late. Only fans who understand high level striking will be able to appreciate the subtle things I do in the cage."
"I have no problems with brawling. Honestly, I loved to exchange punches, but I began to research how to become a counter-puncher and the art of hitting without getting hit. I wanted to become more efficient and that made counter-punching become naturally my main style. I am still confident in brawling. If that situation arises I am ready to exchange. I loved to brawl early in my career."

F7YZXeB.png


 

dizel77

UFC
Middleweight
Musi pojechać do USA trochę potrenować. Już nie raz słyszałem, że w Korei jest dużo talentów ale trenerów nie ma. W sumie w Japonii chyba podobnie jest dlatego tak Azja odstaje.
 

wbninja

Jungle Fight
Bantamweight
Wyszedł brak doświadczenia to raz, a dwa że został idealnie rozpracowany przez grega, faktycznie nie bardzo umie walczyć do tyłu, wraca bez gardy w prostej lini i zbiera ciosy. Masakrycznie dużo zdrowia stracił w tej walce, ale jeżeli nie odbije się to jakoś bardzo na jego odporności na ciosy i psychice, to stawiam na to że wróci (dosłownie) 2x silniejszy i zobaczymy jeszcze nie jednego pięknego KSa :bayan:
 

ridz

Maximum FC
Heavyweight
KURWA, NIE PIERDOL

komentatorzy na extreme wczoraj coś o tym wspomnieli.

tak sobie sprawdziłem i rzeczywiście koreańce muszą odbyć 2 lata służby wojskowej. Korean Zombie w przyszłym roku chyba kończy.
 

dizel77

UFC
Middleweight
komentatorzy na extreme wczoraj coś o tym wspomnieli.

tak sobie sprawdziłem i rzeczywiście koreańce muszą odbyć 2 lata służby wojskowej. Korean Zombie w przyszłym roku chyba kończy.
już skończył. Ma walkę ustawioną z Bermudezem.

Doo Ho Choi said:
“I try not to think about it so much”, he said. “I’ve got about three years to play around. It is possible that I go to the military in three years but if I get to go then I know I can continue training within the military base, so I’m going to do that.”

http://www.bjpenn.com/mma-news/doo-...-korean-military-service-im-trying-not-think/
 

wbninja

Jungle Fight
Bantamweight
Może to i dobrze dla niego ? Smutno w chuj dla fanów, ale da mu to czas na rozwinięcie się i wyciągnięcie wniosków z tej walki. Niby to aż 3 lata ale ile będzie miał jak wróci ? 27, 28 ? A przynajmniej będzie wiadomo że nie wróci za szybko i nie zniszczy sobie zdrowia.
 

wbninja

Jungle Fight
Bantamweight
Wybczacie dubla, ale tak właśnie oglądam tą walkę drugi raz, i moim zdaniem idzie w niej dać 2 - 1 dla Choia, do 3 rundy niesamowicie równa walka, z przewagą dla koreańczyka. Jego umiejętności w połączeniu z nabytym doświadczeniem sprawią że będzie niszczył ludzi jeszcze bardziej. Damn. Jaram się tak bardzo, a na jego powrót będzie pewnie trzeba czekać długo :cry:
 
Top